74 udeležencev kampa 2018

Prijave za kamp zbiramo le še do ponedeljka - 28. maj 2010
Trenutno je na Domstan kamp 2010 prijavljenih 64 otrok. Obveščamo vas, da prijave pobiramo le še do vključno ponedeljka, 31. maja. Prvo leto je sodelovalo 34 otrok, lani je bilo prav tako prijavljenih 64 otrok. Vsi zamudniki pohitite! (več...)

Člani Dravograda nič več v Dravogradu - 23. maj 2010
Kot kaže se aktivnosti članske ekipe Dravograda v prihajajoči sezoni 2010/11 selijo k sosedom v Radlje ob Dravi. KZS namreč v skladu s tekmovalnimi propozicijami ne dovoljuje več igranja uradnih tekem v Dvorani OŠ Dravograd. (več...)

Tudi na šesti tekmi Domstanovci zmagovito - 16. maj 2010
S štirimi igralci z dvomestnim številom točk, le 48 prejetimi točkami, kar 38 skoki in 30 asistencami so A pionirji Dravograda v nedeljo dopoldne še šestič v tej sezoni slavili. Tokrat so Domstanovci ugnali KŠ Borut Besedič iz Maribora (77:48). (več...)

Pionirji U12 po enkrat izgubili in zmagali - 15. maj 2010
Z nastopanjem v državnem prvenstvu je pričela tudi nova U12 selekcija dravograjskega kluba. Še ena perspektivna koroška generacija je nekoliko nepričakovano izgubila uvodno srečanje proti Braniku, zato pa v domači dvorani danes ugnala Messerja. (več...)

Peta tekma in peta zmaga A pionirjev - 12. maj 2010
Tudi na tekmi petega kroga I. pionirske SKL VZHOD 1 so pionirji Dravograda slavili. Proti A ekipi Maribor Messerja so si odločilno prednost priigrali v tretji četrtini, ki so jo dobili za 11 točk (23:12). Tine Vravnik je 32 točkam dodal še 15 skokov. (več...)

Mladinci obstali v prvem krogu - 10. maj 2010
Pomlajena mladinska zasedba Dravograda, v ekipi je le en igralec letnika 1992, pet igralcev letnika 1993, ostalih šest košarkarjev pa je še kadetov, je v Mariboru izgubila obe tekmi prvega kroga kvalifikacij in se ni uvrstila v drugi krog. (več...)

Nova zmaga B pionirjev Domstan Dravograda - 10. maj 2010
Tudi na povratni tekmi proti košarkarjem iz Lenarta so Dravograjčani dokazali, da so boljša ekipa in zasluženo slavili. Po izenačeni prvi četrtini so gostitelji stopili na plin v drugi in si do odmora nabrali 11 točk naskoka (31:20). (več...)

Še četrta zaporedna zmaga A pionirjev Dravograda - 26. april 2010
Tudi košarkarji KŠ Primorac Branik v Dravogradu niso bili kos varovancem Braneta Kuzme. Srečanje je bilo sicer dokaj izenačeno, čeprav so gostitelji hitro povedli in tik pred iztekom prve četrtine vodili z 20:6. Na koncu so Domstanovci slavili s 70:62. (več...)

Domstanovci uspešni tudi pri KŠ Borut Besedič - 22. april 2010
A pionirska ekipa je odigrala preloženo srečanje prvega kroga I. pionirske SKL proti zasedbi KŠ Borut Besedič in v Mariboru slavila z 32 točkami razlike. Dravograjčani so si največji del prednosti (20 točk) zagotovili že v prvi četrtini (29:9). (več...)

Spet tesen poraz B pionirjev proti Mariboru - 22. april 2010
B ekipa pionirjev Domstan Dravograda je v torek gostovala v Mariboru in tesno izgubila. Tekma je bila, tako kot prva med tekmecema, ves čas izenačena, na koncu pa so gostitelji slavili z dvema točkama razlike (61:63). (več...)

