Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Kadeti: Union Olimpija v Dravogradu premočan tekmec - 14. marec 2011
V 13. krogu drugega dela tekmovanja so Korošci doma gostili košarkarje Uniona Olimpije in proti Zmajčkom, ki so suvereno prevladovali skozi celotno srečanje, visoko izgubili. Gostiteljem se je poznala odsotnost Timija Reka in Gregorja Senice. (več...)

RODD: proti Vranom do štirinajste zmage v sezoni - 14. marec 2011
Že v četrtek so se Korošci, zaradi sobotne lokostrelske prireditve v Športni hiši v Radljah, pomerili z Vrani na tekmi 19. kroga II. SKL vzhod in zabeležili še štirinajsto zmago. RODD-ovci so se tako učvrstili na četrtem mestu razpredelnice. (več...)

KKL U12: v soboto odigran predzadnji turnir A skupine - 7. marec 2011
V soboto so bili zopet aktivni košarkarji Koroške U12 lige, in sicer skupine A. Na turnirju v Dravogradu sta po dve zmagi dosegli ekipi Radelj in Primafota. To soboto bo turnir B skupine potekal na Koroških jeklarjih na Ravnah. Zaključni turnir bo 20. marca v Radljah. (več...)

RODD: Poraz Korošcev v 18. krogu v Kamniku - 7. marec 2011
Članska ekipa RODD je v 18. krogu oslabljena, brez prvega branilskega para Krajnc (maturantski ples) – Ciganović (poškodba), gostovala v Kamniku in izgubila. Tekma 19. kroga Korošce čaka že v četrtek, ko bodo v Radljah gostovali Vrani. (več...)

PIO U14: Domstan Dravograd A tudi letos prvoligaši - 6. marec 2011
V Dravogradu so v nedeljo potekale pionirske kvalifikacije za uvrstitev v I. SKL. Ekipa Domstan Dravograd A je z dvema prepričljivima zmagama dokazala, da ji je tudi letos več kot očitno mesto v I. pionirski ligi. (več...)

Kadeti: Kočevci od Korošcev boljši tudi v Dravogradu - 3. marec 2011
Kadetska ekipa Domstan Dravograda je v 12. krogu drugega dela tekmovanja doma gostila moštvo Lesdog Kočevja in izgubila. Srečanje je bilo večji del izenačeno, najvišjo prednost pa so si goste priigrali v drugi četrtini (21:14). (več...)

RODD: Korošci presenetili drugouvrščene Terme - 27. februar 2011
Košarkarji edinega koroškega drugoligaša so v soboto v domači dvorani v Radljah ob Dravi gostili odlično zasedbo iz Podčetrtka. Terme Olimia so na Koroško prišle kot drugo, odšle pa kot tretjeuvrščena ekipa lige, saj so bili RODD-ovci po podaljšku boljši. (več...)

Mladinci: Domstanovci do prve zmage v sezoni - 20. februar 2011
Pa so tudi mladinci dočakali prvo zmago v sezoni 2010/11. Čeprav tudi tokrat ne v popolni zasedbi, ter z raztrgano igro, so Korošci skozi celotno srečanje narekovali ritem igre, na koncu pa slavili s 93:64. Naslednjo tekmo bodo belo-modri igrali marca. (več...)

RODD: sedmerica do prepričljive zmage v Ihanu - 20. februar 2011
Čeprav so morali Korošci zaradi odsotnosti v Ihanu nastopiti z vsega sedmimi košarkarji, je ekipa še enkrat več nastopila suvereno in s prepričljivo igro brez večjih težav zmagala. RODD-ovci ostajajo na četrtem mestu razpredelnice.
(več...)

Kadeti: v Dravogradu do četrte zmage v sezoni - 20. februar 2011
Kadetska ekipa Domstan Dravograda je v soboto dopoldne v Dravogradu gostila Ježičane. Domstanovci so si odločilno prednost priigrali v zadnji četrtini tekme (32:21). Šestrouvrščeni Korošci za četrtim mestom zaostajajo vsega eno zmago. (več...)

