Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Ponovno objavljamo: razpored treningov med počitnicami - 21. december 2009
Za lažje načrtovanje počitnic - igralci so bili o okvirnem poteku vadbe že obveščeni na treningih - objavljamo urnik vadbe med božično-novoletnimi počitnicami. Vadile bodo najstarejše tri selekcije, ekipa U12 pa bo nastopala na turnirju v Poreču. (več...)

S 30% metom iz igre člani brez možnosti za zmago - 19. december 2009
21:71 so metali sinoči v Kamniku Dravograjčani iz igre na tekmi 11. kroga II. SKL VZHOD. Korošci so iskali četrto zmago v letošnjem prvenstvu, s čimer bi se približali sredini razpredelnice, brez nje pa ostajajo na devetem mestu. (več...)

Ekipe za sobotni Dan dravograjske košarke - 18. december 2009
V soboto, med 15.00 in 17.00 uro, se bodo v Dvorani OŠ Dravograd predstavile vse selekcije KK Dravograd. Odigrane bodo tri All-Stars tekme, program pa bodo popestrila še druga tekmovanja: spretnostni poligon, zabijanje in metanje trojk. (več...)

Treningi članov, mladincev in kadetov med počitnicami - 15. december 2009

V soboto, 19. decembra, Dan dravograjske košarke - 13. december 2009

Še prvo domače zmagoslavje Dravograjčanov - 12. december 2009
Po pomembni zmagi preteklo soboto v Podbočju, so Dravograjčani v petek pozno zvečer doma gostili domžalsko Lastovko, in jo, po boljši igri v drugem polčasu, zanesljivo premagali. Naslednja tekma Korošce čaka prihodnji petek v Kamniku. (več...)

Mladinci visoko poraženi tudi v Laškem - 8. december 2009
Kljub temu, da je v Laško, zaradi bolezni in poškodb, potovalo le devet košarkarjev Dravograda, se na parketu vedno igra 5:5. Korošci so se še enkrat več predali že pred tekmo in dopustili gostiteljem, da tekmo odločijo že v uvodnih minutah. (več...)

Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 7. december 2009
Košarkarski klub Dravograd poziva vse ljubitelje športa, še prav posebej pa košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona v KK Dravograd. Sredstva bodo namenjena mladinskim selekcijam kluba (od U10 do U18). (več...)

Poškodbam Dravograjčanov ni videti konca - 6. december 2009
Letos je smola s poškodbami res redni spremljevalec sedanjih in tudi bivših košarkarjev Dravograda. Kot zadnja sta jo skupila kadetski kapetan Matic Rek in lanskoletni košarkar Dravograda Adin Kavgić, letos član prvo-B ligaša Grosuplja. (več...)

V Podbočju člani suvereno do druge zmage - 6. december 2009
Z odličnim polčasom (58:27) in nadaljevanjem drugega dela igre (64:27 v 23. minuti in 73:37 v 27. minuti) so Dravograjčani v Podbočju zasluženo premagali neugodne gostitelje in nakazali vzpon forme. Prihodnji petek v Dravogradu gostuje Lastovka. (več...)

Kadeti zasluženo brez poraza v prvem delu tekmovanja - 5. december 2009
10 zmag so zbrali kadeti Dravograda v prvem delu tekmovanja v II. SKL VZHOD 1 in bodo zasluženo igrali v razigravanju za uvrstitev od 25. do 48. mesta v državi. Včeraj so v Šentjanžu ugnali KŠ Borut Besedič, v soboto dopoldne pa še Ruše. (več...)

Mladinci Domžal brez naprezanja do tretje zmage - 4. december 2009
Z vnovičnim katastrofalnim začetkom tekme (2:18 v 8. minuti) so mladinci Dravograda predajo proti neposrednim konkurentom na razpredelnici podpisali že pred zaključkom prve četrtine preloženega srečanja osmega kroga in izgubili z 62:79. (več...)

Pričakovano slavje Uniona Olimpije v Dravogradu - 29. november 2009
Brez standardnih članov prve peterke, Matije Vravnika in Dušana Špalirja, ter z obolelim Matvosom, mladinci Dravograda v domači dvorani niso bili kos višjim, močnejšim in realno boljšim vrstnikom iz Ljubljane. Gostje so slavili s 100:49. (več...)

Mitja Marguč okrepil člansko ekipo Dravograda - 29. november 2009
Ob številnih poškodbah v branilskih vrstah so se Dravograjčani do konca sezone okrepili z organizatorjem igre, 26-letnim Mitjo Margučem iz Poljčan. V lanski sezoni je 183 cm visoki košarkar nastopal za prvo-B ligaša Roglo iz Zreč. (več...)

Člani brez štirih blizu zmage, a vseeno brez nje - 29. november 2009
Brez kar štirih članov prve peterke - ob poškodovanem Borstnerju sta zbolela najvišja Matvos in Vravnik, na petkovem treningu pa se je poškodoval še branilec Špalir - so Dravograjčani doma ves čas držali priključek z Ilirijo, a na koncu izgubili s 84:87. (več...)

Tita Borstnerja letos ne bo več na parketu - 21. november 2009
Zle slutnje po včerajšnji poškodbi Tita Borstnerja so se uresničile, saj je današnje slikanje pokazalo, da ima sicer odlično telesno pripravljeni branilec Dravograda natrgane vezi in počeno kost levega gležnja, zaradi česar letos ne bo več nastopil. (več...)

V nedeljo spet na delu kadeti, Borstnerja spremlja smola - 21. november 2009
V nedeljo ob 17.00 uri bodo v Dravogradu preloženo tekmo 6. kroga proti ekipi Sani Bečirovič Bistrica igrali kadeti. Po vikendu premora mladince in člane spet čakajo tri srečanja, poleg gripe pa so moštvo napadle še poškodbe. (več...)

Gripa zdesetkala kadete, a ni preprečila sedme zmage - 21. november 2009
Kar šest standardnih članov ekipe je zaradi gripe, Anže Trobej celo pljučnice, manjkalo na preloženi tekmi sedmega kroga II. kadetske SKL v Mariboru, a so Dravograjčani kljub temu vknjižili novo, že sedmo zaporedno zmago. (več...)

Tudi iz Tivolija člani brez zmage - 19. november 2009
Na vnaprej odigrani tekmi 7. kroga so v torek zvečer člani gostovali pri drugi ekipi Uniona Olimpije in izgubili. Zanimivo in izenačeno srečanje se je prelomilo v samem zaključku, ko so Zmajčki izkoristili težave Korošcev s kratko klopjo in poškodbami. (več...)

Mladinci zasluženo do prve letošnje zmage - 15. november 2009
Zanimivo in borbeno srečanje 7. kroga I. mladinske SKL se je v nedeljo pozno popoldne odvijalo v Dravogradu. Gostitelji so bili boljši večji del tekme, a so morali za zmago odigrati podaljšek, v katerem so nato zasluženo slavili. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58 59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>