Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani na uvodu v II. SKL presenetili v Savljah - 5. oktober 2008
Članska ekipa Dravograda je na prvi tekmi II. SKL VZHOD v gosteh presenetila moštvo Ježice, lani šestouvrščeno ekipo lige. Dravograjčani so, po zaostanku z 41:30 in 56:46 v drugi četrtini, v tretji tehnico prevesili na svojo stran in zasluženo slavili. (več...)

Kadeti Radenske Creativ premočni za Dravograd - 4. oktober 2008
Kadetska ekipa Dravograda je bila v domači dvorani nemočna proti gostom iz Murske Sobote, ki so na igrišču prevladovali skozi celotno srečanje. Tokrat so pri domačih manjkali Dejan Rek, Blaž Košutnik in Timotej Rek, slednji brez opravičila. (več...)

Pionirji na prvem jesenskem gostovanju poraženi - 30. september 2008
Pionirska ekipa Dravograda je v nedeljo odigrala drugi krog v drugem delu tekmovanja in zabeležila prvi poraz, skupno v ligi pa šestega. Dravograjčani so bili v prvem polčasu enakovreden tekmec, v drugem delu tekme pa popustili in izgubili. (več...)

Kadeti na uvodu izgubili s KŠ Mario Primorac - 27. september 2008
Dravograjčani so bili na uvodnem srečanju letošnje kadetske sezone v igri za zmago vse do 29. minute (42:54), nato pa so po neugodni poškodbi Matica Reka popustili in zadnjo četrtino izgubili za 18 točk (15:33) oziroma za končnih 59:92. (več...)

Na Koroškem spet Koroška članska košarkarska liga - 25. september 2008
V športnem društvu Koroška želijo razvijati in promovirati košarko na Koroškem. Zato so pripravili projekt Koroške članske košarkarske lige. V njej lahko sodelujejo vsi klubi, društva in ostale zainteresirane skupine na koroškem območju. (več...)

Pionirji v drugi del z zmago na domačih tleh - 21. september 2008
Odličen začetek srečanja - prvo četrtino so dobili s kar 22 točkami naskoka - je Dravograjčanom zagotovil zmago na prvi tekmi jesenskega drugega dela prvenstva. Pionirje naslednjo srečanja čaka prihodnjo nedeljo v Slovenskih Konjicah. (več...)

Timotej Rek na zaključku regijskega selekcioniranja - 14. september 2008
Član KK Dravograd Timotej Rek se je v soboto v Novi Gorici udeležil zaključnega turnirja vseh 16 regijskih reprezentanc generacije letnika 1995. Nastopil je tudi na osrednji All Stars tekmi najboljših 32 košarkarjev te generacije. (več...)

Visok poraz članov v prvem krogu pokala SPAR - 12. september 2008
Rogaška je upravičila vlogo favorita in v prvem krogu pokala visoko premagala moštvo Dravograda. Domači so sicer povedli z 10:2, ter vodili še v osmi minuti (21:18), nato pa so gostje zagospodarili na parketu in na koncu visoko slavili. (več...)

Vabimo vse novince k vpisu v košarkarska krožka - 8. september 2008
KK Dravograd s septembrom pričenja z vpisom novih kandidatov (tudi deklic) v košarkarska krožka na OŠ Dravograd in OŠ Šentjanž. V Dravogradu so se treningi pričeli v četrtek, delo je organizirano v dveh skupinah, v Šentjanžu začetek v sredo. (več...)

Dravograjčani v sredo v prvem krogu Pokala SPAR - 6. september 2008
Članska ekipa Dravograda, ki je v prvih dveh ciklusih pripravljalnega obdobja odigrala tri tekme, se bo v prvem krogu Pokala SPAR v sredo pomerila z Rogaško. Gostje so se v prestopnem roku močno okrepili, napredovati pa želijo tudi v pokalu. (več...)

