KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Urnik dopoldanskih treningov med počitnicami - 8. februar 2010
Še enkrat objavljamo termine dopoldanskih treningov vseh tekmovalnih selekcij KK Dravograd med zimskimi počitnicami 2010. Popoldanski treningi bodo potekali po ustavljenem urniku, ki velja med šolskim letom. (več...)

Bistrica v Dravogradu zasluženo do visoke zmage - 7. februar 2010
Dravograjčani so v 16. krogu v Dravogradu gostili Alte Bistrico in bili nadigrani. Gostje iz Slovenske Bistrice so prevladovali skozi celotno srečanje, dobili so vse štiri četrtine, tekmo pa z 88:63. Žal se je na dvoboju poškodoval domači kapetan Jure Štruc. (več...)

Kadeti prepričljivo boljši od celjskih Vitezov - 6. februar 2010
Kadetska ekipa Dravograda je v soboto opoldne v Dravogradu gostila Viteze in jih visoko premagala (111:39). Čeprav so Korošci nastopili brez poškodovanih in bolanih Vravnika, Senice in Trobeja, je lahko trener Čop enakomerno porazdelil minutažo. (več...)

To soboto v Dravogradu gostuje tretjeuvrščena Bistrica - 1. februar 2010
Preteklo soboto proti gostom iz Ljubljane Dravograjčani niso uresničili želje po presenečenju. To soboto v Dravograd prihajajo, na lestvici še mesto višjeuvrščeni, Bistričani, Korošci pa bodo znova skušali presenetiti. (več...)

Urnik dopoldanskih treningov med počitnicami - 31. januar 2010
Objavljamo termine dopoldanskih treningov vseh tekmovalnih selekcij KK Dravograd med zimskimi počitnicami 2010. Popoldanski treningi bodo potekali po ustavljenem urniku, ki velja med šolskim letom, s spremembah bodo igralci pravočasno obveščeni. (več...)

Brez skoka proti Ježici v drugem polčasu brez moči - 30. januar 2010
Dravograjčani so odločno začeli srečanje proti četrtouvrščeni Ježici, v 7. minuti povedli z 20:7, nato pa popustili in v drugem polčasu tekmo prepustili v roke gostom, ki so dobili tretjo četrtino z 18:4, srečanje pa z 82:68. Vsega 9 obrambnih skokov domačih. (več...)

Tretjeuvrščena Ježica v soboto gostuje v Dravogradu - 27. januar 2010
V soboto se v Dravogradu obeta sila zanimivo srečanje 15. kroga II. SKL VZHOD med Dravogradom in Ježico. V 4. krogu so Ježičani doma Dravograjčane povsem razorožili že v prvi četrtini, ko so luknjičasti obrambi Korošcev nasuli kar 36 točk. (več...)

Mladinci prvi del sezone končali s porazom v Šoštanju - 25. januar 2010
Mladinska ekipa Dravograda prvi del sezone 2009/10 končuje z izkupičkom ene zmage in poraza na zadnjem mestu I. SKL VZHOD. V Šoštanju so bili gostitelji boljši skozi celotno srečanje, na koncu pa so slavili z rezultatom 90:64. (več...)

Dravograjčanom 40 osebnih napak in 42 točk kapetana - 24. januar 2010
42 točk je včeraj zvečer nasul Elektri branilec Šentjurja Sandi Čebular v Ligi Telemach za zmago svojega moštva. Enak dosežek je uspel tudi kapetanu Dravograda Juretu Štrucu, ki se je s soigralci veselil zaslužene zmage proti Vranom. (več...)

Kadeti z novimi dresi do dvanajste zmage - 23. januar 2010
Tokrat kadeti v Zrečah niso navdušili, nasprotno, z ne dovolj zbrano in agresivno igro so v povprečju leto dni mlajšim gostiteljem dopuščali vse preveč lahkih košev in v 25. minuti tudi vodstvo s 55:47. Zmagovalca je odločil začetek zadnje četrtine (17:0). (več...)

