74 udeležencev kampa 2018

Vsi: v torek, 21. oktobra, sestanek s starši - 20. oktober 2014
KK Dravograd vabi vse starše otrok, ki nastopajo v klubskih selekcijah (od U19 do U11) na tradicionalni jesenski sestanek, ki bo v torek, 21. oktobra, v jedilnici OŠ Dravograd. Po sestanku sledi manjša pogostitev in neformalno druženje. (več...)

U15: znova visoka zmaga Primafoto Dravograda Koroške - 19. oktober 2014
V 5. krogu prve pionirske lige so koroški košarkarji na domačih tleh gostili goste iz Celja. Gostitelji so bili boljši tekmec, njihova prednost pa je naraščala iz minute v minuto. V zadnjem krogu Korošci doma igrajo s Tajfunom iz Šentjurja. (več...)

U17: Korošci v Ljubljani klonili pri Unionu Olimpiji - 19. oktober 2014
V soboto so se kadeti Dravograda Koroške še drugič zapored podali na gostovanje. V Ljubljani so vse do 31. minute dihali za ovratnik favoriziranim gostiteljem (57:45), v nadaljevanju pa morali Zmajem priznati poraz s 85:52. (več...)

U13: zmaga in poraz mlajših pionirjev v Mariboru - 19. oktober 2014
V soboto dopoldne so mlajši pionirji Dravograda Koroške gostovali v Mariboru, kjer so v telovadnici Ljudski vrt najprej moči merili z Zlatorogom in izgubili, na zadnji tekmi turnirja pa so bili uspešni proti gostiteljem turnirja, moštvu AKK Branik. (več...)

Vsi: Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 15. oktober 2014
Košarkarski klub Dravograd Koroška poziva vse starše, druge sorodnike in ljubitelje košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona. Sredstva bodo namenjena vsem mlajšim selekcijam kluba in krožkom košarke. (več...)

Vsi: v torek, 21. oktobra, sestanek s starši - 13. oktober 2014

U19: mladinci presenetljivo do druge zmage v sezoni - 12. oktober 2014
Le malokdo je pričakoval, da lahko, po težkem porazu v Litiji preteklo nedeljo, mladinci Dravograda Koroške proti favoriziranemu Mariboru presenetijo in zmagajo. A fantje so verjeli vase in danes popoldne dokazali, da se vztrajnost vedno poplača. (več...)

U15: B ekipa navdušila, A ekipa suvereno do zmage - 12. oktober 2014
V nedeljo sta pred domačim občinstvom nastopili obe pionirski ekipi Dravograda Koroške. B moštvo je presenetilo s pristopom in pogumom in še drugič zmagalo. A ekipa je rutinirano še v drugo premagala Kamničane in ostaja na vrhu skupine. (več...)

U17: kadeti izgubili na gostovanju na Vrhniki - 12. oktober 2014
Kadetska ekipa se je v soboto zjutraj podala na dolgo pot na Vrhniko. Že uvodne minute so nakazale, da gostitelje zanima le zmaga, saj so si hitro ustvarili večjo prednost. Korošci so se v nadaljevanju približali, a zmaga je ostala doma. (več...)

U13: odlični partiji mlajših pionirjev Dravograda Koroške - 12. oktober 2014
V soboto dopoldne so mlajši pionirji Dravograda Koroške na pokalni tekmi prvega kroga v Dravogradu gostili ekipo iz Lenarta. Po odlični igri so gostitelji slavili, hkrati pa odigrali še pripravljalno tekmo s Primafotom in slavili tudi na njej. (več...)

Člani: v Bistrici zadnja pripravljalna tekma članov - 11. oktober 2014
V petek zvečer je članska zasedba Dravograda Koroške v Slovenski Bistrici odigrala zadnjo pripravljalno tekmo v sklopu priprav na novo tekmovalno leto. Korošci so proti višjeligašu tesno izgubili, a prikazali dobro pripravljenost pred začetkom sezone. (več...)

U19: mladinci v Litiji prvič v sezoni poraženi - 6. oktober 2014
Pester tekmovalni vikend koroških ekip so v nedeljo popoldne v Litiji zaključili mladinci, ki so si na enem najdaljših letošnjih gostovanj želeli zmage, a so bili tokrat gostitelji bolj odločni in razigrani in so se zasluženo veselili. (več...)

U15: v nedeljo do zmag obe pionirski ekipi - 6. oktober 2014
Do prve zmage v drugoligaškem tekmovanju je na domačih tleh prišla B ekipa Dravograda Koroške. A moštvo Primafoto Dravograda Koroške pa je slavilo na gostovanju v Šentjurju in vknjižilo tretjo zaporedno prvoligaško zmago. (več...)

U17: kadeti z dolgega gostovanja s prvo zmago - 4. oktober 2014
Korošci so v 3. krogu 1. kadetske lige gostovali v Litiji. Gostje so pobudo prevzeli že na samem začetku ter v 6. minuti srečanja povedli z 21:11. Čeprav so se v nadaljevanju borbeni Litijani nekajkrat približali zmage Korošcev niso mogli ogroziti. (več...)

U13: mlajši pionirji na domačem turnirju do treh zmag - 4. oktober 2014
Na prvem turnirju državnega prvenstva so mlajši pionirji v domači dvorani Špic D pomerili z ekipama Tajfuna iz Šentjurja in mariborskim Branikom (dvakrat). Gostitelji niso bili gostoljubni, saj so slavili na vseh treh tekmah. (več...)

U19: sezono začeli tudi mladinci, za uvod domača zmaga - 28. september 2014
Uvodni krog 1.B lige je v Dravogradu ponudil ponovitev lanskoletnega obračuna prvega kroga proti moštvu iz Podčetrtka. Lani so se z razliko 18 točk (91:73) zmage veselili gostje, danes pa z enako razliko zasluženo Korošci (86:68). (več...)

U15: A ekipa v Celju do nove visoke zmage - 28. september 2014
V nedeljo opoldne so pionirji Primafoto Dravograda Koroške A gostovali v Celju, kjer so bili skozi celotno tekmo boljši tekmec in so se znova veselili visoke prvenstvene zmage. Prihodnjo nedeljo Korošci gostujejo v Šentjurju pri Tajfunu. (več...)

U17: kadeti doma nemočni proti Unionu Olimpiji - 27. september 2014
V soboto so kadeti Dravograda Koroške v domači dvorani gostili moštvo Uniona Olimpije, ki velja za enega glavnih favoritov za letošnji osvojitev naslova državnih prvakov. Večji del prvega polčasa so se Korošci dobro držali, v drugem pa popustili. (več...)

Člani: sredi tedna moči merili z Bistričani - 25. september 2014
Člansko – mladinska ekipa Dravograda Koroške se je sredi tedna na domačem parketu pomerila z ekipo Bistrice, ki bo prvenstvo igrala v 3. SKL. Gostje so bili boljši in so zasluženo slavili, Korošci pa so zopet nakazali svoj potencial. (več...)

U15: zmaga v Kamniku in poraz B ekipe v Rogaški Slatini - 21. september 2014
V nedeljo se je začelo tudi pionirsko prvenstvo, v katerem koroško košarko zastopata dve zasedbi: Primafoto Dravograd Koroška nastopa v prvoligaški konkurenci, Dravograd Koroška pa v drugo-ligaškem tekmovanju. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>