KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani proti B ekipi Uniona Olimpije do lahke zmage - 13. december 2008
Čeravno brez treh nosilcev igre - Čmera, Drevenška in Vravnika - članska ekipa Dravograda v domači dvorani ni dovolila presenečenja in je visoko ugnala mlado moštvo Uniona Olimpije. Zadnjo tekmo letos Dravograjčani igrajo čez teden dni. (več...)

Danes je bil odigran še drugi turnir Koroške U12 lige - 13. december 2008
V soboto, 13. decembra, so bile v Šentjanžu odigrane še štiri tekme Koroške U12 lige za fante rojene leta 1996 in mlajše. Prvič v tej sezoni so nastopile ekipe Ravne Voranc B, Ravne Jeklarji in Primafoto mladi; drugič pa Dravograd črni. (več...)

Mladinci še tretjič v sezoni klonili, tokrat v Zrečah - 10. december 2008
Mladinska ekipa Dravograda, ki ji tokrat ni in ni steklo v napadu, je v Zrečah tretjič v tej sezoni izgubila. Dravograjčani so vodili skozi celotno srečanja, v 26. minutah dobili vsega 24 točk, nato pa dovolili gostiteljem, da so jih do konca vknjižili še 38. (več...)

Mladinci odigrali še dve tekmi Koroške članske lige - 9. december 2008
Tokrat so bili mladinci Dravograda dvakrat zelo blizu zmage v Koroški članski ligi. Na turnirju v Dravogradu so najprej izgubili proti ekipi La Corunne, nato še proti Muti. Srečanja so za mladinsko ekipo zelo pomembna za nabiranje izkušenj. (več...)

Prvi turnir Koroške U12 lige je za nami - 9. december 2008
V soboto je bil v telovadnici OŠ Šentjanž odigran prvi turnir Koroške U12 lige za fante rojene leta 1996 in mlajše. Dveh zmag so se veselili košarkarji moštva Dravograd modri, po ene pa Ravne Voranc A in Dravograd črni. (več...)

Ivan Pridigar zadel v zadnji sekundi za zmago članov - 7. december 2008
V 10. krogu II. SKL so člani Dravograda gostovali v Podčetrtku, kjer so, po izenačeni in borbeni tekmi, na koncu slavili s košem ob izteku igralnega časa. Ob izenačenem rezultatu 87:87 je v zadnji sekundi za zmago zadel Ivan Pridigar. (več...)

Mladinci v nedeljo po spremenjenem razporedu - 5. december 2008
Danes dopoldne je vodja Koroške članske lige obvestil moštva o izstopu ekipe Pod velbom iz tekmovanja. Zaradi nastale situacije se je spremenil razpored nedeljskega turnirja. Mladinska ekipa Dravograda bo kljub temu odigrala dve tekmi. (več...)

Člani v Celju do letošnje pete prvenstvene zmage - 4. december 2008
V zaostali tekmi 9. kroga II. SKL je oslabljena članska zasedba Dravograda v Celju, po dobri igri v drugem polčasu, premagala moštvo Pakmana. Dravograjčani tako, s petimi zmagami in porazom manj, ostajajo na sredini razpredelnice. (več...)

Za vikend bo spet živahno, začne se tudi U12 liga - 3. december 2008
Vikend bo na Koroškem zopet zapolnjen s košarkarskim dogajanjem, saj se v soboto dopoldne začne tudi Koroška U12 liga. Že danes članska ekipa Dravograda v zaostali tekmi 9. kroga II. SKL VZHOD gostuje v Celju pri Pakmanu. (več...)

Mladinci v domači dvorani ostajajo neporaženi - 30. november 2008
Mladinska ekipa Dravograda v dvorani OŠ Dravograd še ni izgubila srečanja. To nedeljo so premoč Korošcem morali priznati košarkarji Radenske Creativ. Slednji so v Dravogradu nastopili brez treh nosilcev igre, pri domačih pa je manjkal Vravnik. (več...)