PIO U14: Pionirske kvalifikacije bodo v Dravogradu - 17. februar 2011
Tudi letos bo KK Dravograd v pionirski U14 ligi nastopal z dvema ekipama, obe bosta v nedeljo, 6. marca, nastopali v kvalifikacijah za uvrstitev v I. ligo. Tretja koroška ekipa – Primafoto Slovenj Gradec – bo nastopala v II. SKL. (več...)

PIO U14: Pionirske kvalifikacije v nedeljo, 6. marca - 9. februar 2011

KKL U12: v soboto in nedeljo odigrana 8. in 9. turnir - 7. februar 2011
Pretekli vikend so najmlajši koroški košarkarji igrali prve tekme drugega dela tekmovanja. V Šentjanžu so v soboto moči merili košarkarji Jeklarjev A in B, Mute in Dravograda. V Slovenj Gradcu pa v nedeljo Radelj, Voranca, Šentjanža in Primafota. (več...)

Mladinci: napeta in izenačena tekma pripadla Vojniku - 7. februar 2011
Mladinci so na drugi tekmi drugega dela tekmovanja gostovali v Vojniku. Zaradi bolezni zopet nekompletni so Korošci odigrali dobro tekmo, po prvi četrtini celo vodili z 21:11. V nadaljevanju so starejši gostitelji stopili na plin in tesno zmagali. (več...)

RODD: naporen teden zaključili z zmago v domači dvorani - 5. februar 2011
Korošci so, vidno utrujeni, potem, ko je to zanje bila že tretja tekma v tednu dni, v Radljah ob Dravi še drugič letos premagali košarkarje Posavja. Belo-modri so si najvišjo prednost priigrali v zadnji četrtini tekme (27:19). (več...)

Kadeti: Konjice Zreče A so bile v Dravogradu premočne - 5. februar 2011
Kadeti Domstan Dravograda so v soboto dopoldne v domači dvorani gostili prvouvrščeno moštvo Konjice – Zreče A. Po dobrem začetku, in vodstvu z 22:12, so gostje Korošce do polčasa ujeli (29:29), na koncu pa tudi premagali (77:53). (več...)

RODD: Poraz Korošcev v Slovenski Bistrici - 3. februar 2011
Naporen tempo tekem – kar tri bodo RODD-ovci odigrali v sedmih dneh – so belo-modri nadaljevali v Slovenski Bistrici, kjer so na zaostali tekmi 12. kroga izgubili z Bistrico. Po treh četrtinah so Korošci še imeli točko naskoka (60:59). (več...)

KKL U12: V nedeljo zaključili s prvim delom tekmovanja - 1. februar 2011
Košarkarji Koroške U12 lige so v nedeljo, 30. januarja, odigrali še sedmi turnir letošnjega tekmovanja. Na njem je vsaka od ekip odigrala po eno daljšo tekmo. Prihodnji vikend se liga nadaljuje s tekmami v skupinah A in B. (več...)

Mladinci: proti Nazarčanom prekratki za sedem točk - 1. februar 2011
Z drugim delom prvenstva so začeli tudi mladinci. Dravograjčani so na prvi tekmi skupine B2 moči merili z ekipo Nazarje Input. Ob polčasu so gostitelji vodili za 9 točk (36:27), a so v drugem dopustili gostom, da so najprej izenačili, nato pa še zmagali. (več...)

RODD: Korošci do zmage na težkem gostovanju - 31. januar 2011
Članska ekipa je na težkem gostovanju v Nazarjah vknjižila novi točki. Po prihodu novega trenerja Ruprehta so Nazarčani povsem drugačno moštvo. Gostitelji so po dobrem začetku Korošcev le-te ujeli, a končnica je pripadla Korošcem. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51 52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>