Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

U19: v Rogaški Slatini nadaljevanje negativne serije - 10. januar 2016
Nedeljsko košarkarsko popoldne so znova zaključili mladinci. V Rogaški Slatini so naleteli na odlično vodeno in razigrano domače moštvo, ki je od začetka tekme narekovalo ritem igre. Skupaj so gostitelji Korošcem nasuli kar 93 točk. (več...)

Člani: odlična tekma članov proti Bistrici - 10. januar 2016
Moško, izenačeno in razburljivo prvenstveno tekmo so videli gledalci v soboto v športni dvorani Špic D v Dravogradu. Domači košarkarji so se proti tretje-uvrščeni Bistrici odlično borili, a so v zadnjih minutah tekme prevladale izkušnje gostov. (več...)

U15: na preloženi tekmi nova visoka zmaga - 10. januar 2016
V soboto so do zmage, med vsemi koroškimi ekipami, prišli le pionirji U15, ki so preloženo tekmo šestega kroga drugega dela tekmovanja igrali v Celju pri moštvu Keleje oslabljeni. Klub temu so ''modri'' visoko slavili in so v drugem delu še brez poraza. (več...)

U17: Krka v Dravogradu do visoke zmage - 10. januar 2016
Povsem nadigrali so v soboto Novomeščani košarkarje Dravograda Koroške na tekmi 8. kroga drugega dela tekmovanja in se zasluženo veselili visoke zmage. Poraz Parkljev proti Triglavu vseeno Korošcem še omogoča borbo za tretje mesto v skupini. (več...)

U13: Mlajši pionirji tokrat pred domačo publiko - 10. januar 2016
Na zadnjem turnirju drugega dela tekmovanja so se mlajši pionirji A ekipe Dravograda Koroške pomerili na turnirju v Dravogradu in dvakrat izgubili. B ekipa je gostovala v Rogaški Slatini, kjer je prav tako vknjižila dva poraza. (več...)

Vsi: pester vikend klubskih selekcij - 7. januar 2016
V soboto bodo pionirji na preloženi tekmi gostovali v Celju, mlajši pionirji isti dan gostujejo na turnirju v Rogaški Slatini, mladinci pa bodo redni krog v nedeljo igrali v Rogaški Slatini. Preostale tekme, vključno s člansko proti Bistrici, bodo doma. (več...)

U13: vremenske razmere otežile gostovanje pionirjem U13 - 7. januar 2016
Na preložen turnir državnega prvenstva mlajših pionirjev so se košarkarji Dravograda Koroške v sredo popoldne podali v Podčetrtek. Prvič v sezoni so Korošci izgubili na obeh srečanjih na turnirju, proti AKK Braniku in proti gostiteljem. (več...)

Člani: v Domžalah poraz na zadnji tekmi v 2015 - 28. december 2015
Članska ekipa se je prejšnjo sredo v Domžalah pomerila z mlado ekipo Helios Suns. Po izenačeni prvi četrtini so vse tri preostale dele tekme dobili gostitelji in se na koncu zasluženo veselili že devete zaporedne prvenstvene zmage. (več...)

U17: v Domžalah le za trojko oddaljeni od zmage - 22. december 2015
Povsem blizu velikega presenečenja so bili kadeti v ponedeljek zvečer v Hali Komunalnega centra v Domžalah, saj so, po odlični tekmi, v končnici izgubili s 83:85. Srečanje je odločil reprezentant Klavžar, ki je v zadnji četrtini dosegel kar 21 točk. (več...)

U19: v Krškem prvi poraz mladincev v prvenstvu - 21. december 2015
Mladinci so v 5. krogu drugega dela tekmovanja zabeležili pri ligaški poraz v sezoni. V Krškem so, z zelo bledo in neprepoznavno predstavo zasluženo izgubili proti borbenim in žilavim domačinom, ki so vodili vseh štirideset minut tekme. (več...)

U17: Parklji kadetom vrnili za poraz v Dravogradu - 20. december 2015
Kadetska ekipa Dravograda Koroške je v soboto gostovala v Ljubljani in zabeležila še četrti poraz v drugem delu tekmovanja. Ljubljanski Parklji so bili boljši na samem uvodu v tekmo in predvsem v zadnji četrtini, ko so si priigrali odločilno prednost. (več...)

U13: B ekipa v soboto nastopila pred domačo publiko - 20. december 2015
B ekipa mlajših pionirjev Dravograda Koroške je v soboto nastopila na turnirju v Športni dvorani Špic D v Dravogradu. Tudi tokrat so Korošci moči merili z ekipama iz Rogaške Slatine in Ljutomera, obe tekmi pa so izgubili. (več...)

Dekleta: tri Korošice v konjiškem dresu - 15. december 2015
Po uspešnem nastopanju za ekipe mlajših pionirjev domačega kluba, so je pred letošnjo sezono preko meja Koroške podala tudi trojica deklet, ki svoje znanje in spretnosti sedaj razvija v pionirski ekipi ŽKK Konjice. (več...)

U19: mladinci znova preizkušali živce navijačev - 13. december 2015
Še deseto zaporedno zmago so v nedeljo popoldne dosegli mladinci Dravograda Koroške v domači dvorani v Dravogradu. Šoštanjska Elektra je sicer pred samo končnico vodila za 6 točk, a so Korošci, kot že nekajkrat v sezoni, izvlekli zmago. (več...)

U15: v Šoštanju do rekordne zmage v sezoni - 13. december 2015
V petem krogu prve pionirske lige so pionirji Dravograda Koroške gostovali v Šoštanju, kjer so bili skozi celotno tekmo boljši od domače Elektre. Pri gostiteljih je manjkal prvi strelec moštva Kresnik, pri gostih pa je kar 6 igralcev dosegli 7 ali več točk. (več...)

U13: B ekipa po nove izkušnje v Ljutomer - 13. december 2015
B ekipa mlajših pionirjev Dravograda Koroške je v soboto gostovala v Ljutomeru, kjer je na turnirju državnega prvenstva moči merila z gostitelji in s košarkarji DKŠ iz Rogaške Slatine. Korošci so obe srečanji izgubili, a nabrali nove tekmovalne izkušnje. (več...)

Člani: tudi iz Murske Sobote z visokim porazom - 12. december 2015
Članska ekipa je na prvi povratni tekmi prvega dela tekmovanja v 3. državni ligi gostovala pri Radenski Creativ. Gostitelji, ki ob domžalskem Heliosu veljajo za glavne favorite za uvrstitev v ligo za prvaka, so upravičili vlogo favorita in zmagali. (več...)

U19: mladinci ne popuščajo, padel še Slovan - 7. december 2015
V nedeljo so mladinci zaključili vikend gostovanj Dravograda Koroške. V Ljubljani smo bili znova, kot že v prvih dveh krogih drugega dela tekmovanja, priča razburljivi tekmi. Korošci so vodili večji del tekme in zasluženo zmagali. (več...)

U15: v Rogaški nova visoka zmaga pionirjev - 7. december 2015
Pionirska ekipa Dravograda Koroške si je že v prvi četrtini tekme v Rogaški Slatini nabrala visoko prednost, v preostalih delih tekme pa le še nadgradila visoko vodstvo in se na koncu veselila visoke zmage (59:21). (več...)

Člani: tokrat v Nazarjah brez možnosti za zmago - 7. december 2015
Povsem zdesetkana članska ekipa Dravograda Koroške se v Nazarjah ni mogla resneje upirati razpoloženim gostiteljem, ki so vodili celotno tekmo, na koncu pa vknjižili visoko zmago (85:50). V petek Korošci gostujejo v Murski Soboti. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>