Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani: v ponedeljek člani gostovali in izgubili v Nazarjah - 1. oktober 2013
Koroška članska ekipa Primafota je v ponedeljek, 30. septembra, odigrala še četrto pripravljalno srečanje v sezoni. Tokrat v Nazarjah niso blesteli, v štiridesetih minutah so vknjižili vsega 56 točk in zasluženo izgubili. (več...)

U14: Korošci na zaključku regijskega selekcioniranja - 30. september 2013
KZS je, v skladu s programom dela regijskega selekcioniranja za letnik 2000, organizirala Zaključni turnir regijskega selekcioniranja. Potekal je v nedeljo, 29. septembra, v Postojni. Na turnirju je sodelovalo kar deset Korošcev. (več...)

U16: tudi kadeti odigrali zadnjo pripravljalno tekmo - 26. september 2013
S tekmo proti Bistričanom so kadeti Dravograda Koroške A zaključili s pripravljalnimi srečanji pred novo ligaško sezono. Korošce v soboto, 5. oktobra, v dravograjski dvorani Špic D čaka obračun z mariborskim Messerjem. (več...)

U18: Elektra v sredo gostovala v Dravogradu in slavila - 26. september 2013
Mladinska zasedba Dravograda Koroške je, v sklopu priprav na novo ligaško sezono, v sredo v športni dvorani Špic D v Dravogradu odigrala trening tekmo s prvoligaši s Šoštanja. Korošci so vsako od četrtin izgubili z nekaj točkami razlike. (več...)

Krožki košarke: s treningi pričeli tudi najmlajši - 16. september 2013
V preteklem tednu so s treningi začeli na OŠ Neznanih talcev Dravograd, I. OŠ Sl. Gradec in OŠ Prežihov Voranc Ravne. Danes in jutri se treningi pričnejo še na OŠ Koroški jeklarji Ravne, OŠ Šentjanž, OŠ Muta in OŠ Franja Goloba Prevalje. (več...)

Člani: Primafoto igral v Šoštanju in proti Bistrici - 15. september 2013
Članska ekipa je preteklo nedeljo gostovala v Šoštanju, kjer so varovanci Miha Čopa moči merili z mladinci Elektre. V petek pa so »fotografi« doma gostili ekipo Bistrice, ki bo v novi sezoni nastopala v četrtoligaški konkurenci. (več...)

U18: s trening tekmami v torek začeli tudi mladinci - 15. september 2013
Mladinska zasedba Dravograda Koroške se je na uvodni tekmi pripravljalnega obdobja 2013/14 pomerila z ekipo Konjic. Tekmeca sta se v Slovenskih Konjicah srečala pretekli torek, zasluženo pa so slavili Korošci. (več...)

Člani: tudi članska ekipa odigrala prvo srečanje - 7. september 2013
Košarkarji slovenjgraškega Primafota so v petek zvečer odigrali prvo trening tekmo v sklopu priprav na novo ligaško sezono. V Slovenj Gradcu so gostovali košarkarji Nazarij. Tudi to tekmo sta tekmeca odigrala z ločenim štetjem košev po četrtinah. (več...)

U16: kadeti odigrali še tretjo tekmo, tokrat z Elektro - 6. september 2013
Kadetska A ekipa je v četrtek na domačih tleh gostila še košarkarje iz Šoštanja. Tudi tokrat sta se trenerja dogovorila za ločeno štetje točk po posameznih četrtinah. Košarkarji Dravograda Koroške so bili skozi celotno tekmo boljši tekmec. (več...)

U16: Kadeti odigrali še prvo domačo pripravljalno tekmo - 4. september 2013
Kadetska A ekipa je v torek na domačem parketu, v sklopu priprav na novo ligaško sezono, gostila ekipo Zlatoroga iz Laškega. Trenerja sta se dogovorila, da se je vsaka četrtina srečanja pričela z 0:0. V končnem seštevku so zasluženo slavili Laščani. (več...)

