Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani v ponedeljek do četrte zmage v sezoni - 11. november 2008
Članska zasedba Dravograda, čeprav oslabljena, brez prvega "playa" Janeza Čmera, v Domžalah ni imela težkega dela z Lastovko. Dravograjčani so srečanje odločili že v prvi četrtini (34:5), nato pa tekmo kontrolirali do samega konca. (več...)

Pionirjem zmanjkalo moči za preobrat - 11. november 2008
Pionirji KK Dravograda so v nedeljo odigrali ligaško tekmo in se v Laškem pomerili z vrstniki iz KK Zlatorog. Laščani so "modre" v prvem polčasu popolnoma nadigrali in na odmor odšli s prednostjo sedemnajstih točk. V nadaljevanju so Dravograjčani pokazali drugačen obraz in izenačili, za zmago pa je zmanjkalo moči. (več...)

Mladinska ekipa na domačem parketu še neporažena - 9. november 2008
Mladinci Dravograda so v domači dvorani v Dravogradu v 6. krogu II. mladinske SKL zasluženo visoko premagali vrstnike iz Rogaške Slatine. Gostitelji so bili boljši v vseh elementih igre, uspešno so tudi napadali na consko postavitev gostov. (več...)

Oslabljeni kadeti v Mariboru visoko izgubili - 9. november 2008
V šestem krogu prve kadetske SKL so kadeti Dravograda gostovali v Mariboru, kjer so bili conski postavitvi KŠ Maria Primorca konkurenčni v prvi in tretji četrtini (48:39), ostali dve pa so izgubili z visoko razliko (68:21) in srečanje na koncu s 116:60. (več...)

Člani zasluženo do tretje letošnje zmage - 30. oktober 2008
Po zelo slabem uvodu - v prvi čertrtini so člani Dravograda dobili neverjetnih 34 točk - so Dravograjčani, s serijo 24:5 v prvih sedmih minutah drugega dela, v nadaljevanju četrtkovega srečanja zagospodarili na parketu in vknjižili tretjo zmago. (več...)

Na domačem parketu pionirje porazili Konjičani - 27. oktober 2008
Pionirska ekipa je v domači telovadnici Osnovne šole Šentjanž doživela še peti zaporedni poraz. Dravograjčani so se gostom iz Konjic upirali le do sredine druge četrtine, nato pa popustli in na odmor ob polčasu odšli z desetimi točkami zaostanka. (več...)

Mladinci izgubili še drugo tekmo v tej sezoni - 26. oktober 2008
Mladinci Dravograda so v petem krogu II. SKL VZHOD 1 gostovali na Prevaljah in po razburljivem in izenačenem srečanju izgubili proti domačim z 81:78. V 16. minuti so Dravograjčani sicer vodili s 34:21, nato pa popustili in na koncu izgubili. (več...)

Člani v Grosuplju brez možnosti za zmago - 26. oktober 2008
Člani Dravograda so v četrtem krogu II. SKL VZHOD gostovali v Grosuplju pri LOGU, enem od glavnih kandidatov za mesto v razigravanju za uvrstitev v I. B SKL. Domači so bili boljši skozi celotno srečanje in so na koncu visoko slavili. (več...)

Kadeti ob polčasu zaostajali točko, na koncu tekme pa 29 - 25. oktober 2008
Kadeti Dravograda so v petem krogu I. kadetske SKL gostovali v Laškem in 26 minut (40:35) držali stik z domačini (ob polčasu 30:29), nato pa popustili in na koncu izgubili z razliko 29 točk. Najbolj učinkovita sta bila Vravnik (22) in Konič (19 točk). (več...)

Salihović in Dmitrašinović ''strojkirala'' kadete - 21. oktober 2008
55 točk sta družno dosegla - na današnji preloženi tekmi 3. kroga I. kadetske SKL - Dmitrašinović in Salihović za Celjane. Ostrostrelca sta zadela vsak po 5 trojk in prispevala levji delež k zmagi Vitezov proti sicer oslabljeni vrsti Dravograda. (več...)

