Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani v Kamniku po bledi predstavi do enajste zmage - 4. februar 2009
Kljub povsem nerazpoznavni igri, tako v obrambi kot napadu, so Dravogračani v Kamniku v sami končnici srečanja - 3 minute do konca so zaostajali še za 7 točk (75:82) - strnili vrste in izvlekli še enajsto letošnjo zmago (91:89). (več...)

Mladinci zmagali in izgubili po podaljšku - 1. februar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je prosti ligaški vikend izkoristila za dve srečanji Koroške članske lige in na Muti po podaljšku izgubila proti domačinom, na kolena pa spravila rekreativno ekipo Dravograda. Mladince naslednja tekma čaka v torek, 10.2. (več...)

Mladinci v nedeljo na Muti, člani v torek v Kamniku - 27. januar 2009
Kadetska ekipa Dravograda ta vikend nima tekme, naslednja jo čaka v soboto, 7. februarja, v Šentjurju. Mladinci bodo tekmovalni premor izkoristili za nastopanje na turnirju Koroške članske lige. Člani tekmo 16. kroga igrajo v torek v Kamniku. (več...)

Mladinci prvi del tekmovanja zaključili z zmago - 26. januar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je v domači dvorani z zmago nad Rušami (91:76) zaključila prvi del tekmovanja, ki ga končuje z devetimi zmagami in tremi porazi. Že v nedeljo Dravograjčane čaka turnir Koroške lige na Muti. (več...)

V Radljah odigran še peti turnir letošnje U12 lige - 25. januar 2009
Peti turnir letošnje pionirske Koroške lige je bil odigran v Radljah. Nastopile so ekipe Radlje, Dravograd črni, Ravne Voranc B in Primafoto mladi. Dveh zmag so se veselili Dravograjčani, po ene pa Slovenjgradčani in Radeljčani. (več...)

Člani doma pripravili presenečenje in ugnali Grosupeljčane - 25. januar 2009
Članska ekipa Dravograda še naprej navdušuje. V 15. krogu so Korošci doma gostili favorizirano ekipo iz Grosuplja in jo, po odlični igri skozi celotno srečanje, premagali z 81:72. Dravograjčani ostajajo trdno na petem mestu II. SKL VZHOD. (več...)

Zdesetkani kadeti v Črnomlju brez možnosti za zmago - 24. januar 2009
Poškodbe in bolezni so dodobra načele kadetsko moštvo, ki je v soboto dopoldne na najdaljše letošnje gostovanje v Črnomelj potovalo v vsega osemčlanski igralski zasedbi. Dravograjčani so se razigranim gostiteljem upirali le v prvem polčasu. (več...)

Soliden prvi polčas premalo za pozitivno oceno - 20. januar 2009
Kadeti Dravograda so na drugi tekmi drugega dela tekmovanja v ponedeljek gostovali v Litiji in izgubili z 82:50. Še v 17. minuti so bili Korošci v igri za zmago (27:34), nato pa so v nadaljevanju povsem popustili in Litija je visoko slavila. (več...)

Mladinci uspešni tudi na gostovanju v Rogaški Slatini - 19. januar 2009
Mladinci so to nedeljo v Slatini zabeležili še svojo tretjo zaporedno zmago. Dravograjčani so kontrolirali srečanje od samega začetka, v 29. minuti pa vodili s prav toliko točkami naskoka (69:40). Prihodnjo nedeljo v Dravogradu gostujejo Ruše. (več...)

Odigrana še dva turnirja Koroške U12 lige - 19. januar 2009
Tretji turnir letošnje pionirske Koroške lige je bil odigran v Slovenj Gradcu prejšnjo nedeljo, četrti pred dvema dnevoma (sobota) na Čečovju na Ravnah. Naslednji turnir bo v nedeljo, 25. januarja, v Radljah. (več...)

Na Iliriji člani po petih zaporednih zmagah prvič izgubili - 19. januar 2009
Članska ekipa Dravograda je v 14. krogu II. SKL VZHOD gostovala na Iliriji, znova prikazala dobro igro ter bila ves čas tekme v igri za zmago. V sami končnici se je gostom vseeno preveč poznala odsotnost Borstnerja in Kavgića (pet osebih napak). (več...)

Kadeti, mladinci in člani za vikend gostujejo - 14. januar 2009
Vse tri tekmovalne ekipe Dravograda ta vikend igrajo v gosteh. Kot prvi v soboto člani gostujejo na Iliriji, mladinci dan kasneje v Rogaški Slatini, kadete pa preložene srečanje 5. kroga čaka v ponedeljek v Litiji. Aktivni bodo tudi najmlajši. (več...)

Mladinci tokrat slavili v koroškem derbiju - 11. januar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je danes popoldne v domači dvorani gostila Prevaljčane in jih, po izenačeni tekmi pred kar 60 gledalci, premagala v sami končnici srečanja. Ekipi sta sedaj izenačeni na drugem mestu II. SKL VZHOD 1. (več...)

Člani nadaljujejo zmagoviti niz - pet zaporednih zmag - 11. januar 2009
Članska ekipa je v 13. krogu doma gostila neugodno ekipo Podbočja in jo, po odlični igri v drugem polčasu, visoko premagala (89:65). Dravograjčani tako, po petih zaporednih zmagah, ostajajo v boju za najvišja mesta v II. SKL VZHOD. (več...)

Kadeti Dravograda v končnici klonili proti Šoštanjčanom - 10. januar 2009
Kadetska ekipa je danes dopoldne nadaljevala z drugim delom prvenstva. Dravograjčani so po zaostanku z 49:67 v 29. minuti tekme naredili preobrat in se v zadnji minuti približali na 79:81. Za popoln preobrat jim je žal zmanjkalo moči. (več...)

Počitnice so končujejo, pred košarkarji novi izzivi - 2. januar 2009
Po novoletnem premoru še nekompletna članska in mladinska zasedba nadaljujeta s treningi v petek, 2. januarja, popoldne. Po premoru se namreč že prihodnji vikend nadaljujejo prvenstva v kadetski, mladinski in obeh članskih ligah. (več...)

Za slovo od leta 2008 mladinci slavili na Ptuju - 25. december 2008
Tudi na zadnji uradni klubski tekmi v letu 2008 so bili Dravograjčani uspešni. Mladinci na Ptuju sicer niso blesteli, a so vseeno s suvereno igro v zadnji četrtini premagali Ptujčane. Sezona se za kadete, mladince in člane nadaljuje 10. januarja. (več...)

Tretja domača zmaga članov v tej sezoni - 21. december 2008
Članska ekipa Dravograda je še petič letos nastopila pred domačim občinstvom in tretjič na domačem parketu slavila (po zmagah proti Calcitu in Unionu Olimpiiji ml.). Dravograjčani tako suvereno držijo pozicijo v "zgornjem domu" II. SKl VZHOD. (več...)

Prvi zmagi mladincev v Koroški članski ligi - 14. december 2008
Mladinci Dravograda so to nedeljo na Ravnah odigrali še dve srečanji Koroške lige. Po zelo srčni predstavi so najprej premagali rekreativno ekipo Dravograda - zanjo nastopa predsednik kluba Janko Ločičnik - nato pa še kotuljske Vitamine. (več...)

Člani proti B ekipi Uniona Olimpije do lahke zmage - 13. december 2008
Čeravno brez treh nosilcev igre - Čmera, Drevenška in Vravnika - članska ekipa Dravograda v domači dvorani ni dovolila presenečenja in je visoko ugnala mlado moštvo Uniona Olimpije. Zadnjo tekmo letos Dravograjčani igrajo čez teden dni. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64 65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>