Radenska Creativ - KKD Koroška A 49:40
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

Mladincem do prve zmage v I. SKL zmanjkali le dve točki - 25. oktober 2009
Blizu 100 ljubiteljev košarke si je ogledalo nedeljski prvoligaški mladinski obračun med Dravogradom in ekipo Konjice Zreče. Gostitelji so, zahvaljujoč boljši igri v odločilni četrti četrtini, zmagali v sami končnici z dvema točkama razlike. (več...)

Člani na Vranskem suvereno do prve letošnje zmage - 25. oktober 2009
Člani so na drugem letošnjem gostovanju, pri novincu v ligi, prvič slavili. Korošci so zagospodarili na parketu že na samem uvodu in v 6. minuti povedli s 23:5. Žal je sledil padec v igri, a odlična tretja četrtina (34:12) je razblinila vse dvome o zmagovalcu. (več...)

Izreden uspeh: pionirji U12 na zaključnem turnirju - 25. oktober 2009
Velik podvig je uspel ekipi Stin Dravograda, gre za mlajše pionirje rojene leta 1997 in mlajše, saj so se varovanci Braneta Kuzme in Dejana Požgana uvrstili na zaključni turnir četverice, torej med štiri najboljša moštva v državi. (več...)

Kljub slabemu drugemu polčasu do pete zmage - 25. oktober 2009
Kadeti Dravograda, ki so v zadnjih treh tednih bili boj z gripo, so v Rušah, v petem krogu II. SKL, še petič letos slavili. Korošci so odlično odigrali prvi polčas (46:26), nato pa v drugem delu srečanja bledo, a na koncu vendarle zasluženo zmagali. (več...)

Urnik počitniških treningov mladincev in kadetov - 21. oktober 2009
Objavljamo urnik treningov mladinsko-članske in kadetske ekipe v času jesenskih počitnic. Treningi bodo potekali dvakrat dnevno. Ostale selekcije imajo treninge po urniku, ki velja za čas pouka. Vse morebitne spremembe bodo igralci izvedeli na treningih. (več...)

Visok poraz mladinske ekipe v Grosuplju - 21. oktober 2009
Proti oslabljenim Grosupeljčanom (Radosavljevič, Perovšek) so si Dravograjčani v 4. krogu I. SKL obetali morebitno presenečenje, a s povsem nerazpoznavno igro srečanje izgubili že do 16. minute, ko je na semaforju pisalo 40:18 za gostitelje. (več...)

Mlajši pionirji le še korak od finalnega turnirja - 20. oktober 2009
Pionirska ekipa Stin Dravograda (igralci rojeni leta 1997 in mlajši) je v soboto, z zmago proti Rogaški, naredila pomemben korak k uvrstitvi na zaključni turnir četverice, t.j. med štiri najboljša moštva v državi. (več...)

Kadeti še do četrte zaporedne zmage - 17. oktober 2009
Kadetska ekipa Dravograda je v četrtem krogu II. SKL gostovala v Mariboru in še četrtič v tej sezoni slavila. Oslabljeni Korošci, brez kapetana Matica Reka in prvega organizatorja igre Roka Razdevška, so slavili z 10 točkami razlike (64:54). (več...)

Mladinci še v tretje izgubili, a odigrali dobro tekmo - 12. oktober 2009
Proti odličnemu Zlatorogu, za Laščane letos med drugim nastopajo reprezentantje Nikolič Smrdelj, Brodnik, Gominšek in Dimec, so bili mladinci Dravograda še konec tretje četrtine v igri za zmago (45:53), a so na koncu premoč morali priznati boljši ekipi. (več...)

Starejši pionirji vknjižili poraz na gostovanju - 11. oktober 2009
Pionirji Domstan Dravograda so bili skozi celotno srečanje enakovreden tekmec domačinom iz Slovenskih Konjic, vendar jim je na koncu zmanjkalo moči. Končni rezutal ne odraža dejanskega stanja na igrišču, saj so "modri" pet minut pred koncem še vodili. (več...)