Pionirji iz Kočevja brez para točk - 21. oktober 2008
Pionirji Dravograda so v sedmen krogu drugega dela tekmovanja vpisali nov poraz, saj so bili gostitelji iz Kočevja prepričljivo boljši in so na koncu slavili s 25 točkami razlike. Semafor se je ustavil pri rezultatu 87:62. (več...)

Do srede še možne prijave v Koroško člansko ligo - 20. oktober 2008
V športnem društvu Koroška želijo razvijati in promovirati košarko na Koroškem. Zato so pripravili projekt Koroške članske košarkarske lige. V njej lahko sodelujejo vsi klubi, društva in ostale zainteresirane skupine na koroškem območju. (več...)

Borbeni mladinci do druge zmage v tej sezoni - 19. oktober 2008
Mladinska ekipa Dravograda je s kolektivno igro in agresivno obrambo v domači dvorani visoko premagala Ptujčane (96:67). Med strelce se je vpisala deseterica, priložnost za igro pa je dobila vsa enajsterica domačih košarkarjev. (več...)

Dravograjčani prvič doma in prvič poraženi - 18. oktober 2008
Članska zasedba Dravograda je v tretjem krogu II. SKL VZHOD prvič nastopila pred domačim občinstvom in prvič v tej sezoni tudi izgubila. Ilirija je bila boljša predvsem v samem zaključku srečanja; Ljubljančani so zadnjih pet minut dobili z 20:5. (več...)

Kadeti do prve zmage v ligaškem delu sezone - 18. oktober 2008
Povsem zasluženo so Dravograjčani danes dopoldne doma premagali goste iz Maribora (83:70). Z nepopustljivo igro in odličnim skokom so si na začetku drugega polčasa nabrali 10 točk naskoka in srečanje kontrolirali vse do konca. (več...)

Pionirji v petem krogu drugega dela izgubili v Grosuplju - 13. oktober 2008
Pionirska ekipa Dravograda je v nedeljo gostovala v Grosuplju in izgubila z 89:54. Dravograjčani so si največji zaostanek nabrali v tretji četrtini, ki so jo izgubili z 11:27. Veseli debi dveh novincev v ekipi: Gregorja Senice in Nina Nekrepa. (več...)

Mladinci v domači dvorani do prve zmage v tej sezoni - 12. oktober 2008
Mladinska ekipa je v domači dvorani v Dravogradu po trdem boju skozi celotno srečanje prišla do prve zmage v tej sezoni. Dravograjčani so si občutnejšo prednost priigrali ob zaključku prvega (46:38) in na začetku drugega polčasa (54:38). (več...)

Dravograjčani uspešni še na drugem letošnjem gostovanju - 12. oktober 2008
Tudi pet trojk najboljšega posameznika v dresu Podbočja Boruta Rozmana v zadnji četrtini - skupaj jih je zadel 8, dosegel pa 27 točk - gostiteljem ni pomagalo do zmage. Pri "modrih" je mejo desetih točk doseglo ali preseglo pet košarkarjev. (več...)

Pionirji doma izgubili z Laščani - 6. oktober 2008
V tretjem krogu nadaljevanja pionirske lige so pionirji še drugič izgubili. Tokrat so bili boljši gostje iz Laškega, ki so svojo moč pokazali v drugem polčasu, ki so ga dobili kar z 32 točkami razlike. Končni rezultat je bil 120:85 za Zlatorog. (več...)

Radenska Creativ premočna tudi za mladinsko ekipo - 5. oktober 2008
Mladinska ekipa Dravograda je v drugem krogu II. SKL VZHOD gostovala v Murski Soboti in izgubila z razliko 22 točk (61:83). Gostitelji so si z dobrim metom z razdalje (zadeli so 8 trojk) občutnejšo prednost ustvarili že na začetku tekme. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66 67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>