urniki treningov 2018/19

Letošnji poletni košarkarski tabor vse bližje - 20. april 2009
KK Dravograd in ŠD Superga - Primafoto tudi letos organizirata koroški košarkarski kamp imenovan Domstan kamp 2009. Do tega trenutka se je na tabor prijavilo že 13 otrok, naval prijav pa se pričakuje prav v tem tednu, zato pohitite! (več...)

Branikovci v Dravogradu boljši od domačih pionirjev - 19. april 2009
Pionirji Primorac Branika so bili v Dravogradu boljši od domačega moštva in so zasluženo slavili z 82:73. Pri gostiteljih so se med strelce vpisali le štirje košarkarji, največ točk pa so vknjižili Rek (31), Vravnik (24) in Senica (17 točk). (več...)

Sobočani za pionirje Domstan Dravograda premočni - 15. april 2009
Po pričakovanjih pionirska ekipa Dravograda na gostovanju v Murski Soboti ni bila dorasel tekmec odličnemu domačemu moštvu. Sobočani so bili boljši tekmec skozi celotno srečanje, na koncu pa so slavili z razliko 40 točk (84:44). (več...)

Pionirji tudi na prvi domači tekmi visoko slavili - 5. april 2009
Košarkarji pionirske selekcije U14 so na prvem domačem srečanju s 95:56 premagali B ekipo KŠ Sani Bečirovič iz Maribora. Gostitelji so si neulovljivo prednost (30:9) nabrali že v prvi četrtini, nato pa jo povečevali skozi celotno srečanje. (več...)

Kadeti generacije 1993/94 odigrali prvo trening tekmo - 2. april 2009
Kadeti in mladinci KK Dravograd se že zavzeto pripravljajo na bližajoče se kvalifikacije za uvrstitev v I. SKL. Kadeti so danes popoldne v Šentjanžu odigrali srečanje proti moštvu Input Nazarje in zasluženo slavili z 69:68. (več...)

Mladinci sezono končali z lepo zmago v Konjicah - 29. marec 2009
Zadnjo tekmo v sezoni 2008/09 so mladinci v nedeljo odigrali v Slovenskih Konjicah in, po dobri igri skozi celotno srečanje, slavili s 17 točkami razlike (71:54). Dravograjčane sedaj čakajo priprav na kvalifikacije za uvrstitev v I. SKL. (več...)

Pionirji na uvodu v sezono visoko slavili - 29. marec 2009
Nova pionirska generacija igralcev letnika 1995 in mlajših je na uvodni tekmi sezone 2009 prepričljivo slavila na gostovanju pri moštvu KD Borut Besedič. Pri Domstan Dravogradu sta se najbolj izkazala Timi Rek (23) in Tine Vravnik (20 točk). (več...)

V soboto na sporedu deveti turnir Koroške U12 lige - 25. marec 2009
V soboto se bo v telovadnici OŠ Radlje igral še deveti turnir Koroške lige za igralce rojene leta 1996 in mlajše. Tokrat bodo nastopale tri ekipe: Radlje, Ravne Voranc B in Dravograd modri. Naslednji turnir bo najverjetneje v nedeljo, 5. aprila. (več...)

Mladinci še drugič zapored zmagali, tokrat proti Nazarju - 22. marec 2009
Čeravno so mladinci nedeljsko srečanje proti Inputu iz Nazarij odigrali brez kapetana Gašperja Lužnica, so z igro visokega tempa skozi celotno srečanje lomili gostujoče moštvo iz Nazarij in na koncu suvereno slavili s 85:73. (več...)

Mladinci v nedeljo zadnjič v tej sezoni igrajo doma - 19. marec 2009
Mladinska ekipa Dravograda se bo v nedeljo še zadnjič v sezoni 2008/09 predstavila domači publiki. Korošci bodo v 12. krogu II. B1 VZHOD doma gostili moštvo Inputa Nazarje. Srečanje v dvorani OŠ Dravograd se bo pričelo ob 17.00 uri. (več...)

