Radenska Creativ - KKD Koroška A 49:40
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

Na Iliriji člani po petih zaporednih zmagah prvič izgubili - 19. januar 2009
Članska ekipa Dravograda je v 14. krogu II. SKL VZHOD gostovala na Iliriji, znova prikazala dobro igro ter bila ves čas tekme v igri za zmago. V sami končnici se je gostom vseeno preveč poznala odsotnost Borstnerja in Kavgića (pet osebih napak). (več...)

Kadeti, mladinci in člani za vikend gostujejo - 14. januar 2009
Vse tri tekmovalne ekipe Dravograda ta vikend igrajo v gosteh. Kot prvi v soboto člani gostujejo na Iliriji, mladinci dan kasneje v Rogaški Slatini, kadete pa preložene srečanje 5. kroga čaka v ponedeljek v Litiji. Aktivni bodo tudi najmlajši. (več...)

Mladinci tokrat slavili v koroškem derbiju - 11. januar 2009
Mladinska ekipa Dravograda je danes popoldne v domači dvorani gostila Prevaljčane in jih, po izenačeni tekmi pred kar 60 gledalci, premagala v sami končnici srečanja. Ekipi sta sedaj izenačeni na drugem mestu II. SKL VZHOD 1. (več...)

Člani nadaljujejo zmagoviti niz - pet zaporednih zmag - 11. januar 2009
Članska ekipa je v 13. krogu doma gostila neugodno ekipo Podbočja in jo, po odlični igri v drugem polčasu, visoko premagala (89:65). Dravograjčani tako, po petih zaporednih zmagah, ostajajo v boju za najvišja mesta v II. SKL VZHOD. (več...)

Kadeti Dravograda v končnici klonili proti Šoštanjčanom - 10. januar 2009
Kadetska ekipa je danes dopoldne nadaljevala z drugim delom prvenstva. Dravograjčani so po zaostanku z 49:67 v 29. minuti tekme naredili preobrat in se v zadnji minuti približali na 79:81. Za popoln preobrat jim je žal zmanjkalo moči. (več...)

Počitnice so končujejo, pred košarkarji novi izzivi - 2. januar 2009
Po novoletnem premoru še nekompletna članska in mladinska zasedba nadaljujeta s treningi v petek, 2. januarja, popoldne. Po premoru se namreč že prihodnji vikend nadaljujejo prvenstva v kadetski, mladinski in obeh članskih ligah. (več...)

Za slovo od leta 2008 mladinci slavili na Ptuju - 25. december 2008
Tudi na zadnji uradni klubski tekmi v letu 2008 so bili Dravograjčani uspešni. Mladinci na Ptuju sicer niso blesteli, a so vseeno s suvereno igro v zadnji četrtini premagali Ptujčane. Sezona se za kadete, mladince in člane nadaljuje 10. januarja. (več...)

Tretja domača zmaga članov v tej sezoni - 21. december 2008
Članska ekipa Dravograda je še petič letos nastopila pred domačim občinstvom in tretjič na domačem parketu slavila (po zmagah proti Calcitu in Unionu Olimpiiji ml.). Dravograjčani tako suvereno držijo pozicijo v "zgornjem domu" II. SKl VZHOD. (več...)

Prvi zmagi mladincev v Koroški članski ligi - 14. december 2008
Mladinci Dravograda so to nedeljo na Ravnah odigrali še dve srečanji Koroške lige. Po zelo srčni predstavi so najprej premagali rekreativno ekipo Dravograda - zanjo nastopa predsednik kluba Janko Ločičnik - nato pa še kotuljske Vitamine. (več...)

Člani proti B ekipi Uniona Olimpije do lahke zmage - 13. december 2008
Čeravno brez treh nosilcev igre - Čmera, Drevenška in Vravnika - članska ekipa Dravograda v domači dvorani ni dovolila presenečenja in je visoko ugnala mlado moštvo Uniona Olimpije. Zadnjo tekmo letos Dravograjčani igrajo čez teden dni. (več...)