Člani: Koroški Primafoto s pripravami začel 19. avgusta - 29. avgust 2013
Tudi v novem tekmovalnem letu bo ekipa Primafota še bolj prepredena z dobrim sosedskim sodelovanjem med ŠD Superga in KK Dravograd. Korošci bodo v 3. SKL vzhod nastopili s precej spremenjenim moštvom, vrača se Matija Vravnik. (več...)

U16: kadeti odigrali prvo pripravljalno srečanje - 21. avgust 2013
Kadetska A zasedba, ki je s treningi na novo sezono pričela v ponedeljek, 5. avgusta, je po osemnajstih treningih ritem naporne vadbe prekinila s pripravljalnim srečanjem v Laškem proti Zlatorogu. Tekmeca sta odigrala 60. minutno tekmo. (več...)

U10: Treningov za najmlajše žal ne bo - 18. avgust 2013
Zaradi premajhnega interesa deklet in fantov, rojenih v letih 2003 - 2005, ki sicer trenirajo v krožkih košarke v koroški regiji, v zadnjih dveh tednih v avgustu ne bomo organizirali treningov. Otroci bodo lahko spet trenirali na krožkih košarke po OŠ. (več...)

U10: Treningi tudi za najmlajše košarkarice in košarkarje - 12. avgust 2013
Vabimo vsa zainteresirana dekleta in fante rojene v letih 2003 - 2005, ki trenirajo v krožkih košarke v koroški regiji, da se v zadnjih dveh tednih v avgustu udeležijo štirih izbirnih treningov pred začetkom sezone. (več...)

Treningi: vse klubske selekcije začele s pripravami - 6. avgust 2013
Vse klubske selekcije Dravograda Koroške so v ponedeljek, 5. avgusta pričele s treningi v novem ligaškem letu. Prvi teden bodo Korošci vadili le popoldne, v naslednjih treh ciklusih priprav pa tudi dopoldne, ko bodo pilili tehnično znanje. (več...)

Treningi: začetek priprav klubskih selekcij na novo sezono - 25. julij 2013
V ponedeljek, 5. avgusta, bodo s prvimi treningi v novi sezoni pričele vse tekmovalne selekcije kluba. Igralce in starše obveščamo o uvodnih aktivnostih. V prvem tednu bodo treningi potekali enkrat dnevno v popoldanskem terminu. (več...)

Kamp: Primafoto poletni kamp 2013 je znova uspel - 30. junij 2013
V Slovenj Gradcu, pri 1. osnovni šoli, se je konec junija odvijal poletni košarkarski tabor za otroke med 8 in 16 let starosti. Letošnji Primafoto poletni kamp 2013 je potekal med 24. in 29. junijem, udeležilo pa se ga je 75 otrok s celotne Slovenije. (več...)

Zaključek Primafoto poletnega kampa v soboto - 28. junij 2013
Zaključna prireditev letošnjega Primafoto poletnega kampa 2013 bo v soboto, 29. junija, s pričetkom ob 9.00 uri, v Športnem parku pri I. OŠ Slovenj Gradec. Otroci se bodo pomerili v finalnih tekmovanjih, ter na All Stars tekmah. (več...)

Vabilo na redni letni zbor članov KK Dravograd - 12. junij 2013
Vse zainteresirane starše ter ostale pristaše kluba vabimo na redni letni zbor članov (letno skupščino) kluba, ki se bo začela ob 9.00 uri na Bazenu Ravne na Koroškem, v nedeljo, 16. junija. Po zboru občanov sledi klubski piknik. (več...)

U14: B ekipa povsem blizu zmage, poraženo tudi A moštvo - 11. junij 2013
Košarkarji v pionirski konkurenci so v nedeljo igrali na domačih tleh. Oslabljena A zasedba je v gostila moštvo Luxurisa iz Celja in klonila z razliko 15 točk. B ekipa je proti B ekipi Maribor Messerja odigrala povsem izenačeno srečanje, klonila pa za 3 točke. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>