KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Starejši pionirji vknjižili poraz na gostovanju - 11. oktober 2009
Pionirji Domstan Dravograda so bili skozi celotno srečanje enakovreden tekmec domačinom iz Slovenskih Konjic, vendar jim je na koncu zmanjkalo moči. Končni rezutal ne odraža dejanskega stanja na igrišču, saj so "modri" pet minut pred koncem še vodili. (več...)

Člani v prvem krogu gostovali in izgubili - 11. oktober 2009
Ker KZS za sezono 2009/10 Dravograjčanom ni dovolila nastopanja v dravograjski telovadnici, vodstvo kluba pa ni uspelo zagotoviti nadomestne dvorane za tekmo prvega kroga, so Korošci na uvodu v sezono gostovali v Celju in izgubili s Pakmanom. (več...)

Kadeti tokrat s slabo igro še do tretje zmage - 11. oktober 2009
V tretjem krogu II. kadetske SKL VZHOD 1 je v Dravogradu gostovala B ekipa KŠ Sani Bečirovič iz Maribora. Korošci so pokazali sila bled obraz, a kljub vsemu uspeli zmagati s 64:55. Prihodnjo soboto Dravograjčani gostujejo v Mariboru pri KŠ Borut Besedič. (več...)

Starši mladinske ekipe vabijo v nedeljo na večerjo - 6. oktober 2009
Odbor staršev mladinske ekipe, na čelu z g. Tomažem Lužnicem, vabi vse starše ter ostale prijatelje dravograjske košarke na prvo domačo tekmo mladincev v novi sezoni in sploh prvo domačo prvoligaško mladinsko tekmo v sodobni zgodovini kluba. (več...)

Proti favorizirani Olimpiji mladinci nemočni - 5. oktober 2009
Potem, ko v prvem krogu mladinci Uniona Olimpije še niso nastopili v polni zasedbi, saj zanje še niso smeli nastopiti tuji košarkarji, so bili Ljubljančani v drugem krogu kompletni proti Dravogradu premočan tekmec in so zasluženo visoko slavili. (več...)

Pionirji kljub dobri igri v domači dvorani izgubili - 4. oktober 2009
Pionirji Domstan Dravograda so danes odigrali tekmo tretjega kroga drugega dela proti Heliosu iz Domžal. Tekma je bila več čas napeta, v odločilnih trenutkih pa so več zbranosti pokazali gostje in zmagali z 12 točkami razlike. (več...)

Kadeti suvereno do druge letošnje zmage - 3. oktober 2009
V Slovenski Bistrici so gostovali kadeti Dravograda v drugem krogu II. kadetske lige in zasluženo visoko slavili. Ponovno je nastopila vsa dvanajsterica košarkarjev in prav vsi so se vpisali med strelce. Prihodnjo soboto "modri" gostijo ekipo Sani Bečirovič B. (več...)

Starši vabijo na tekmo v Ljubljano - 2. oktober 2009
Starši mladinske selekcije vabijo vse zainteresirane na skupinski ogled tekme drugega kroga I. mladinske SKL v ljubljanski Hali Tivoli. Srečanje se začne ob 15.00 uri. Zbor staršev in navijačev bo ob 12.30 uri v Otiškem vrhu pri Trisu oziroma pri "štumf fabriki". (več...)

Mladinci v Domžalah blizu presenečenja - 29. september 2009
V prvem krogu prve mladinske SKL so Dravograjčani gostovali v Domžalah in bili vso tekmo v igri za zmago. Na začetku zadnje četrtine so vodili s tremi točkami naskoka (48:45, 51:48, 53:50), a nato zadnjih sedem minut niso več zadeli. (več...)

Starejši pionirji zmagali v Ljubljani - 28. september 2009
Pionirska ekipa Domstan Dravograda je vknjižila še šesto zmago v tej sezoni. Na gostovanju so bili boljši od bežigrajskih Parkljev B in jih v napeti končnici premagali z 81:79 (49:38). Dravograjčani so v drugem polčasu sicer vodili že za 14 točk. (več...)