Danes je bil odigran še drugi turnir Koroške U12 lige - 13. december 2008
V soboto, 13. decembra, so bile v Šentjanžu odigrane še štiri tekme Koroške U12 lige za fante rojene leta 1996 in mlajše. Prvič v tej sezoni so nastopile ekipe Ravne Voranc B, Ravne Jeklarji in Primafoto mladi; drugič pa Dravograd črni. (več...)

Mladinci še tretjič v sezoni klonili, tokrat v Zrečah - 10. december 2008
Mladinska ekipa Dravograda, ki ji tokrat ni in ni steklo v napadu, je v Zrečah tretjič v tej sezoni izgubila. Dravograjčani so vodili skozi celotno srečanja, v 26. minutah dobili vsega 24 točk, nato pa dovolili gostiteljem, da so jih do konca vknjižili še 38. (več...)

Mladinci odigrali še dve tekmi Koroške članske lige - 9. december 2008
Tokrat so bili mladinci Dravograda dvakrat zelo blizu zmage v Koroški članski ligi. Na turnirju v Dravogradu so najprej izgubili proti ekipi La Corunne, nato še proti Muti. Srečanja so za mladinsko ekipo zelo pomembna za nabiranje izkušenj. (več...)

Prvi turnir Koroške U12 lige je za nami - 9. december 2008
V soboto je bil v telovadnici OŠ Šentjanž odigran prvi turnir Koroške U12 lige za fante rojene leta 1996 in mlajše. Dveh zmag so se veselili košarkarji moštva Dravograd modri, po ene pa Ravne Voranc A in Dravograd črni. (več...)

Ivan Pridigar zadel v zadnji sekundi za zmago članov - 7. december 2008
V 10. krogu II. SKL so člani Dravograda gostovali v Podčetrtku, kjer so, po izenačeni in borbeni tekmi, na koncu slavili s košem ob izteku igralnega časa. Ob izenačenem rezultatu 87:87 je v zadnji sekundi za zmago zadel Ivan Pridigar. (več...)

Mladinci v nedeljo po spremenjenem razporedu - 5. december 2008
Danes dopoldne je vodja Koroške članske lige obvestil moštva o izstopu ekipe Pod velbom iz tekmovanja. Zaradi nastale situacije se je spremenil razpored nedeljskega turnirja. Mladinska ekipa Dravograda bo kljub temu odigrala dve tekmi. (več...)

Člani v Celju do letošnje pete prvenstvene zmage - 4. december 2008
V zaostali tekmi 9. kroga II. SKL je oslabljena članska zasedba Dravograda v Celju, po dobri igri v drugem polčasu, premagala moštvo Pakmana. Dravograjčani tako, s petimi zmagami in porazom manj, ostajajo na sredini razpredelnice. (več...)

Za vikend bo spet živahno, začne se tudi U12 liga - 3. december 2008
Vikend bo na Koroškem zopet zapolnjen s košarkarskim dogajanjem, saj se v soboto dopoldne začne tudi Koroška U12 liga. Že danes članska ekipa Dravograda v zaostali tekmi 9. kroga II. SKL VZHOD gostuje v Celju pri Pakmanu. (več...)

Mladinci v domači dvorani ostajajo neporaženi - 30. november 2008
Mladinska ekipa Dravograda v dvorani OŠ Dravograd še ni izgubila srečanja. To nedeljo so premoč Korošcem morali priznati košarkarji Radenske Creativ. Slednji so v Dravogradu nastopili brez treh nosilcev igre, pri domačih pa je manjkal Vravnik. (več...)

Kadeti prvi del sezone končali s porazom proti Mariboru - 29. november 2008
Kljub temu, da so nastopili brez štirih košarkarjev, ter da si je kapetan Vravnik konec tretje četrtine zvil gleženj in v nadaljevanju ni več stopil na parket, so kadeti v Mariboru odigrali dobro tekmo, na koncu pa izgubili s 17 točkami razlike. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68 69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>