Mladinci prvič v drugem delu zmagali - 16. marec 2009
Mladinska ekipa Dravograda se je prvič v drugem delu tekmovanja veselila zmage. Dravograjčani so bili v Celju boljši od "vitezov". Gostje so slabo začeli (16:23), nato pa v tretji četrtini naredili delni izid 13:3 in na koncu suvereno zmagali. (več...)

Člani v krstni sezoni v II. SKL na tretjem mestu - 15. marec 2009
S sicer tesno, a zasluženo zmago v Ljubljani pri mladi ekipi Uniona Olimpije so člani Dravograda sezono 2008/09 končali na odličnem tretjem mestu II. SKL VZHOD. Korošci so v dvaindvajsetih krogih zbrali šestnajst zmag in šest porazov. (več...)

Kadeti sezono končali s porazom proti gostom iz Šentjurja - 15. marec 2009
Kadeti Dravograda so se na zadnjem srečanju v sezoni 2008/09 na domačem parketu v Dravogradu pomerili z ekipo Šentjurja. Gostje so bili občutno boljši v prvi četrtini, ki so jo dobili z 32:11, ostali del tekme pa je minil v izenačeni borbi. (več...)

Tudi v Šoštanju kadeti izgubili, a igrali zelo dobro - 11. marec 2009
Kadetska ekipa je v Šoštanju, na preloženi tekmi 11. kroga, prikazala eno najboljših letošnjih predstav in v 25. minuti srečanja vodila s 13 točkami naskoka (50:37). Žal so Dravograjčanom v nadaljevanju pošle moči in slavili so domači (73:62). (več...)

Člani so se od domače publike poslovili z visoko zmago - 7. marec 2009
Na najlepši možen način - z igro visokega tempa in visoko zmago - se je članska ekipa Dravograda poslovila od zvestih navijačev. Gostje iz Podčetrtka domačega slavja niso mogli ogroziti niti za trenutek, čeprav tokrat ni nastopil kapetan Štruc. (več...)

Za nami še sedmi turnir Koroške U12 lige - 7. marec 2009
V soboto, 7. marca, je bil v Šentjanžu odigran še sedmi turnir Koroške U12 lige za igralce rojene leta 1996 in mlajše. Dveh zmag so se veselili košarkarji ekipe Dravograd črni, ene pa ravenski jeklarji. Vodilna ekipa lige je dvakrat izgubila. (več...)

Dravograjčani še zadnjič v tej sezoni pred domačo publiko - 6. marec 2009
Dan pred dnevom žena se v dvorani OŠ Dravograd obeta še zadnje srečanje članske ekipe Dravograda v sezoni 2008/09. Korošci so v tem tekmovalnem letu presegli cilje zastavljene pred začetkom sezone in so še vedno v igri za tretje mesto. (več...)

Mladinci izgubili tudi proti Konjičanom - 2. marec 2009
Mladinska ekipa Dravograda v drugem delu sezone še ni uspela zmagati. V Dravogradu so bili tokrat boljši gostje iz Slovenskih Konjic, ki so Korošce premagali z 78:56. Domači so vodili vse do 26. minute (45:44), nato pa povsem popustili. (več...)

Člani še vedno v igri za tretje mesto II. SKL VZHOD - 1. marec 2009
S suvereno zmago v domači dvorani proti oslabljeni celjski ekipi Pakman (108:71) člani, dva kroga pred koncem prvenstva, ostajajo še naprej v igri za tretje mesto, jasno pa je, da so si v krstni sezoni druge lige zagotovili najmanj četrto pozicijo. (več...)

Kadeti izgubili tudi povratno tekmo proti Črnomaljcem - 28. februar 2009
"Domači" vikend so danes dopoldne začeli kadeti, ki so se v domači dvorani pomerili s Kolpo iz Črnomlja. Žilavi Dolenjci so bili boljši skozi celotno srečanje, najvišjo prednost pa so si priigrali v drugi in tretji četrtini. Na koncu so slavili s 87:54. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66 67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>