Kadeti prvi del sezone končali s porazom proti Mariboru - 29. november 2008
Kljub temu, da so nastopili brez štirih košarkarjev, ter da si je kapetan Vravnik konec tretje četrtine zvil gleženj in v nadaljevanju ni več stopil na parket, so kadeti v Mariboru odigrali dobro tekmo, na koncu pa izgubili s 17 točkami razlike. (več...)

Sobotna članska tekma preložena na februar - 26. november 2008
Na željo KK Celjski vitez je sobotna članska tekma med ekipama Dravograd in Pakman Celje, ki bi morala biti to soboto ob 20.00 uri v Dravogradu, preložena na 28. februar. Bodo pa se Dravograjčani s Celjani pomerili v sredo v Celju. (več...)

Mladinci Koroško ligo začeli s porazom proti Ravnam - 23. november 2008
Mladinci KK Dravograd letos nastopajo tudi v Koroški ligi. Prvo srečanje proti Ravenčanom so odigrali vse preveč spoštljivo in visoko izgubili s 86:44. Do sedaj so bila skupno sicer odigrana štiri srečanja, v vodstvu pa je ekipa La Corunna. (več...)

Nepričakovano visok poraz članov v Mariboru - 23. november 2008
Članska ekipa Dravograda se je v soboto iz Maribor vrnila z obilno porcijo. Mariborčani so bili gospodarji na parketu od prve do zadnje minute, a še na začetku zadnjega dela (80:65) ni kazalo na tako visoko slavje gostiteljev. (več...)

Kadeti več kot zasluženo do druge zmage v sezoni - 22. november 2008
Kadetska ekipa Dravograda je v 8. krogu I. SKL VZHOD 1 v domači dvorani v Dravogradu zasluženo premagala goste iz Celja. Zadnje letošnje domače srečanje Dravograjčanov v domači dvorani je bilo napeto in izenačeno vse do konca. (več...)

Kadeti izgubili, a proti vodilnim pokazali dobro igro - 20. november 2008
Čeprav so kadeti na vnaprej odigrani tekmi 10. kroga rednega dela tekmovanja še tretjič zapored nastopili nekompletni - tokrat brez najvišjega v moštvu Matvosa in D. Reka - so v Dravogradu proti vodilni ekipi skupine pokazali dobro igro. (več...)

Zgoščen spored tekem prihajajočega vikenda - 19. november 2008
Pester ligaški vikend bodo že v četrtek otvorili kadeti Dravograda, ki se bodo v vnaprej odigranem srečanju 10. kroga pomerili z vrstniki Zlatoroga. V soboto bodo na parketu ponovno kadeti, prav tako pa v Mariboru članska vrsta. (več...)

Pionirji za konec zabeležili še en poraz - 17. november 2008
Pionirji so v nedeljo odigrali še zadnjo tekmo v tej sezoni. Kot že na prvi tekmi proti Grosuplju so znova krajšo potegnili Dravograjčani in izgubili s dvajsetimi točkami razlike (68:88). Domači so možnosti za boljši rezultat zapravili v prvi četrtini. (več...)

Mladinci kot edina ekipa KK Dravograd ta vikend do zmage - 16. november 2008
Mladinska zasedba Dravograda nadaljuje z dobrimi predstavami. Dravograjčani so v Rušah vodili skozi celotno srečanje, največ v 27. minuti, ko je bilo na semaforju +27 (72:45). Do izteka so nato kontrolirali srečanje in zasluženo slavili. (več...)

Ribežl in Turnšek preprečila presenečenje v Dravogradu - 16. november 2008
Kljub odsotnosti prvega organizatorja igre Janeza Čmera so Dravograjčani, na krilih 120 glasnih navijačev, v domači dvorani skorajda ugnali zvezdniško zasedbo trenutno še neporaženega Celjskega KK. Srečanje je bilo razburljivo do konca. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65 66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>