KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

Poškodbam Dravograjčanov ni videti konca - 6. december 2009
Letos je smola s poškodbami res redni spremljevalec sedanjih in tudi bivših košarkarjev Dravograda. Kot zadnja sta jo skupila kadetski kapetan Matic Rek in lanskoletni košarkar Dravograda Adin Kavgić, letos član prvo-B ligaša Grosuplja. (več...)

V Podbočju člani suvereno do druge zmage - 6. december 2009
Z odličnim polčasom (58:27) in nadaljevanjem drugega dela igre (64:27 v 23. minuti in 73:37 v 27. minuti) so Dravograjčani v Podbočju zasluženo premagali neugodne gostitelje in nakazali vzpon forme. Prihodnji petek v Dravogradu gostuje Lastovka. (več...)

Kadeti zasluženo brez poraza v prvem delu tekmovanja - 5. december 2009
10 zmag so zbrali kadeti Dravograda v prvem delu tekmovanja v II. SKL VZHOD 1 in bodo zasluženo igrali v razigravanju za uvrstitev od 25. do 48. mesta v državi. Včeraj so v Šentjanžu ugnali KŠ Borut Besedič, v soboto dopoldne pa še Ruše. (več...)

Mladinci Domžal brez naprezanja do tretje zmage - 4. december 2009
Z vnovičnim katastrofalnim začetkom tekme (2:18 v 8. minuti) so mladinci Dravograda predajo proti neposrednim konkurentom na razpredelnici podpisali že pred zaključkom prve četrtine preloženega srečanja osmega kroga in izgubili z 62:79. (več...)

Pričakovano slavje Uniona Olimpije v Dravogradu - 29. november 2009
Brez standardnih članov prve peterke, Matije Vravnika in Dušana Špalirja, ter z obolelim Matvosom, mladinci Dravograda v domači dvorani niso bili kos višjim, močnejšim in realno boljšim vrstnikom iz Ljubljane. Gostje so slavili s 100:49. (več...)

Mitja Marguč okrepil člansko ekipo Dravograda - 29. november 2009
Ob številnih poškodbah v branilskih vrstah so se Dravograjčani do konca sezone okrepili z organizatorjem igre, 26-letnim Mitjo Margučem iz Poljčan. V lanski sezoni je 183 cm visoki košarkar nastopal za prvo-B ligaša Roglo iz Zreč. (več...)

Člani brez štirih blizu zmage, a vseeno brez nje - 29. november 2009
Brez kar štirih članov prve peterke - ob poškodovanem Borstnerju sta zbolela najvišja Matvos in Vravnik, na petkovem treningu pa se je poškodoval še branilec Špalir - so Dravograjčani doma ves čas držali priključek z Ilirijo, a na koncu izgubili s 84:87. (več...)

Tita Borstnerja letos ne bo več na parketu - 21. november 2009
Zle slutnje po včerajšnji poškodbi Tita Borstnerja so se uresničile, saj je današnje slikanje pokazalo, da ima sicer odlično telesno pripravljeni branilec Dravograda natrgane vezi in počeno kost levega gležnja, zaradi česar letos ne bo več nastopil. (več...)

V nedeljo spet na delu kadeti, Borstnerja spremlja smola - 21. november 2009
V nedeljo ob 17.00 uri bodo v Dravogradu preloženo tekmo 6. kroga proti ekipi Sani Bečirovič Bistrica igrali kadeti. Po vikendu premora mladince in člane spet čakajo tri srečanja, poleg gripe pa so moštvo napadle še poškodbe. (več...)

Gripa zdesetkala kadete, a ni preprečila sedme zmage - 21. november 2009
Kar šest standardnih članov ekipe je zaradi gripe, Anže Trobej celo pljučnice, manjkalo na preloženi tekmi sedmega kroga II. kadetske SKL v Mariboru, a so Dravograjčani kljub temu vknjižili novo, že sedmo zaporedno zmago. (več...)

Tudi iz Tivolija člani brez zmage - 19. november 2009
Na vnaprej odigrani tekmi 7. kroga so v torek zvečer člani gostovali pri drugi ekipi Uniona Olimpije in izgubili. Zanimivo in izenačeno srečanje se je prelomilo v samem zaključku, ko so Zmajčki izkoristili težave Korošcev s kratko klopjo in poškodbami. (več...)

Mladinci zasluženo do prve letošnje zmage - 15. november 2009
Zanimivo in borbeno srečanje 7. kroga I. mladinske SKL se je v nedeljo pozno popoldne odvijalo v Dravogradu. Gostitelji so bili boljši večji del tekme, a so morali za zmago odigrati podaljšek, v katerem so nato zasluženo slavili. (več...)

Za zmago proti Termam Korošci s prekratko klopjo - 15. november 2009
Zdesetkana članska ekipa Dravograda, brez Borstnerja in Vravnika, je sredi tekme za nekaj minut ostala še brez kapetana Štruca, ki si je zvil gleženj. Dravograjčani so bili proti gostom 30 minut v igri za zmago, a so jim na koncu pošle moči. (več...)

Na Sladkem vrhu kadeti do šeste zmage - 10. november 2009
Na preloženi tekmi 6. kroga II. kadetske SKL VZHOD so kadeti gostovali na Sladkem vrhu. Dravograjčani so bili boljši skozi celotno srečanje, tako da so razliko višali iz minute v minuto. Nastopila je celotna enajsterica. (več...)

Starejši pionirji dvakrat izgubili na gostovanju - 9. november 2009
Pionirji Domstan Dravograda so pretekli teden odigrali dve ligaški tekmi. V torek so se pomerili z ekipo Haloz in izgubili z 91:64 (45:34). V nedeljo pa so igrali z ekipo Domžal A, ki je Dravograjčane premagala z rezultatom 90:66 (33:31). (več...)

Mladinci pričakovano izgubili v Mariboru - 8. november 2009
V 6. krogu so Dravograjčani gostovali v Mariboru pri moštvu Primorac Branika in izgubili z 92:75. Korošci so odlično začeli (7:18 v 7. minuti), nato pa dopustili domačim serijo 19:0 (26:18 v 12. minuti), po kateri so gostje do konca nadzorovali potek. (več...)

V Slovenski Bistrici članska zasedba znova poražena - 8. november 2009
V Slovenski Bistrici se člani Dravograda v zadnjem delu srečanja niso mogli več kosati z gostitelji, ki veljajo za ene od favoritov letošnjega prvenstva v II. SKL VZHOD. Po zaostanku za 5 točk, 67:72 7 minut pred koncem, so Dravograjčani popustili. (več...)

Pionirji Stin Dravograda četrti v državi - 7. november 2009
Odlično četrto mesto v državi, po porazih na polfinalni in tekmi za tretje mesto na zaključnem turnirju v Trbovljah, so zasedli mlajši pionirji Stin Dravograda v sezoni 2009 v državnem prvenstvu. (več...)

V Ljubljani člani brez obrambe do drugega poraza - 4. november 2009
36 točk, od tega 5 trojk, si je privoščila članska ekipa Dravograda v prvi četrtini preložene tekme 4. kroga na Ježici, nato, še vedno s slabo obrambo, lovila zaostanek celoten preostanek tekme (v 28. minuti 68:71), na koncu pa vseeno izgubila. (več...)

Pionirji Domstan Dravograda izgubili po podaljšku - 2. november 2009
Pionirji Domstan Dravograda so pretekli četrtek odigrali preloženo tekmo osmega kroga in v domači dvorani izgubili proti ekipi Parklji B. Zmagovalca je odločil podaljšek, tekma pa se je končala z izidom 70:73. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62 63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>