Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

U19: zmaga na zadnji tekmi v sezoni - 12. marec 2017
Mladinska tekma zadnjega kroga je potekala v skladu s pričakovanji. Korošci so zabeležili še štirinajsto zmago v sezoni. Od mladinskega dresa so se na tekmi poslovili Aljaž Ditinger, Boštjan Gnamuš in Niko Senica. (več...)

U11: fantje nepremagani, dekleta polovično uspešna - 12. marec 2017
Dekleta so v nedeljo dopoldne gostovala v Ljubljani ter izgubila proti Janini iz Rogaške Slatine, premagale pa so B ekipo Ježice. Fantje so turnir igrali v domači telovadnici OŠ Šentjanž ter zabeležili dve prepričljivi zmagi. (več...)

ČLA: članska ekipa razočarala proti Hidriji - 12. marec 2017
Sobotna tekma članske ekipe, ki si je zagotovila nastopanje v skupini, ki se bori za naslov prvaka, je minila v izjemno mlačni atmosferi in povsem po željah gostujoče ekipe, ki je zabeležila svojo četrto zmago, Korošci pa ostajajo pri dveh. (več...)

U17: zmaga za prvo mesto razigravanja - 12. marec 2017
Razigrana kadetska ekipa je v soboto v domači dvorani visoko ugnala Grosupeljčane in si, krog pred koncem tretjega dela tekmovanja, zagotovila prvo mesto v razigravanju pred izločilnimi tekmami za uvrstitev na finalni turnir. (več...)

U13: v Preboldu dva poraza B ekipe - 12. marec 2017
B ekipa mlajših pionirjev je v soboto dopoldne gostovala v Preboldu, kjer je moči merila z gostitelji in ekipo Nazarij. Oba tekmeca sta bila boljša od Korošcev in sta zasluženo slavila zmagi. Naslednji turnir ima ekipa v Nazarjah prihodnjo soboto. (več...)

U19: poraz mladincev v Šentjurju - 6. marec 2017
Mladinska ekipa je v nedeljo gostovala v Šentjurju pri Tajfunu. Gostitelji so si do glavnega odmora nabrali 14 točk prednosti in v drugem zadržali ustvarjeno prednost ter zasluženo zmagali. V nedeljo Korošci igrajo z Ljubljano B. (več...)

U11: najmlajši polovično uspešni na gostovanjih - 6. marec 2017
Prvi poraz so dočakala tudi dekleta Dravograda Koroške, ki so gostovala v Rogaški Slatini. Premagala jih je domača Janina, Korošice pa so slavile proti Mariborčankam. Fantje so bili polovično uspešni na gostovanju v Laškem. (več...)

ČLA: v Kočevju poraz na začetku lige za prvaka - 6. marec 2017
Članska ekipa je v soboto gostovala v Kočevju in zabeležila prvi poraz v skupini, ki se bori za naslov prvaka 4. SKL. Gostitelji so prevladovali v prvi in tretji četrtini, ko so si ustvarili odločilno prednost. V soboto v Dravogradu gostuje Hidria. (več...)

U17: do zmage tudi z gostovanja v Ajdovščini - 5. marec 2017
Kadeti so v četrtem krogu drugega dela tekmovanja gostovali v Ajdovščini ter zabeležili še tretjo zmago v tem delu tekmovanja. Odločilna tekma za prvo mesto skupine 1B čaka Korošce v soboto, ko v domači dvorani gostijo Grosuplje. (več...)

U13: A ekipa neuspešno gostovala v Grosupljem - 5. marec 2017
Dva poraza so zabeležili člani A moštva mlajših pionirjev Dravograda Koroške v soboto v Grosupljem. Korošce so odlični gostitelji visoko porazili na prvi tekmi, na drugi pa so ''modri'' klonili še proti zasedbi mariborskega AKK Branika. (več...)

U19: mladinci Heliosu vrnili za domač poraz - 26. februar 2017
Mladinska ekipa je nedeljo sklenila s tekmo v Domžalah, kjer so se Korošci B ekipi Heliosa revanširali za poraz v Dravogradu v 5. krogu tekmovanja (72:73). Pred mladinci sta še dva obračuna, prvi naslednjo nedeljo v Šentjur. (več...)

U17: kadeti premagali še novomeško Krko - 26. februar 2017
V drugem krogu razigravanja za čim boljšo pozicijo na izločilni tekmi za uvrstitev na zaključni turnir so kadeti Dravograda Koroške v domači dvorani v Dravogradu ugnali moštvo novomeške Krke. Prihodnjo soboto Korošci gostujejo v Ajdovščini. (več...)

U19: mladinci v drugem polčasu do visoke zmage - 19. februar 2017
Slab prvi polčas in preobrat v tretji četrtini po zaslugi agresivne obrambe, sta glasdni značilnosti nedeljske tekme mladincev v Dravogradu. Delni rezultat 24:0 je domačim zagotovil novo visoko prvenstveno zmago. (več...)

U17: v Grosupljem prvi poraz v tretjem delu - 19. februar 2017
Kadeti so v soboto gostovali v Grosupljem in izgubili na tekmi drugega kroga tretjega dela tekmovanja. Gostitelji so se prikazali kot čvrsta in agresivna ekipa, ki je v tretji četrtini povsem zagospodarila na parketu in prelomila tekmo. (več...)

U19: mladinski derbi kroga pripadel Litiji - 13. februar 2017
Nedeljski popoldne je zopet pripadel mladinski ekipi, ki je Litijanom na prvem srečanju prizadejala edini poraz v letošnji sezoni. Tokrat so bili gostitelji zasluženo boljši, saj so v drugem polčasu prikazali več in so slavili z 79:60. (več...)

U11: tri zmage in poraz najmlajših - 13. februar 2017
Dekliška ekipa je gostovala v Celju, kjer je zabeležila novi dve visoki zmagi in prvi del tekmovanja zaključila s šestimi zmagami. Fantje so gostovala na Polzeli, kjer so prvo tekmo visoko izgubili, na drugi pa zasluženo premagali Elektro. (več...)

ČLA: poraz za končno drugo mesto prvega dela - 12. februar 2017
Vojničani so bili v soboto v Dravogradu bolj odločen in predvsem napadalno razigran tekmec in so zasluženo slavili svojo osmo zmago sezone. Toliko so jih po prvem delu brani tudi Korošci, ki ta del tekmovanja končujejo na drugem mestu. (več...)

U17: tretji del začeli s suvereno zmago - 11. februar 2017
Košarkarji Ajdovščine so gostovali v Dravogradu na tekmi prvega kroga tretjega dela tekmovanja. Korošci so že na samem začetku povedli z 8:0, slabše odigrali le drugo četrtino, v drugem polčasu pa z dobro predstavo zasluženo zmagali. (več...)

ČLA: tudi v drugo proti Parkljem visoka zmaga - 7. februar 2017
Na zaostali tekmi 13. kroga so člani Dravograda Koroške zabeležili visoko zmago prti mladi ekipi Parkljev. Že v soboto Korošce čaka nov obračun, saj v Dravograd prihaja Vojnik. Tekma se bo v športni dvorani Špic D začela ob 20.00 uri. (več...)

U19: enajsta zmaga mladincev, tokrat proti Miklavžu - 5. februar 2017
Mladinski ekipe je znova pripadla zadnja tekma vikenda, tokrat proti Miklavžu. Korošci so že v uvodnih minutah zagospodarili na parketu, nato pa s preudarno in timsko igro le še višali prednost. Na koncu so slavili prepričljivih 76:52. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>