Termini treningov selekcij v šolskem letu 2008/09 - 4. september 2008
Objavljamo termine vadbe vseh selekcij KK Dravograd v novem šolskem letu. V mesecu septembru bodo treningi potekali po začasnem urniku, ki se bo prilagajal glede na aktivnosti (trening tekme) in o katerem boste igralci obveščeni sproti. (več...)

Člani in kadeti pričeli s pripravljalnimi srečanji - 4. september 2008
Kot je navada pred začetkom ligaškega dela, se kadeti, mladinci in člani intenzivno pripravljajo na sezono 2008/09. Za člani sta že dve trening tekmi, na katerih so zabeležili po zmago in poraz, prihodnji teden so na sporedu kar štiri tekme. (več...)

Matija Vravnik s kadeti peti na Evropskem prvenstvu - 25. avgust 2008
Član Dravograda Matija Vravnik se je od 13. do 24. avgusta mudil na Evropskem prvenstvu divizije B v Sarajevu, kjer je zastopal barve slovenske reprezentance. Nastopil je na vseh devetih srečanjih Slovencev, ki so osvojili peto mesto na turnirju. (več...)

Razdevšek za Slovenija modri na Sloveniaballu 2008 - 23. avgust 2008
Član pionirske in kadetske ekipe Dravograda Rok Razdevšek si je zagotovil mesto v "modri" ekipi na zbor pionirskih reprezentanc Slovenije v Slovenj Gradcu, kjer med 22. in 24. avgustom poteka Sloveniaball 2008. Rok ima za seboj že prvo srečanje. (več...)

Razdevšek v ponedeljek na zbor pionirskih reprezentanc - 14. avgust 2008
Peš se bo lahko član pionirske in kadetske ekipe Dravograda Rok Razdevšek v ponedeljek, 18. avgusta, odpravil na zbor pionirskih reprezentanc Slovenije v Slovenj Gradec, kjer bo med 22. in 24. avgustom potekal Sloveniaball 2008. (več...)

Matija Vravnik potuje v Sarajevo na Evropsko prvenstvo - 11. avgust 2008
Kadet Dravograda in član kadetske izbrane vrste Slovenije Matija Vravnik je med 12 izbranci selektorja Dejana Mihevca za Evropsko prvenstvo divizije B v Bosni in Hercegovini. Slovenci v Sarajevo potujejo v sredo, prva tekma jih čaka v petek. (več...)

Razporeditev igralcev za začetek priprav - 18. avgust - 11. avgust 2008
Objavljamo razpored uvodnega skupinskega treninga kadetov, mladincev in članov KK Dravograd v sezoni 2008/09. Vsi omenjeni bodo v dveh skupinah z vadbo pričeli v ponedeljek, 18. avgusta, v dvorani OŠ Dravograd. (več...)

Nosilci članske ekipe ostajajo, prihaja Čmer - 5. avgust 2008
Članska zasedba Dravograda v sezoni 2008/09 bo praktično nespremenjena, saj leto v dresu Dravograda ne bo le Benija Hostnikarja, ki bo kariero nadaljeval v matičnem klubu iz Šoštanja. Dravograjčani so se okrepili na poziciji "playa". (več...)

Začetek priprav na novo sezono v ponedeljek, 18. avgusta - 1. avgust 2008
Članska, mladinska, kadetska in del pionirske selekcije bodo priprave na ligaški del sezone 2008/09 pričele v ponedeljek, 18. avgusta. Igralci bodo razdeljeni v dve vadbeni skupini, prvi ciklus priprav pa bo potekal v dvorani OŠ Dravograd. (več...)

Matija Vravnik z reprezentanco nastopa v Kopru - 26. julij 2008
Slovenska moška kadetska reprezentanca, ki jo v Sarajevu evropsko prvenstvo divizije B čaka med 15. in 24. avgustom, je v Kopru od četrtka do sobote sodleovala na izjemno močnem turnirju. Med izbranci tudi Dravograjčan Matija Vravnik. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67 68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>