KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

DKK 2013: postave za tekme Dneva koroške košarke - 21. december 2013
V nedeljo, 22. decembra, bo v Dravogradu potekal Dan koroške košarke. Predstavili vsi aktivni koroški košarkarji in košarkarice. Objavljamo program prireditve s postavami ekip za tekme zvezd in ostalih tekmovanj v sklopu prireditve. (več...)

U10: najmlajši pionirji odigrali še turnir v Šentjanžu - 15. december 2013
V nedeljo so v Šentjanžu pionirji selekcije U10 Dravograda Koroške gostili moštvi AKK Branika in Mikija Športa iz Poljčan. Korošci so obe srečanji sicer izgubili, a za fante je najbolj pomembno druženje z vrstniki in igranje košarke. (več...)

U14: pionirji A suvereno v tretji krog Mini pokala SPAR - 15. december 2013
V nedeljo so v športni dvorani Špic D v Dravogradu, na povratni tekmi 2. kroga Mini pokala SPAR, moči merili pionirji Primafoto Dravograda Koroške A in Zlatoroga A iz Laškega. Po izenačenem prvem srečanju so tokrat Korošci visoko slavili. (več...)

Člani: fotografi v osmem krogu do prve zmage v sezoni - 14. december 2013
Nepričakovano, a nič manj zasluženo, so košarkarji Primafota na tekmi 8. kroga vknjižili prvo zmago v prvenstvu. Korošci so slabše odigrali zaključek polčasa in začetek tretje četrtine, nato pa so prevzeli vajeti igre v svoje roke in zasluženo slavili. (več...)

U16: kadeti prvi del sezone zaključili z visoko zmago - 14. december 2013
Na gostovanju pri mariborskem AKK Braniku so A kadeti Dravograda Koroške vknjižili še šesto zmago sezone in prvi del prvenstva končali na tretjem mestu I. SKL vzhod 1. V drugem delu tekmovanja Korošce čaka osem novih močnih tekem. (več...)

U14: pionirji A slavili v Laškem pri Zlatorogu - 13. december 2013
Košarkarji pionirske ekipe Primafoto Dravograd Koroška A so se v Mini pokal SPAR priključili v drugem krogu tekmovanja. Za tekmeca jim je žreb namenil A moštvo Zlatoroga, ki so ga na prvi tekmi v Laškem premagali z rezultatom 65:60. (več...)

U18: Rogaška prekinila mladinski niz štirih zmag - 12. december 2013
Mladinska ekipa Dravograda Koroške je, na vnaprej odigranem srečanju 10. kroga, doma gostila še neporaženo Rogaško Crystal. Gostje so v Dravograd pripotovali oslabljeni, a žal tokrat gostitelji prikazali eno slabših partij in zasluženo izgubili. (več...)

KKL U10: V Šentjanžu odigran prvi turnir lige U10 - 9. december 2013
V nedeljo dopoldne je bila telovadnica OŠ Šentjanž pretesna za vse privržence šestih koroških ekip deklet in fantov mlajših od 10 let, ki so se zbrali na prvem turnirju Koroške košarkarske lige sezone 2013/14. (več...)

U18: mladinci ne popuščajo, še četrta zaporedna zmaga - 8. december 2013
Kot je že v navadi so vikend zaključili mladinci, ki so v nedeljo pozno popoldne gostovali v Mariboru pri KD Borut Besedič Čiro. Korošci so hitro zagospodarili na parketu in prednost višali iz minute v minuto ter zasluženo visoko slavili. (več...)

Člani: dobra predstava Primafota pri vodilnih v Celju - 8. december 2013
Košarkarji Primafota so v 7. krogu tretjeligaškega tekmovanja gostovali pri vodilnem Luxurisu in odigrali zelo dobro srečanje. Gostitelji so unovčili svoje izkušnje in kvaliteto ter potek tekme nadzorovali od zaključka prve četrtine dalje. (več...)