Še deseta zmaga mlajših pionirjev - 28. september 2009
Mlajši pionirji Stin Dravograda so si že pred zadnjim krogom I. SKL za pionirje letnika 1997 in mlajše zagotovili napredovanje med šest najboljših moštev v Sloveniji, a v Mariboru kljub temu niso dovolili presenečenja in so še desetič zapored zmagali. (več...)

Kadeti sezono v domači dvorani začeli odločno - 26. september 2009
Kadetska ekipa Dravograda je ligaški del sezone 2009/10 začela z visoko zmago v domači dvorani proti Palomi s Sladkega vrha. Med strelce se je vpisala celotna dvanajsterica. Prihodnjo soboto kadeti gostujejo pri ekipi KŠ Sani Bečirovič v Slovenski Bistrici. (več...)

Članska ekipa izpadla v drugem krogu Pokala SPAR - 23. september 2009
Članska zasedba Dravograda je na povratni tekmi drugega kroga Pokala SPAR naletela na razigrano moštvo Radenske Creativ iz Murske Sobote in visoko izgubila. Za Dravograjčane zaradi resnejše poškodbe gležnja ni nastopil kapetan Štruc. (več...)

Pionirji drugi del pričeli z zmago na domačem parketu - 20. september 2009
Pionirji Domstan Dravograda so danes odigrali prvo tekmo drugega dela in premagali ekipo Haloz. Tekma se je končala z rezultatom 73:61. Dravograjčani so si odločilno prednost priigrali v tretji četrtini, ki so jo dobili kar s 27 točakmi razlike (35:8). (več...)

Mlajši pionirji med šestimi najboljšimi v Sloveniji - 20. september 2009
Mlajši pionirji Dravograda so si s tretjo zmago v drugem delu prvenstva že pred zadnjim krogom zagotovili napredovanje med šest najboljših ekip v Sloveniji. Pred njimi je polfinalni turnir za uvrstitev na zaključni turnir najboljše četverice. (več...)

Člani z nerazpoznavno igro visoko izgubili v Murski Soboti - 20. september 2009
V drugem krogu pokala SPAR so Dravograjčani na prvi tekmi v Murski Soboti naleteli na razpoloženega domačega drugoligaša, ki je tekmo sebi v prid odločil že v prvi četrtini (23:7). V torek Dravograjčane doma ob 20.00 uri čaka povratno srečanje. (več...)

Člani v petek pričnejo s pokalom SPAR - 16. september 2009
V Murski Soboti bo članska zasedba Dravograda, neposredno uvrščena v drugi krog, pričela z nastopanjem v letošnjem pokalnem tekmovanju. Radenska Creativ se je pred letošnjo sezono dodobra okrepila in si želi povratka v I. B ligo. (več...)

Jesenski del sezone odlično otvorili mlajši pionirji - 12. september 2009
Košarkarji Stin Dravograda so jesenski del prvenstva, ki odloča o naslovu prvaka Slovenije, začeli vrhunsko in v Murski Soboti košarkarje Radenske Creativ premagali s kar 32 točkami razlike. Prihodnji teden Dravograjčane čakata dve domači tekmi. (več...)

V petek sestanek trenerjev s starši pionirskih ekip - 7. september 2009
V petek, 11. septembra, bo ob 17.30 uri v telovadnici OŠ Šentjanž potekal sestanek trenerskega štaba pionirskih ekip U12 in U14 s starši in igralci omenjenih selekcij. Na sestanku je NUJNA in OBVEZNA udeležba vsaj enega starša/skrbnika. (več...)

Košarkarji Dravograda se že potijo - 18. avgust 2009
V ponedeljek, 17. avgusta zvečer, so s pripravami na sezono 2009/10 pričele vse tekmovalne selekcije KK Dravograd. Ob 20.00 uri so se v dravograjski telovadnici zbrali mladinci in člani koroškega drugoligaša. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60 61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>