KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani še vedno v igri za tretje mesto II. SKL VZHOD - 1. marec 2009
S suvereno zmago v domači dvorani proti oslabljeni celjski ekipi Pakman (108:71) člani, dva kroga pred koncem prvenstva, ostajajo še naprej v igri za tretje mesto, jasno pa je, da so si v krstni sezoni druge lige zagotovili najmanj četrto pozicijo. (več...)

Kadeti izgubili tudi povratno tekmo proti Črnomaljcem - 28. februar 2009
"Domači" vikend so danes dopoldne začeli kadeti, ki so se v domači dvorani pomerili s Kolpo iz Črnomlja. Žilavi Dolenjci so bili boljši skozi celotno srečanje, najvišjo prednost pa so si priigrali v drugi in tretji četrtini. Na koncu so slavili s 87:54. (več...)

Dravograd prvič s pionirji U12, obe ekipi v prvi ligi - 27. februar 2009
KK Dravograd bo v pionirski sezoni 2009 prvič v zgodovini v državnem prvenstvu nastopal s pionirsko selekcijo U12 (igralci stari 12 let in mlajši). Poleg ekipe U12 bodo letos v prvoligaški konkurenci nastopali tudi starejši pionirji U14. (več...)

Ta vikend vse tri tekmovalne selekcije igrajo doma - 25. februar 2009
Sobotni "domači" vikend bodo otvorili kadeti, ki se bodo ob 10.30 uri v Dravogradu pomerili s črnomaljsko Kolpo. Zvečer se obeta nova članska poslastica, saj v goste prihajajo hitri in neugodni celjski "Pakmani". V nedeljo vikend končujejo mladinci. (več...)

Mitja Konič s kadeti Slovenije drugi v Turčiji - 23. februar 2009
V Turčiji se je slovenska moška kadetska reprezentanca, pod vodstvom selektorja Dejana Mihevca, merila na izredno močnem turnirju, ki bi ga zavoljo močnih tekmecev lahko poimenovali kar neuradno kadetsko evropsko prvenstvo. (več...)

Slaba druga četrtina pokopala Dravograjčane v derbiju - 21. februar 2009
16 točk zaostanka so si "beli", v derbiju 19. kroga II. SKL VZHOD, nabrali v drugi četrtini srečanja proti Mariboru. Gostje so v 26. minuti vodili že z 71:44, borbeni gostitelji pa v nadaljevanju, kljub delnemu izidu 45:25, niso mogli več do zmage. (več...)

Kadeti v domači dvorani nemočni proti Litiji - 21. februar 2009
Brez štirih nosilcev igre, Koniča, Uršiča, Gabra in Morija, se kadetska vrsta Dravograda doma ni mogla resneje upirati gostom iz Litije, ki so tudi na povratni tekmi visoko slavili. Na pustno soboto so Litijani Dravograjčane premagali z 92:47. (več...)

Borbena igra mladincev je bila premalo za zmago - 16. februar 2009
Kljub veliko boljši igri mladincev kot v torek proti Celjskemu vitezu nepopolni Dravograjčani v nedeljo v Nazarju niso bili kos gostiteljem. Izenačeno srečanje je bilo odločeno v 39. minuti, ko so domači zadeli dve trojki zapored za 89:79. (več...)

Člani v Celju do visoke zmage proti Celjskemu KK - 16. februar 2009
Nepričakovano visoko so v soboto člani Dravograda slavili na gostovanju pri Celjskemu KK. Po izenačenem prvem polčasu (46:45 za goste) so v drugem Korošci stopili na plin in si do konca srečanja nabrali kar 28 točk prednosti (98:70). (več...)

Mitja Konič z reprezentanco Slovenije v Turčijo - 14. februar 2009
Po Matiji Vravniku, ki je z reprezentanco Slovenije na turnirju Türk Telekom v turški Ankari sodeloval lani, je čast obleči dres z državnim grbom doletela še Prevaljčana Mitjo Koniča (196 cm, 1993), že dve sezoni člana KK Dravograd. (več...)