U16: zmaga za tretje mesto, dobra igra B ekipe - 7. december 2013
Ta vikend so koroški kadeti odigrali dve tekmi. V telovadnici OŠ Dravograd je A ekipa zanesljivo premagala Litijo in se utrdila na tretjem mestu na razpredelnici. B ekipa je gostovala na Polzeli in, navkljub porazu, prikazala všečno predstavo. (več...)

DKK 2013: 22. decembra v Dravogradu Dan koroške košarke - 6. december 2013
Po lanskoletnem finalnem turnirju pionirjev se letos v športni dvorani Špic D obeta nov veličasten košarkarski dogodek. V nedeljo, 22. decembra, bo potekal Dan koroške košarke, ko se bodo predstavili vsi aktivni koroški košarkarji in košarkarice. (več...)

U14: ta petek možnost treninga v Šentjanžu - 4. december 2013
Zaradi nogometnega turnirja je celotni vikend, vključno s petkom, 6. decembra, zasedena športna dvorana Špic D v Dravogradu, zato ta dan odpadeta treninga obema ekipa U14. Vsi igralci, ki imate možnost, lahko trening opravite v Šentjanžu. (več...)

U18: Mladinci do tretje zaporedne gostujoče zmage - 1. december 2013
Mladinska ekipa Dravograda Koroške je še tretjič zapored slavila. Tokrat so Korošci gostovali v Podčetrtku in se gostiteljem maščevali za poraz na prvi tekmi. "Modri" so v tekmo krenili odločno, zmedlo jih ni niti domače vodstvo s 6:0. (več...)

U10: najmlajši to nedeljo gostovali v Poljčanah - 1. december 2013
Košarkarji najmlajše koroške klubske selekcije so v nedeljo gostovali na turnirju v Poljčanah, kjer so moči merili s starima znancema. Tudi tokrat sta bili ekipi AKK Branika in Miki Športa Poljčane boljša tekmeca, a je bil trenerski štab zadovoljen s prikazanim. (več...)

U14: za slovo od pokala SPAR poraz proti Grosupljemu B - 1. december 2013
Pionirska B ekipa Primafoto Dravograda Koroške je v nedeljo v domači dvorani Špic D v Dravogradu gostila B zasedbo Grosupljega. Gostje, slavili so že na prvi tekmi, so bili boljši tudi v drugo in so zasluženo napredovali v 2. krog Mini pokala SPAR. (več...)

Člani: tudi v peto ni šlo, Calcit z gostovanja z zmago - 1. december 2013
V 6. krogu so se košarkarji Primafota na domačih tleh pomerili s Calcitom iz Kamnika. Še vedno brez poškodovanega Boštjana Rigelnika so Korošci s Kamničani odigrali izenačeno srečanje, a so imeli gostje v zadnjih minutah bolj mirne roke. (več...)

U16: A kadeti do četrte zmage, Primafoto klonil - 1. december 2013
V soboto sta bili aktivni dve selekciji koroških kadetov. A moštvo Dravograda Koroške je gostovalo v Slovenski Bistrici, kjer so Korošci vknjižili še četrto zmago v sezoni. Primafoto je na domačih tleh gostil še neporažene košarkarje Konjic in izgubil. (več...)

Vsi: Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 30. november 2013
Košarkarski klub Dravograd Koroška poziva vse starše, druge sorodnike in ljubitelje košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona. Sredstva bodo namenjena vsem mlajšim selekcijam kluba in krožkom košarke. (več...)

U18: s težkega gostovanja na Lovrencu z zmago - 24. november 2013
Tudi ta vikend so kot zadnji nastopali mladinci, ki so se podali na vedno neugodno gostovanje na Lovrenc na Pohorju. Zmage željnim in zelo čvrstim gostiteljem so vrnili z agresivno obrambo in hitro igro v napadu ter zasluženo slavili. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>