KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

U15: to nedeljo B ekipa gostovala na Ptuju - 13. januar 2019
Pionirska B ekipa Dravograda Koroške je v nedeljo gostovala na Ptuju, kjer so varovanci trenerja Matica Burjaka vknjižili novo prvenstveno zmago. Korošci so bili boljši tekmec skozi celotno srečanje in so zasluženo visoko slavili. (več...)

ČLA: nova, še osma zmaga članov - 13. januar 2019
Članska ekipa je v 10. krogu državnega prvenstva znova slavila, še osmič v tem tekmovalnem letu. Korošci so prednost proti košarkarjem Šentvida iz Ljubljane višali iz minute v minuto, na koncu tekme pa slavili z rezultatom 92:72. (več...)

U13: dekleta polovično uspešna, poraz fantov - 13. januar 2019
Dekliška ekipa Dravograda Koroške je v soboto v Šentjanžu pri Dravogradu gostila turnir državnega prvenstva in bila polovično uspešna. Fantovska ekipa mlajših pionirjev je v Laškem izgubila in izpadla iz pokalnega tekmovanja. (več...)

U17: Ilirija v Dravogradu do visoke zmage - 11. januar 2019
Kadeti so v četrtek v domači dvorani, na vnaprej odigrani tekmi sedmega kroga, gostili ekipo Ilirije. Po izenačeni prvi četrtini so v drugem delu tekme prevladovali gostje, ki pa so si najvišjo prednost ustvarili v zadnjem, četrtem delu tekme. (več...)

U15: B ekipa začela s tekmovanji v letu 2019 - 10. januar 2019
B ekipa pionirjev Dravograda Koroške je v sredo na domačem parketu telovadnice OŠ Šentjanž gostila moštvo Hopsov s Polzele. Kljub borbeni predstavi so bili gostje boljši in so, predvsem po zaslugi zadnjega dela tekme, slavili. (več...)

U19: mladinski niz zmag še podaljšan - 7. januar 2019
Mladinci tudi na tekmi 5. kroga drugega dela prvenstva še niso okusili grenkobe poraza. V nedeljo so v Dravogradu gostovali košarkarji z Vranskega. Korošci so bili boljši tekmec od samega začetka in so zasluženo visoko slavili. (več...)

U13: mlajši pionirji gostili Sopergo in Nazarje - 6. januar 2019
V nedeljo je bil v Šentjanžu pri Dravogradu odigran še drugi turnir skupine 3C, v kateri, poleg obeh koroških ekip, nastopajo še košarkarji iz Nazarij. Tudi tokrat so bili najboljša ekipa na turnirju fantje Dravograda Koroške, ki so slavili na obeh tekmah. (več...)

ČLA: leto 2019 začeli z zmago na Vranskem - 5. januar 2019
Članska ekipa je v 9. krogu prvenstva gostovala na Vranskem in proti Vranom zabeležila pomembno zmago, ki je Korošce povsem približala uvrstitvi v Ligo za prvaka. ''Modri'' s sedmimi zmagami in porazom ostajajo na vrhu razpredelnice. (več...)

U17: bleda predstava kadetov v Slovenski Bistrici - 5. januar 2019
Kadetska ekipa v leto 2019 ni vstopila dobro, saj so Korošci zasluženo izgubili na gostovanju v Slovenski Bistrici. Po solidnem začetku tekme se je tekma prelomila v drugi četrtini, ko so ''modri'' gostiteljem dovolili, da se razigrajo. (več...)

Vsi: Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 21. december 2018
Košarkarski klub Dravograd Koroška poziva vse starše, druge sorodnike in ljubitelje košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona. Sredstva bodo namenjena vsem mlajšim selekcijam kluba in krožkom košarke. (več...)

U17: za konec leta kadetska zmaga v Špic D - 21. december 2018
Zadnja uradna prvenstvena tekma v letu 2018 je bila v četrtek odigrana v športni dvorani Špic D v Dravogradu. Kadeti so gostili vrstnike iz Brežic in slavili. Po izenačenem prvem polčasu so Korošci pobudo prevzeli v drugem delu srečanja. (več...)

U19: neporaženi tudi po četrtem krogu - 17. december 2018
Mladinska ekipa v drugem delu tekmovanja še ni okusila grenkobe poraza. Korošci so v športni dvorani Špic D v Dravogradu v nedeljo gostili ekipo KŠ Sani Bistrica in še četrtič zapored slavili zmago. Odločilna je bila zadnja četrtina tekme. (več...)

U15: zmaga v Celju in poraz v Dravogradu - 16. december 2018
V nedeljo dopoldne sta bili aktivni obe pionirski ekipi. B moštvo je gostovalo v Celju pri Keleji in zabeležilo še tretjo zaporedno zmago v državnem prvenstvu. A zasedba je v športni dvorani Špic D gostila Lenarčane in tesno izgubila. (več...)

ČLA: premor Korošcem ni koristil, prvič izgubili - 15. december 2018
Nekoliko nepričakovano so, v 8. krogu prvega dela tekmovanja, košarkarji Dravograda Koroške na domačem parketu prvič v sezoni klonili. Premagali so jih gostje iz Krškega, ki so z umirjeno igro povsem nadzorovali potek srečanja. (več...)

U17: kadeti v Kamniku premoč priznali Calcitu - 15. december 2018
Zdesetkana kadetska ekipa je v 4. krogu nadaljevanja prvenstva gostovala v Kamniku, kjer je morala premoč priznati hitri domači ekipi (61:51). Že v četrtek Korošce čaka nov obračun , v športni dvorani Špic D v Dravogradu bo gostovala ekipa Brežic. (več...)

U13: tesen poraz mlajših pionirjev proti Zlatorogu - 15. december 2018
V Šentjanžu so mlajši pionirji na prvi tekmi 3. kroga Mini pokala SPAR gostili ekipo Zlatoroga. Laščani so bili boljši v prvi in zadnji četrtini, Korošci v preostalih dveh. Končna razlika pa je bila v prid gostov. Povratna tekma bo 12. januarja v Laškem. (več...)

U19: mladinci ne popuščajo, slavili še tretjič - 9. december 2018
Mladinska ekipa je tudi v 3. krogu drugega dela tekmovanja visoko slavila. Čeprav še vedno nekompletni so Korošci v Podčetrtku nadigrali domačine in zmagali z 71:37. Prihodnjo nedeljo v Dravogradu pričakujemo derbi s Sani Bistrico. (več...)

U15: A ekipa iz Maribora s prvo zmago - 9. december 2018
A moštvo pionirjev U15 je v nedeljo zgodaj dopoldne gostovalo v Mariboru. Korošci so bili proti AKK Braniku črnim boljši skozi celotno srečanje in so zasluženo slavili. Prihodnjo nedeljo bosta aktivni obe koroški ekipi. (več...)

U17: kadeti Olimpije slavili v Dravogradu - 9. december 2018
V 3. krogu prve kadetske lige sta se v športni dvorani Špic D v Dravogradu pomerili ekipi Dravograda Koroške in Petrol Olimpije B. Korošci so si želeli druge zaporedne zmage, a so bili Ljubljančani tokrat boljši ter zasluženo slavili. (več...)

U13: obe koroški ekipi gostovali v Nazarjah - 8. december 2018
Košarkarji mlajših pionirjev Dravograda Koroške in Soperge so gostovali v Nazarjah, kjer so moči merili z gostitelji turnirja. Na prvem obračunu so Nazarčani premagali Slovenjgradčane, koroški obračun pa je pripadel Dravogradu Koroški. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>