V soboto v Dravogradu gostujejo Vrani - 20. januar 2010
Po dveh dobrih predstavah, zmagi proti Pakmanu in tesnem porazu proti Radenski Creativ, to soboto v Dravograd prihahajo Vrani z Vranskega. Gre za 11. ekipo lige, ki pa se, tako kot domači, vzpenja v formi. V 2010 Vrani še niso izgubili. (več...)

Mariborčani v Dravogradu do devete zmage - 17. januar 2010
Mladinci Dravograda v 13. krogu prve mladinske SKL v domači dvorani niso bili enakovreden tekmec mariborskemu Braniku, saj so gostje prevladovali na parketu skozi celotno srečanje, na koncu pa slavili z 90:69. (več...)

Dravograjčani bojevito, a Sobočani so bili premočni - 17. januar 2010
Prvič kompletna članska ekipa je morala na domačem parketu premoč priznati še neporaženi Radenski Creativ. Korošci so začeli silovito, v 6. minuti vodili z 12:4 in dobili prvi polčas (40:35). Gostje so si zmago zagotovili z odlično tretjo četrtino. (več...)

Kadeti ne popuščajo, še enajsta zaporedna zmaga - 16. januar 2010
Tudi drugi del prvenstva so kadeti začeli z zmago, tokrat proti ekipi iz Vojnika (80:48). Korošci so v 31. minuti vodili že za 49 točk (76:27), proti manj izkušenim pa so gostje nato ublažili poraz. Tokrat so pri domačih manjkali standardni Uršič, Senica in Žerjal. (več...)

Za vikend bo v Dvorani OŠ Dravograd še kako pestro - 12. januar 2010
Po zelo pomembni članski zmagi preteklo soboto ta vikend z optimizmom pričakujejo vse tri trenutno tekmovalno aktivne klubske selekcije. Kadeti bodo v soboto gostili Vojnik, člani na večerni poslastici Radensko Creativ, mladinci pa v nedeljo Branika. (več...)

Mladinci tokrat v igri za zmago do 26. minute - 10. januar 2010
Na zelo čvrsti tekmi 12. kroga I. SKL so Dravograjčani gostovali v Zrečah. Korošci so zelo dobro začeli in v 12 minuti vodili z 31:24, minuto kasneje celo s 34:26, nato pa vse prelahko zapravili priigrano konec tretje četrtine (delni izid 15:0) in izgubili. (več...)

2010 bo, kot kaže, vsekakor bolj zmagovito - 10. januar 2010
Članska ekipa Dravograda je v leto 2010 štartala sila uspešno, saj je na domačem parketu, po sila izenačeni in razburljivi tekmi, šele po dodatnih petih minutah ugnala celjski Pakman. Korošci so proti peti ekipi lige slavili z 98:88. (več...)

Mladinci doma konkurenčni le 15 minut - 8. januar 2010
Na zaostalem srečanju 11. kroga I. mladinske SKL so Dravograjčani doma gostili Grosupeljčane. Korošci so dobro začeli, v 15. minuti, po trojkah Špalirja in Lužnica, vodili z 32:27, nato pa povsem popustili in visoko izgubili (63:91). (več...)

Počitnice končane, že v četrtek prva tekma - 3. januar 2010
Košarkarji Dravograda med počitnicami niso počivali. Najmlajši (U12 ekipa Stin Dravograd) so v Poreču sodelovali na mednarodnem turnirju in zasedli drugo mesto. Kadeti, mladinci in člani so se doma pripravljali na nadaljevanje sezone. (več...)

Člani prvi del sezone zaključili s porazom v Murski Soboti - 24. december 2009
Na preloženi tekmi drugega kroga II. SKL VZHOD so Dravograjčani gostovali v Murski Soboti. Sobočani so upravičili vlogo favorita, povedli na samem začetku (11:2), nato pa v nadaljevanju kontrolirali potek srečanja in zasluženo slavili. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57 58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>