KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani: visok poraz v Slovenski Bistrici - 8. november 2015
Članska ekipa Dravograda Koroške je v 3. krogu 3. članske lige gostovala v Slovenski Bistrici. Po zaostanku za šest točk v prvem polčasu so Korošci v nadaljevanju povsem popustili in gostiteljem dovolili, da se razigrajo in visoko slavijo. (več...)

U13: tri zmage in poraz mlajših pionirjev - 8. november 2015
V soboto je A ekipa mlajših pionirjev gostovala v Šmarjah pri Jelšah in dvakrat visoko slavila. B ekipa, je, z novim trenerjem Primožem Harnikom, nastopila na domačem parketu in premagal sosede iz Slovenj Gradca ter izgubila s Kelejo. (več...)

Vsi: Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 27. oktober 2015
Košarkarski klub Dravograd Koroška poziva vse starše, druge sorodnike in ljubitelje košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona. Sredstva bodo namenjena vsem mlajšim selekcijam kluba in krožkom košarke. (več...)

U19: mladinci ne popuščajo, slavili še petič zapored - 25. oktober 2015
Mladinska ekipa je še peto nedeljo zapored tekmovalni vikend Dravograda Koroške zaključila z zmago. V domači dvorani so bili Korošci prepričljivo boljši od Hopsov s Polzele. Zmaga mladincem zagotavlja prvo mesto v skupini po 1. delu tekmovanja. (več...)

U15: pionirji prvi del sezone zaključili s porazom - 25. oktober 2015
Pionirska ekipa Dravograda Koroške je v 6. krogu prvega dela tekmovanja nastopila v Mariboru pri moštvu AKK Branik. Koroški košarkarji so tekmo dobro začeli in po prvi četrtini celo vodili, na koncu pa izgubili s 101:76. (več...)

Člani: Helios v Dravogradu do pričakovane zmage - 24. oktober 2015
Mlada, a zelo perspektivna ekipa Heliosa iz Domžal se je morala v soboto v Dravogradu krepko potruditi za drugo zaporedno zmago v prvenstvu. Korošci so skozi celotno srečanje odigrali na visokem nivoju in Domžalčanom povzročili kopico preglavic. (več...)

U17: tudi v Dravogradu poraz proti Zlatorogu - 24. oktober 2015
Košarkarji kadetske ekipe Dravograda Koroške so v zadnjem, 6. krogu prvega dela tekmovanja, v domači dvorani gostili moštvo Zlatoroga. Korošci so tudi na povratni tekmi morali premoč priznati Laščanom, ki so slavili s 76:68. (več...)

U13: mlajši pionirji suvereno v naslednji krog pokala - 24. oktober 2015
Ekipa mlajših pionirjev U13 je zmagala tudi na povratni tekmi Mini pokala SPAR in si s tem zagotovila napredovanje v 3. krog tekmovanja. Korošci so bili na Lovrencu na Pohorju od gostiteljev boljši z rezultatom 60:38. (več...)

U19: mladinci z zmago proti Tajfunu potrdili napredovanje - 18. oktober 2015
Mladinska ekipa Dravograda Koroške je v 4. krogu doma gostila moštvo Tajfuna iz Šentjurja. Korošci sicer niso ponovili odlične predstave s prejšnje tekme, a so si z novo zmago zasluženo priigrali uvrstitev v skupino, ki se bo borila za uvrstitev na F8. (več...)

U15: pionirji doma klonili proti gostom iz Konjic - 18. oktober 2015
V petem krogu prve pionirske lige so Korošci doma gostili košarkarje ekipe Konjice Zreče. Gostje so se izkazali za boljšega tekmeca in so zasluženo slavili. Prihodnjo nedeljo košarkarje Dravograda Koroške čaka še obračun v Mariboru proti Braniku. (več...)

Člani: slab začetek tekme pokopal upe na zmago - 18. oktober 2015
Z državnim prvenstvom v 3. SKL je začela tudi članska ekipa Dravograda Koroške. Za uvod v sezono so v Dravogradu gostovali košarkarji Radenske Creativ. Sobočani so odlično začeli ter zmagovalca praktično odločili že v prvem polčasu. (več...)

U17: z zmago do drugega mesta v skupini - 17. oktober 2015
Zmaga kadetov Dravograda Koroške v domači dvorani proti celjskemu moštvu ECE Korošcem že krog pred koncem rednega dela zagotavlja drugo mesto v skupini in uvrstitev med dvanajst najboljših ekip v Sloveniji. (več...)

U13: spet dvojno slavje mlajših pionirjev - 17. oktober 2015
Ekipa mlajših pionirjev Dravograda Koroške je v soboto dopoldne gostovala v Slovenski Bistrici. Varovanci Uroša Krevha so tudi tokrat dvakrat zmagali, a na prvi tekmi niso navdušili s pristopom, na drugi pa so odigrali veliko boljše. (več...)

Vsi: Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 16. oktober 2015

U19: derbi kroga in prvo mesto v skupini Korošcem - 11. oktober 2015
Mladinska ekipa Dravograda Koroške je na tekmi 3. kroga prve B mladinske lige prvič v ligaškem delu sezone nastopila doma. Korošci so se predstavili v lepi luči. Z dobro obrambo in dinamičnim napadom so visoko ugnali košarkarje Konjic. (več...)

U15: na domačem parketu do prve zmage v sezoni - 11. oktober 2015
Košarkarsko nedeljo so začeli pionirji Dravograda Koroške, ki so v Dravogradu gostili košarkarje Hopsov s Polzele. Korošci so bili, z izjemo prve četrtine, v vseh ostalih boljši tekmec in so zasluženo visoko slavili (88:55). (več...)

U17: izjemno pomembna zmaga kadetov v Šoštanju - 10. oktober 2015
Kadetska ekipa je v 4. krogu prvega dela prvenstva v Šoštanju naskakovala drugo prvenstveno zmago v sezoni in se skušala Šoštanjčanom maščevati za visok poraz v Dravogradu. Korošcem je z atomsko zadnjo četrtino to tudi uspelo. (več...)

U13: mlajši pionirji suvereni na prvi pokalni tekmi - 10. oktober 2015
Ekipa Lovrenca je gostovala v Dravogradu na prvi tekmi 2. kroga Mini pokala SPAR. Korošci so bili boljši skozi celotno tekmo in so zasluženo visoko slavili (69:33). Prihodnjo soboto A ekipo U13 čaka ligaški turnir v Slovenski Bistrici. (več...)

U19: mladinci na Polzeli podaljšali zmagovalni niz - 4. oktober 2015
Mladinska ekipa je v nedeljo zaključila tekmovalni vikend klubskih selekcij z zasluženo zmago. Slavje na Polzeli je pomemben korak k želenemu cilju, saj zmage v gosteh v izenačeni skupini štejejo ogromno. Prihodnjo nedeljo mladinci doma gostijo Konjičane. (več...)

U15: pionirji prvič v sezoni igrali doma in izgubili - 4. oktober 2015
Pionirska ekipa Dravograda Koroške je odigrala še prvo domačo tekmo v sezoni. Na domačem parketu v Dravogradu je morala premoč priznati gostom iz Maribora, ekipi AKK Branika. Gostje so si največjo prednost priigrali v drugi četrtini. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>