KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Mladinci zasluženo do prve letošnje zmage - 15. november 2009
Zanimivo in borbeno srečanje 7. kroga I. mladinske SKL se je v nedeljo pozno popoldne odvijalo v Dravogradu. Gostitelji so bili boljši večji del tekme, a so morali za zmago odigrati podaljšek, v katerem so nato zasluženo slavili. (več...)

Za zmago proti Termam Korošci s prekratko klopjo - 15. november 2009
Zdesetkana članska ekipa Dravograda, brez Borstnerja in Vravnika, je sredi tekme za nekaj minut ostala še brez kapetana Štruca, ki si je zvil gleženj. Dravograjčani so bili proti gostom 30 minut v igri za zmago, a so jim na koncu pošle moči. (več...)

Na Sladkem vrhu kadeti do šeste zmage - 10. november 2009
Na preloženi tekmi 6. kroga II. kadetske SKL VZHOD so kadeti gostovali na Sladkem vrhu. Dravograjčani so bili boljši skozi celotno srečanje, tako da so razliko višali iz minute v minuto. Nastopila je celotna enajsterica. (več...)

Starejši pionirji dvakrat izgubili na gostovanju - 9. november 2009
Pionirji Domstan Dravograda so pretekli teden odigrali dve ligaški tekmi. V torek so se pomerili z ekipo Haloz in izgubili z 91:64 (45:34). V nedeljo pa so igrali z ekipo Domžal A, ki je Dravograjčane premagala z rezultatom 90:66 (33:31). (več...)

Mladinci pričakovano izgubili v Mariboru - 8. november 2009
V 6. krogu so Dravograjčani gostovali v Mariboru pri moštvu Primorac Branika in izgubili z 92:75. Korošci so odlično začeli (7:18 v 7. minuti), nato pa dopustili domačim serijo 19:0 (26:18 v 12. minuti), po kateri so gostje do konca nadzorovali potek. (več...)

V Slovenski Bistrici članska zasedba znova poražena - 8. november 2009
V Slovenski Bistrici se člani Dravograda v zadnjem delu srečanja niso mogli več kosati z gostitelji, ki veljajo za ene od favoritov letošnjega prvenstva v II. SKL VZHOD. Po zaostanku za 5 točk, 67:72 7 minut pred koncem, so Dravograjčani popustili. (več...)

Pionirji Stin Dravograda četrti v državi - 7. november 2009
Odlično četrto mesto v državi, po porazih na polfinalni in tekmi za tretje mesto na zaključnem turnirju v Trbovljah, so zasedli mlajši pionirji Stin Dravograda v sezoni 2009 v državnem prvenstvu. (več...)

V Ljubljani člani brez obrambe do drugega poraza - 4. november 2009
36 točk, od tega 5 trojk, si je privoščila članska ekipa Dravograda v prvi četrtini preložene tekme 4. kroga na Ježici, nato, še vedno s slabo obrambo, lovila zaostanek celoten preostanek tekme (v 28. minuti 68:71), na koncu pa vseeno izgubila. (več...)

Pionirji Domstan Dravograda izgubili po podaljšku - 2. november 2009
Pionirji Domstan Dravograda so pretekli četrtek odigrali preloženo tekmo osmega kroga in v domači dvorani izgubili proti ekipi Parklji B. Zmagovalca je odločil podaljšek, tekma pa se je končala z izidom 70:73. (več...)

Vroči november za mladince in člane Dravograda - 1. november 2009
Med 3. in 17. novembrom bo del članske ekipe Dravograda odigral kar osem (8) prvenstvenih tekem članske, mladinske in ŠKL lige. Članska vrsta bo naslednje srečanje, zaostalo tekmo 4. kroga, odigrala v torek ob 21.00 uri na Ježici. (več...)

V soboto pionirski finalni turnir v Trbovljah - 1. november 2009
V soboto, 7. novembra, bo za KK Dravograd zgodovinski dan. Prvič v sodobni zgodovini kluba se je katera od selekcij uvrstila na zaključni turnir četverice najboljših moštev v državi. Košarkarje Stin Dravograda v polfinalu, ob 11.30 uri, čakajo Parklji. (več...)

Mladincem do prve zmage v I. SKL zmanjkali le dve točki - 25. oktober 2009
Blizu 100 ljubiteljev košarke si je ogledalo nedeljski prvoligaški mladinski obračun med Dravogradom in ekipo Konjice Zreče. Gostitelji so, zahvaljujoč boljši igri v odločilni četrti četrtini, zmagali v sami končnici z dvema točkama razlike. (več...)

Člani na Vranskem suvereno do prve letošnje zmage - 25. oktober 2009
Člani so na drugem letošnjem gostovanju, pri novincu v ligi, prvič slavili. Korošci so zagospodarili na parketu že na samem uvodu in v 6. minuti povedli s 23:5. Žal je sledil padec v igri, a odlična tretja četrtina (34:12) je razblinila vse dvome o zmagovalcu. (več...)

Izreden uspeh: pionirji U12 na zaključnem turnirju - 25. oktober 2009
Velik podvig je uspel ekipi Stin Dravograda, gre za mlajše pionirje rojene leta 1997 in mlajše, saj so se varovanci Braneta Kuzme in Dejana Požgana uvrstili na zaključni turnir četverice, torej med štiri najboljša moštva v državi. (več...)

Kljub slabemu drugemu polčasu do pete zmage - 25. oktober 2009
Kadeti Dravograda, ki so v zadnjih treh tednih bili boj z gripo, so v Rušah, v petem krogu II. SKL, še petič letos slavili. Korošci so odlično odigrali prvi polčas (46:26), nato pa v drugem delu srečanja bledo, a na koncu vendarle zasluženo zmagali. (več...)

Urnik počitniških treningov mladincev in kadetov - 21. oktober 2009
Objavljamo urnik treningov mladinsko-članske in kadetske ekipe v času jesenskih počitnic. Treningi bodo potekali dvakrat dnevno. Ostale selekcije imajo treninge po urniku, ki velja za čas pouka. Vse morebitne spremembe bodo igralci izvedeli na treningih. (več...)

Visok poraz mladinske ekipe v Grosuplju - 21. oktober 2009
Proti oslabljenim Grosupeljčanom (Radosavljevič, Perovšek) so si Dravograjčani v 4. krogu I. SKL obetali morebitno presenečenje, a s povsem nerazpoznavno igro srečanje izgubili že do 16. minute, ko je na semaforju pisalo 40:18 za gostitelje. (več...)

Mlajši pionirji le še korak od finalnega turnirja - 20. oktober 2009
Pionirska ekipa Stin Dravograda (igralci rojeni leta 1997 in mlajši) je v soboto, z zmago proti Rogaški, naredila pomemben korak k uvrstitvi na zaključni turnir četverice, t.j. med štiri najboljša moštva v državi. (več...)

Kadeti še do četrte zaporedne zmage - 17. oktober 2009
Kadetska ekipa Dravograda je v četrtem krogu II. SKL gostovala v Mariboru in še četrtič v tej sezoni slavila. Oslabljeni Korošci, brez kapetana Matica Reka in prvega organizatorja igre Roka Razdevška, so slavili z 10 točkami razlike (64:54). (več...)

Mladinci še v tretje izgubili, a odigrali dobro tekmo - 12. oktober 2009
Proti odličnemu Zlatorogu, za Laščane letos med drugim nastopajo reprezentantje Nikolič Smrdelj, Brodnik, Gominšek in Dimec, so bili mladinci Dravograda še konec tretje četrtine v igri za zmago (45:53), a so na koncu premoč morali priznati boljši ekipi. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59 60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>