KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani v krstni sezoni v II. SKL na tretjem mestu - 15. marec 2009
S sicer tesno, a zasluženo zmago v Ljubljani pri mladi ekipi Uniona Olimpije so člani Dravograda sezono 2008/09 končali na odličnem tretjem mestu II. SKL VZHOD. Korošci so v dvaindvajsetih krogih zbrali šestnajst zmag in šest porazov. (več...)

Kadeti sezono končali s porazom proti gostom iz Šentjurja - 15. marec 2009
Kadeti Dravograda so se na zadnjem srečanju v sezoni 2008/09 na domačem parketu v Dravogradu pomerili z ekipo Šentjurja. Gostje so bili občutno boljši v prvi četrtini, ki so jo dobili z 32:11, ostali del tekme pa je minil v izenačeni borbi. (več...)

Tudi v Šoštanju kadeti izgubili, a igrali zelo dobro - 11. marec 2009
Kadetska ekipa je v Šoštanju, na preloženi tekmi 11. kroga, prikazala eno najboljših letošnjih predstav in v 25. minuti srečanja vodila s 13 točkami naskoka (50:37). Žal so Dravograjčanom v nadaljevanju pošle moči in slavili so domači (73:62). (več...)

Člani so se od domače publike poslovili z visoko zmago - 7. marec 2009
Na najlepši možen način - z igro visokega tempa in visoko zmago - se je članska ekipa Dravograda poslovila od zvestih navijačev. Gostje iz Podčetrtka domačega slavja niso mogli ogroziti niti za trenutek, čeprav tokrat ni nastopil kapetan Štruc. (več...)

Za nami še sedmi turnir Koroške U12 lige - 7. marec 2009
V soboto, 7. marca, je bil v Šentjanžu odigran še sedmi turnir Koroške U12 lige za igralce rojene leta 1996 in mlajše. Dveh zmag so se veselili košarkarji ekipe Dravograd črni, ene pa ravenski jeklarji. Vodilna ekipa lige je dvakrat izgubila. (več...)

Dravograjčani še zadnjič v tej sezoni pred domačo publiko - 6. marec 2009
Dan pred dnevom žena se v dvorani OŠ Dravograd obeta še zadnje srečanje članske ekipe Dravograda v sezoni 2008/09. Korošci so v tem tekmovalnem letu presegli cilje zastavljene pred začetkom sezone in so še vedno v igri za tretje mesto. (več...)

Mladinci izgubili tudi proti Konjičanom - 2. marec 2009
Mladinska ekipa Dravograda v drugem delu sezone še ni uspela zmagati. V Dravogradu so bili tokrat boljši gostje iz Slovenskih Konjic, ki so Korošce premagali z 78:56. Domači so vodili vse do 26. minute (45:44), nato pa povsem popustili. (več...)

Člani še vedno v igri za tretje mesto II. SKL VZHOD - 1. marec 2009
S suvereno zmago v domači dvorani proti oslabljeni celjski ekipi Pakman (108:71) člani, dva kroga pred koncem prvenstva, ostajajo še naprej v igri za tretje mesto, jasno pa je, da so si v krstni sezoni druge lige zagotovili najmanj četrto pozicijo. (več...)

Kadeti izgubili tudi povratno tekmo proti Črnomaljcem - 28. februar 2009
"Domači" vikend so danes dopoldne začeli kadeti, ki so se v domači dvorani pomerili s Kolpo iz Črnomlja. Žilavi Dolenjci so bili boljši skozi celotno srečanje, najvišjo prednost pa so si priigrali v drugi in tretji četrtini. Na koncu so slavili s 87:54. (več...)

Dravograd prvič s pionirji U12, obe ekipi v prvi ligi - 27. februar 2009
KK Dravograd bo v pionirski sezoni 2009 prvič v zgodovini v državnem prvenstvu nastopal s pionirsko selekcijo U12 (igralci stari 12 let in mlajši). Poleg ekipe U12 bodo letos v prvoligaški konkurenci nastopali tudi starejši pionirji U14. (več...)