Urnik treningov šolskih ekip U12 in U14 med počitnicami - 13. februar 2009
Objavljamo urnik vadbe šolskih ekip, ki sicer nastopajo v Koroški košarkarski ligi, ter urnik vadbe pionirske ekipe U14. Med počinicami bodo treningi potekali vse delovne dni z izjemo ponedeljka, 16. februarja. (več...)

Poraz mladincev po podaljšku proti vitezom - 11. februar 2009
Mladinci so drugi del prvenstva začeli na domačem parketu, v torek so se pomerili z gosti iz Celja. Izenačeno srečanje se je odločalo šele v podaljšku, slavili pa so "vitezi". Že to nedeljo Dravograjčane čaka gostovanje v Nazarju. (več...)

Člani zabeležili še dvanajsto prvenstveno zmago - 8. februar 2009
V soboto zvečer je članska zasedba v domači dvorani v Dravogradu gostila zadnjeuvrščeno moštvo lige Lastovko iz Domžal. "Beli" so bili boljši skozi celotno srečanje, razlika pa se je na koncu ustavila pri 25 točkah (101:76). (več...)

Kadeti izgubili v Šentjurju, a prikazali dobro igro - 7. februar 2009
V 7. krogu I. kadetske SKL so Dravograjčani gostovali v Šentjurju in izgubili z gostitelji s 60:78. Gostje so sicer odlično začeli in povedli z 8:0, prvo četrtino pa dobili s 16:12. V nadaljevanju je Korošcem zmanjkalo moči in domači so zasluženo slavili. (več...)

Člani v Kamniku po bledi predstavi do enajste zmage - 4. februar 2009
Kljub povsem nerazpoznavni igri, tako v obrambi kot napadu, so Dravogračani v Kamniku v sami končnici srečanja - 3 minute do konca so zaostajali še za 7 točk (75:82) - strnili vrste in izvlekli še enajsto letošnjo zmago (91:89). (več...)

Mladinci zmagali in izgubili po podaljšku - 1. februar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je prosti ligaški vikend izkoristila za dve srečanji Koroške članske lige in na Muti po podaljšku izgubila proti domačinom, na kolena pa spravila rekreativno ekipo Dravograda. Mladince naslednja tekma čaka v torek, 10.2. (več...)

Mladinci v nedeljo na Muti, člani v torek v Kamniku - 27. januar 2009
Kadetska ekipa Dravograda ta vikend nima tekme, naslednja jo čaka v soboto, 7. februarja, v Šentjurju. Mladinci bodo tekmovalni premor izkoristili za nastopanje na turnirju Koroške članske lige. Člani tekmo 16. kroga igrajo v torek v Kamniku. (več...)

Mladinci prvi del tekmovanja zaključili z zmago - 26. januar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je v domači dvorani z zmago nad Rušami (91:76) zaključila prvi del tekmovanja, ki ga končuje z devetimi zmagami in tremi porazi. Že v nedeljo Dravograjčane čaka turnir Koroške lige na Muti. (več...)

V Radljah odigran še peti turnir letošnje U12 lige - 25. januar 2009
Peti turnir letošnje pionirske Koroške lige je bil odigran v Radljah. Nastopile so ekipe Radlje, Dravograd črni, Ravne Voranc B in Primafoto mladi. Dveh zmag so se veselili Dravograjčani, po ene pa Slovenjgradčani in Radeljčani. (več...)

Člani doma pripravili presenečenje in ugnali Grosupeljčane - 25. januar 2009
Članska ekipa Dravograda še naprej navdušuje. V 15. krogu so Korošci doma gostili favorizirano ekipo iz Grosuplja in jo, po odlični igri skozi celotno srečanje, premagali z 81:72. Dravograjčani ostajajo trdno na petem mestu II. SKL VZHOD. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65 66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  naprej >>