KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

U17: do zmage tudi z gostovanja v Ajdovščini - 5. marec 2017
Kadeti so v četrtem krogu drugega dela tekmovanja gostovali v Ajdovščini ter zabeležili še tretjo zmago v tem delu tekmovanja. Odločilna tekma za prvo mesto skupine 1B čaka Korošce v soboto, ko v domači dvorani gostijo Grosuplje. (več...)

U13: A ekipa neuspešno gostovala v Grosupljem - 5. marec 2017
Dva poraza so zabeležili člani A moštva mlajših pionirjev Dravograda Koroške v soboto v Grosupljem. Korošce so odlični gostitelji visoko porazili na prvi tekmi, na drugi pa so ''modri'' klonili še proti zasedbi mariborskega AKK Branika. (več...)

U19: mladinci Heliosu vrnili za domač poraz - 26. februar 2017
Mladinska ekipa je nedeljo sklenila s tekmo v Domžalah, kjer so se Korošci B ekipi Heliosa revanširali za poraz v Dravogradu v 5. krogu tekmovanja (72:73). Pred mladinci sta še dva obračuna, prvi naslednjo nedeljo v Šentjur. (več...)

U17: kadeti premagali še novomeško Krko - 26. februar 2017
V drugem krogu razigravanja za čim boljšo pozicijo na izločilni tekmi za uvrstitev na zaključni turnir so kadeti Dravograda Koroške v domači dvorani v Dravogradu ugnali moštvo novomeške Krke. Prihodnjo soboto Korošci gostujejo v Ajdovščini. (več...)

U19: mladinci v drugem polčasu do visoke zmage - 19. februar 2017
Slab prvi polčas in preobrat v tretji četrtini po zaslugi agresivne obrambe, sta glasdni značilnosti nedeljske tekme mladincev v Dravogradu. Delni rezultat 24:0 je domačim zagotovil novo visoko prvenstveno zmago. (več...)

U17: v Grosupljem prvi poraz v tretjem delu - 19. februar 2017
Kadeti so v soboto gostovali v Grosupljem in izgubili na tekmi drugega kroga tretjega dela tekmovanja. Gostitelji so se prikazali kot čvrsta in agresivna ekipa, ki je v tretji četrtini povsem zagospodarila na parketu in prelomila tekmo. (več...)

U19: mladinski derbi kroga pripadel Litiji - 13. februar 2017
Nedeljski popoldne je zopet pripadel mladinski ekipi, ki je Litijanom na prvem srečanju prizadejala edini poraz v letošnji sezoni. Tokrat so bili gostitelji zasluženo boljši, saj so v drugem polčasu prikazali več in so slavili z 79:60. (več...)

U11: tri zmage in poraz najmlajših - 13. februar 2017
Dekliška ekipa je gostovala v Celju, kjer je zabeležila novi dve visoki zmagi in prvi del tekmovanja zaključila s šestimi zmagami. Fantje so gostovala na Polzeli, kjer so prvo tekmo visoko izgubili, na drugi pa zasluženo premagali Elektro. (več...)

ČLA: poraz za končno drugo mesto prvega dela - 12. februar 2017
Vojničani so bili v soboto v Dravogradu bolj odločen in predvsem napadalno razigran tekmec in so zasluženo slavili svojo osmo zmago sezone. Toliko so jih po prvem delu brani tudi Korošci, ki ta del tekmovanja končujejo na drugem mestu. (več...)

U17: tretji del začeli s suvereno zmago - 11. februar 2017
Košarkarji Ajdovščine so gostovali v Dravogradu na tekmi prvega kroga tretjega dela tekmovanja. Korošci so že na samem začetku povedli z 8:0, slabše odigrali le drugo četrtino, v drugem polčasu pa z dobro predstavo zasluženo zmagali. (več...)