Člani v prvem krogu gostovali in izgubili - 11. oktober 2009
Ker KZS za sezono 2009/10 Dravograjčanom ni dovolila nastopanja v dravograjski telovadnici, vodstvo kluba pa ni uspelo zagotoviti nadomestne dvorane za tekmo prvega kroga, so Korošci na uvodu v sezono gostovali v Celju in izgubili s Pakmanom. (več...)

Kadeti tokrat s slabo igro še do tretje zmage - 11. oktober 2009
V tretjem krogu II. kadetske SKL VZHOD 1 je v Dravogradu gostovala B ekipa KŠ Sani Bečirovič iz Maribora. Korošci so pokazali sila bled obraz, a kljub vsemu uspeli zmagati s 64:55. Prihodnjo soboto Dravograjčani gostujejo v Mariboru pri KŠ Borut Besedič. (več...)

Starši mladinske ekipe vabijo v nedeljo na večerjo - 6. oktober 2009
Odbor staršev mladinske ekipe, na čelu z g. Tomažem Lužnicem, vabi vse starše ter ostale prijatelje dravograjske košarke na prvo domačo tekmo mladincev v novi sezoni in sploh prvo domačo prvoligaško mladinsko tekmo v sodobni zgodovini kluba. (več...)

Proti favorizirani Olimpiji mladinci nemočni - 5. oktober 2009
Potem, ko v prvem krogu mladinci Uniona Olimpije še niso nastopili v polni zasedbi, saj zanje še niso smeli nastopiti tuji košarkarji, so bili Ljubljančani v drugem krogu kompletni proti Dravogradu premočan tekmec in so zasluženo visoko slavili. (več...)

Pionirji kljub dobri igri v domači dvorani izgubili - 4. oktober 2009
Pionirji Domstan Dravograda so danes odigrali tekmo tretjega kroga drugega dela proti Heliosu iz Domžal. Tekma je bila več čas napeta, v odločilnih trenutkih pa so več zbranosti pokazali gostje in zmagali z 12 točkami razlike. (več...)

Kadeti suvereno do druge letošnje zmage - 3. oktober 2009
V Slovenski Bistrici so gostovali kadeti Dravograda v drugem krogu II. kadetske lige in zasluženo visoko slavili. Ponovno je nastopila vsa dvanajsterica košarkarjev in prav vsi so se vpisali med strelce. Prihodnjo soboto "modri" gostijo ekipo Sani Bečirovič B. (več...)

Starši vabijo na tekmo v Ljubljano - 2. oktober 2009
Starši mladinske selekcije vabijo vse zainteresirane na skupinski ogled tekme drugega kroga I. mladinske SKL v ljubljanski Hali Tivoli. Srečanje se začne ob 15.00 uri. Zbor staršev in navijačev bo ob 12.30 uri v Otiškem vrhu pri Trisu oziroma pri "štumf fabriki". (več...)

Mladinci v Domžalah blizu presenečenja - 29. september 2009
V prvem krogu prve mladinske SKL so Dravograjčani gostovali v Domžalah in bili vso tekmo v igri za zmago. Na začetku zadnje četrtine so vodili s tremi točkami naskoka (48:45, 51:48, 53:50), a nato zadnjih sedem minut niso več zadeli. (več...)

Starejši pionirji zmagali v Ljubljani - 28. september 2009
Pionirska ekipa Domstan Dravograda je vknjižila še šesto zmago v tej sezoni. Na gostovanju so bili boljši od bežigrajskih Parkljev B in jih v napeti končnici premagali z 81:79 (49:38). Dravograjčani so v drugem polčasu sicer vodili že za 14 točk. (več...)

Še deseta zmaga mlajših pionirjev - 28. september 2009
Mlajši pionirji Stin Dravograda so si že pred zadnjim krogom I. SKL za pionirje letnika 1997 in mlajše zagotovili napredovanje med šest najboljših moštev v Sloveniji, a v Mariboru kljub temu niso dovolili presenečenja in so še desetič zapored zmagali. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63 64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>