Še druga zmaga Dravograda med prvoligaši - 18. april 2010
A pionirska ekipa Domstan Dravograda je v tretjem krogu I. pionirske SKL doma gostila Sobočane in jih, po dokaj izenačenem srečanju, ugnala z 62:48. Pri gostiteljih je izstopal kapetan Tine Vravnik, ki je dosegel 33 točk. (več...)

Petek Rušanom zagotovil zmago v Dravogradu - 18. april 2010
B pionirska ekipa Dravograda v domači dvorani ni bila kos Rušanom, pri katerih je blestel Petek, ki ga leto in dve mlajši Dravograjčani niso mogli zaustaviti. Gostje so si zmago zagotovili v drugem polčasu, na koncu pa slavili z 81:72. (več...)

Pionirji U14 A na uvodu v sezono več kot prepričljivi - 13. april 2010
A pionirsko moštvo Domstan Dravograda je v nedeljo doma gostilo ekipo iz Majšperka. Dravograjčani so že na uvodu dokazali, da so boljši tekmec, povedli z 28:0, nato pa tekmo mirno pripeljali do zaključka. Nastopila je vsa enajsterica. (več...)

Visoka zmaga Domstanovcev v Lenartu - 13. april 2010
B pionirska ekipa Dravograda je v Lenartu že v petek gostovala v 2. krogu II. pionirske lige. Dravograjčani so, po tesnem porazu v prvem krogu, na drugem srečanju dokazali, da so sposobni boljših iger, in visoko ugnali gostitelje (72:36). (več...)

Pionirji U12 na začetku aprila odigrali prvo tekmo - 13. april 2010
Nova U12 pionirska ekipa Dravograda je v petek, 2. aprila, opdigrala pripravljalno srečanje pred novo sezono z moštvom iz Wolfsberga (Avstrija). Varovanci Urbana Božiča so bili boljši skozi celotno srečanje in zasluženo slavili (74:47). (več...)

Odpoved priprav mladincev in kadetov na Kopah - 8. april 2010
Zaradi številnih odsotnosti in akcije "Očistimo Slovenijo v enem dnevu", ki bo potekala v soboto, 17. aprila, priprav mladincev in kadetov, ki bi morale biti med 16. in 18. aprilom, ne bo. Ekipa bo v petek in soboto trenirala po obstoječem urniku. (več...)

Pionirska B ekipa pričela s tekmovanjem v II. SKL - 7. april 2010
S tesnim porazom proti B ekipi Maribor Messerja so pionirji B ekipe Domstan Dravograda pričeli sezono v II. SKL VZHOD. Izenačeno srečanje se je odločalo v zadnj četrtini, ko so več sreče in znanja imeli gostje iz Maribora in zasluženo slavili. (več...)

Za slovo od sezone zmaga v domači dvorani - 29. marec 2010
Z zmago se je generacija letnika 1991 poslovila od mladinske sezone 2009/10. Zadnja mladinska tekma Gašperja Lužnica, Dušana Špalirja, Jurija Pridigarja, Davorja Toplerja in Jake Belaj Pavšeta je bila sila napeta in zanimiva. (več...)

Tesen poraz mladincev Dravograda v Komendi - 29. marec 2010
Na vnaprej odigranem srečanju zadnjega kroga letošnje prve mladinske SKL so mladinci Dravograda v četrtek gostovali v Komendi in izgubili s 65:70. Srečanje je bilo izenačeno vseh 40 minut, odločalo pa se je v zadnjih minutah. (več...)

39 točk in 15 skokov Vravnika za zmago mladincev - 22. marec 2010
Brez igralca nad 190 cm Črnomaljci v domači dvorani niso uspeli zaustaviti 202 cm visokega Matijo Vravnika, ki jim je v 40 minutah natresel 39 točk, 15 skokov in 4 asistence. Mladince zadnji dve tekmi letošnje sezone čakata v četrtek in nedeljo. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>