Ta vikend vse tri tekmovalne selekcije igrajo doma - 25. februar 2009
Sobotni "domači" vikend bodo otvorili kadeti, ki se bodo ob 10.30 uri v Dravogradu pomerili s črnomaljsko Kolpo. Zvečer se obeta nova članska poslastica, saj v goste prihajajo hitri in neugodni celjski "Pakmani". V nedeljo vikend končujejo mladinci. (več...)

Mitja Konič s kadeti Slovenije drugi v Turčiji - 23. februar 2009
V Turčiji se je slovenska moška kadetska reprezentanca, pod vodstvom selektorja Dejana Mihevca, merila na izredno močnem turnirju, ki bi ga zavoljo močnih tekmecev lahko poimenovali kar neuradno kadetsko evropsko prvenstvo. (več...)

Slaba druga četrtina pokopala Dravograjčane v derbiju - 21. februar 2009
16 točk zaostanka so si "beli", v derbiju 19. kroga II. SKL VZHOD, nabrali v drugi četrtini srečanja proti Mariboru. Gostje so v 26. minuti vodili že z 71:44, borbeni gostitelji pa v nadaljevanju, kljub delnemu izidu 45:25, niso mogli več do zmage. (več...)

Kadeti v domači dvorani nemočni proti Litiji - 21. februar 2009
Brez štirih nosilcev igre, Koniča, Uršiča, Gabra in Morija, se kadetska vrsta Dravograda doma ni mogla resneje upirati gostom iz Litije, ki so tudi na povratni tekmi visoko slavili. Na pustno soboto so Litijani Dravograjčane premagali z 92:47. (več...)

Borbena igra mladincev je bila premalo za zmago - 16. februar 2009
Kljub veliko boljši igri mladincev kot v torek proti Celjskemu vitezu nepopolni Dravograjčani v nedeljo v Nazarju niso bili kos gostiteljem. Izenačeno srečanje je bilo odločeno v 39. minuti, ko so domači zadeli dve trojki zapored za 89:79. (več...)

Člani v Celju do visoke zmage proti Celjskemu KK - 16. februar 2009
Nepričakovano visoko so v soboto člani Dravograda slavili na gostovanju pri Celjskemu KK. Po izenačenem prvem polčasu (46:45 za goste) so v drugem Korošci stopili na plin in si do konca srečanja nabrali kar 28 točk prednosti (98:70). (več...)

Mitja Konič z reprezentanco Slovenije v Turčijo - 14. februar 2009
Po Matiji Vravniku, ki je z reprezentanco Slovenije na turnirju Türk Telekom v turški Ankari sodeloval lani, je čast obleči dres z državnim grbom doletela še Prevaljčana Mitjo Koniča (196 cm, 1993), že dve sezoni člana KK Dravograd. (več...)

Urnik treningov šolskih ekip U12 in U14 med počitnicami - 13. februar 2009
Objavljamo urnik vadbe šolskih ekip, ki sicer nastopajo v Koroški košarkarski ligi, ter urnik vadbe pionirske ekipe U14. Med počinicami bodo treningi potekali vse delovne dni z izjemo ponedeljka, 16. februarja. (več...)

Poraz mladincev po podaljšku proti vitezom - 11. februar 2009
Mladinci so drugi del prvenstva začeli na domačem parketu, v torek so se pomerili z gosti iz Celja. Izenačeno srečanje se je odločalo šele v podaljšku, slavili pa so "vitezi". Že to nedeljo Dravograjčane čaka gostovanje v Nazarju. (več...)

Člani zabeležili še dvanajsto prvenstveno zmago - 8. februar 2009
V soboto zvečer je članska zasedba v domači dvorani v Dravogradu gostila zadnjeuvrščeno moštvo lige Lastovko iz Domžal. "Beli" so bili boljši skozi celotno srečanje, razlika pa se je na koncu ustavila pri 25 točkah (101:76). (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63 64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>