ČLA: tudi v drugo proti Parkljem visoka zmaga - 7. februar 2017
Na zaostali tekmi 13. kroga so člani Dravograda Koroške zabeležili visoko zmago prti mladi ekipi Parkljev. Že v soboto Korošce čaka nov obračun, saj v Dravograd prihaja Vojnik. Tekma se bo v športni dvorani Špic D začela ob 20.00 uri. (več...)

U19: enajsta zmaga mladincev, tokrat proti Miklavžu - 5. februar 2017
Mladinski ekipe je znova pripadla zadnja tekma vikenda, tokrat proti Miklavžu. Korošci so že v uvodnih minutah zagospodarili na parketu, nato pa s preudarno in timsko igro le še višali prednost. Na koncu so slavili prepričljivih 76:52. (več...)

U11: poraz proti Elektri, igrali še med seboj - 5. februar 2017
Nedeljsko dopoldne so najmlajši pionirji fantovske ekipe Dravograda Koroške na turnirju v Šentjanžu pri Dravogradu gostili ekipo Elektre in tesno izgubili. Drugo tekmo so zmagali z 20:0, saj Nazarčanov zaradi bolezni ni bilo na turnir. (več...)

U15: dobra tekma pionirjev proti vodilni Vrhniki - 5. februar 2017
Pionirji Dravograda Koroške so se prvo uvrščeni Vrhniki v soboto dobro upirali, ampak bili za zmago žal prekratki (68:60). Po vodstvu Korošcev ob koncu prve četrtine (11:12) so si gostitelji odločilno prednost ustvarili v drugem in tretjem delu. (več...)

U13: mlajši pionirji v boj za naslov prvaka - 5. februar 2017
Minula sobota je bila več kot uspešna za mlajše pionirje Dravograda Koroške. B ekipa je zabeležila dve zmagi v Slovenj Gradcu, A moštvo pa je zmagalo in izgubila, a so se varovanci Uroša Krevha uvrstili med šestnajst najboljših v državi. (več...)

U15: na domačem parketu presenetili Parklje - 2. februar 2017
Pionirska ekipa je v sredo igrala zaostalo tekmo osmega kroga prve pionirske lige. V Dravograd je pripotovala drugo uvrščena ekipa skupine, ljubljanski Parklji, ki pa so morali tokrat premoč priznati borbeni domači ekipi, ki je slavila s 66:57. (več...)

U19: uspešen vikend z zmago zaključili mladinci - 30. januar 2017
Mladinska ekipa je v 9. krogu drugega dela tekmovanja gostovala v Podčetrtku. Gostje so s slabo predstavo zabeležili še sedmo zmago v tem delu tekmovanja. Prihodnjo nedeljo Korošci igrajo doma, moči bodo merili s košarkarji Miklavža. (več...)

U15: pionirji do četrte zmage v drugem delu - 30. januar 2017
V nedeljo so pionirji v domači dvoramni gostili ekipo Nazarij. Korošci so bili skozi celotno tekmo boljši tekmec in so zasluženo visoko slavili (70:47). Naslednja tekma pionirje čaka v sredo, ko bodo v domači dvorani gostili ljubljanske Parklje. (več...)

ČLA: zmaga proti Zagorju za ligo za prvaka - 29. januar 2017
Članska ekipa je v 12. krogu proti Zagorju lovila zmago, ki bi ji dva kroga pred koncem rednega dela prvenstva zagotovila uvrstitev v skupino, ki se bo borila za naslov prvaka. Razburljivo srečanje je v končnici pripadlo Korošcem, ki so slavili z 89:84. (več...)

U17: kadeti zmagali tudi proti Heliosu - 28. januar 2017
Kadeti so drugi del prvenstva sklenili s tretjo zaporedno zmago. Borbeno in trdo srečanje so zaznamovali številni preobrati, boljši drugi polčas pa je zmago zagotovil domačemim. V tretjem delu prvenstva bodo Korošci igrali s Krko, Grosupljem in Ajdovščino. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>