KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

Kadeti ob polčasu zaostajali točko, na koncu tekme pa 29 - 25. oktober 2008
Kadeti Dravograda so v petem krogu I. kadetske SKL gostovali v Laškem in 26 minut (40:35) držali stik z domačini (ob polčasu 30:29), nato pa popustili in na koncu izgubili z razliko 29 točk. Najbolj učinkovita sta bila Vravnik (22) in Konič (19 točk). (več...)

Salihović in Dmitrašinović ''strojkirala'' kadete - 21. oktober 2008
55 točk sta družno dosegla - na današnji preloženi tekmi 3. kroga I. kadetske SKL - Dmitrašinović in Salihović za Celjane. Ostrostrelca sta zadela vsak po 5 trojk in prispevala levji delež k zmagi Vitezov proti sicer oslabljeni vrsti Dravograda. (več...)

Pionirji iz Kočevja brez para točk - 21. oktober 2008
Pionirji Dravograda so v sedmen krogu drugega dela tekmovanja vpisali nov poraz, saj so bili gostitelji iz Kočevja prepričljivo boljši in so na koncu slavili s 25 točkami razlike. Semafor se je ustavil pri rezultatu 87:62. (več...)

Do srede še možne prijave v Koroško člansko ligo - 20. oktober 2008
V športnem društvu Koroška želijo razvijati in promovirati košarko na Koroškem. Zato so pripravili projekt Koroške članske košarkarske lige. V njej lahko sodelujejo vsi klubi, društva in ostale zainteresirane skupine na koroškem območju. (več...)

Borbeni mladinci do druge zmage v tej sezoni - 19. oktober 2008
Mladinska ekipa Dravograda je s kolektivno igro in agresivno obrambo v domači dvorani visoko premagala Ptujčane (96:67). Med strelce se je vpisala deseterica, priložnost za igro pa je dobila vsa enajsterica domačih košarkarjev. (več...)

Dravograjčani prvič doma in prvič poraženi - 18. oktober 2008
Članska zasedba Dravograda je v tretjem krogu II. SKL VZHOD prvič nastopila pred domačim občinstvom in prvič v tej sezoni tudi izgubila. Ilirija je bila boljša predvsem v samem zaključku srečanja; Ljubljančani so zadnjih pet minut dobili z 20:5. (več...)

Kadeti do prve zmage v ligaškem delu sezone - 18. oktober 2008
Povsem zasluženo so Dravograjčani danes dopoldne doma premagali goste iz Maribora (83:70). Z nepopustljivo igro in odličnim skokom so si na začetku drugega polčasa nabrali 10 točk naskoka in srečanje kontrolirali vse do konca. (več...)

Pionirji v petem krogu drugega dela izgubili v Grosuplju - 13. oktober 2008
Pionirska ekipa Dravograda je v nedeljo gostovala v Grosuplju in izgubila z 89:54. Dravograjčani so si največji zaostanek nabrali v tretji četrtini, ki so jo izgubili z 11:27. Veseli debi dveh novincev v ekipi: Gregorja Senice in Nina Nekrepa. (več...)

Mladinci v domači dvorani do prve zmage v tej sezoni - 12. oktober 2008
Mladinska ekipa je v domači dvorani v Dravogradu po trdem boju skozi celotno srečanje prišla do prve zmage v tej sezoni. Dravograjčani so si občutnejšo prednost priigrali ob zaključku prvega (46:38) in na začetku drugega polčasa (54:38). (več...)

Dravograjčani uspešni še na drugem letošnjem gostovanju - 12. oktober 2008
Tudi pet trojk najboljšega posameznika v dresu Podbočja Boruta Rozmana v zadnji četrtini - skupaj jih je zadel 8, dosegel pa 27 točk - gostiteljem ni pomagalo do zmage. Pri "modrih" je mejo desetih točk doseglo ali preseglo pet košarkarjev. (več...)

Pionirji doma izgubili z Laščani - 6. oktober 2008
V tretjem krogu nadaljevanja pionirske lige so pionirji še drugič izgubili. Tokrat so bili boljši gostje iz Laškega, ki so svojo moč pokazali v drugem polčasu, ki so ga dobili kar z 32 točkami razlike. Končni rezultat je bil 120:85 za Zlatorog. (več...)

Radenska Creativ premočna tudi za mladinsko ekipo - 5. oktober 2008
Mladinska ekipa Dravograda je v drugem krogu II. SKL VZHOD gostovala v Murski Soboti in izgubila z razliko 22 točk (61:83). Gostitelji so si z dobrim metom z razdalje (zadeli so 8 trojk) občutnejšo prednost ustvarili že na začetku tekme. (več...)

Člani na uvodu v II. SKL presenetili v Savljah - 5. oktober 2008
Članska ekipa Dravograda je na prvi tekmi II. SKL VZHOD v gosteh presenetila moštvo Ježice, lani šestouvrščeno ekipo lige. Dravograjčani so, po zaostanku z 41:30 in 56:46 v drugi četrtini, v tretji tehnico prevesili na svojo stran in zasluženo slavili. (več...)

Kadeti Radenske Creativ premočni za Dravograd - 4. oktober 2008
Kadetska ekipa Dravograda je bila v domači dvorani nemočna proti gostom iz Murske Sobote, ki so na igrišču prevladovali skozi celotno srečanje. Tokrat so pri domačih manjkali Dejan Rek, Blaž Košutnik in Timotej Rek, slednji brez opravičila. (več...)

Pionirji na prvem jesenskem gostovanju poraženi - 30. september 2008
Pionirska ekipa Dravograda je v nedeljo odigrala drugi krog v drugem delu tekmovanja in zabeležila prvi poraz, skupno v ligi pa šestega. Dravograjčani so bili v prvem polčasu enakovreden tekmec, v drugem delu tekme pa popustili in izgubili. (več...)

Kadeti na uvodu izgubili s KŠ Mario Primorac - 27. september 2008
Dravograjčani so bili na uvodnem srečanju letošnje kadetske sezone v igri za zmago vse do 29. minute (42:54), nato pa so po neugodni poškodbi Matica Reka popustili in zadnjo četrtino izgubili za 18 točk (15:33) oziroma za končnih 59:92. (več...)

Na Koroškem spet Koroška članska košarkarska liga - 25. september 2008

Pionirji v drugi del z zmago na domačih tleh - 21. september 2008
Odličen začetek srečanja - prvo četrtino so dobili s kar 22 točkami naskoka - je Dravograjčanom zagotovil zmago na prvi tekmi jesenskega drugega dela prvenstva. Pionirje naslednjo srečanja čaka prihodnjo nedeljo v Slovenskih Konjicah. (več...)

Timotej Rek na zaključku regijskega selekcioniranja - 14. september 2008
Član KK Dravograd Timotej Rek se je v soboto v Novi Gorici udeležil zaključnega turnirja vseh 16 regijskih reprezentanc generacije letnika 1995. Nastopil je tudi na osrednji All Stars tekmi najboljših 32 košarkarjev te generacije. (več...)

Visok poraz članov v prvem krogu pokala SPAR - 12. september 2008
Rogaška je upravičila vlogo favorita in v prvem krogu pokala visoko premagala moštvo Dravograda. Domači so sicer povedli z 10:2, ter vodili še v osmi minuti (21:18), nato pa so gostje zagospodarili na parketu in na koncu visoko slavili. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70 71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>