Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Tudi drugi turnir Koroške lige U12 je več kot uspel - 17. februar 2008
Najmlajši koroški košarkarji, fantje rojeni leta 1995 in mlajši, so danes dopoldne svoje znanje preizkušali na drugem turnirju Koroške lige U12, ki ga je organiziral KK Primafoto v telovadnici I. OŠ v Slovenj Gradcu. (več...)

Do enajste zmage člani lažje od pričakovanj - 16. februar 2008
Le sedem košarkarjev s Prevalj, od katerih sta zaradi poškodb igro že v prvem polčasu zapustila Karpač in Vidič, ni moglo slediti visokemu tempu Dravograjčanov, ki so v domači dvorani dosegli že svojo enajsto letošnjo zmago in ostajajo na vrhu lestvice. (več...)

Po tednu dni premora člani doma gostijo Prevaljčane - 15. februar 2008
Članska vrsta Dravograda se bo v 12. krogu III. SKL VZHOD doma merila s sosedi s Prevalj. Tudi tokrat brez poškodovanega Tonija Drevenška, zato pa bodo njegovo in ostala prosta mesta v moštvu zapolnili štirje kadeti, ki so ta vikend prosti. (več...)

Po zmagi nad Konjicami mladinci izgubili v Celju - 13. februar 2008
Včeraj so mladinci odigrali preloženo srečanje 16. kroga II. SKL v Celju. Dravograjčani so srečanje dobro otvorili in povedli s 23:12, nato pa nerazumljivo popustili, do polčasa izgubili ves naskok, v tretji četrtini (24:9 za gostitelje) pa še zmago. (več...)

V nedeljo drugi turnir Koroške lige U12 2008 - 12. februar 2008
V nedeljo bo v Slovenj Gradcu potekal drugi turnir Koroške lige U12 2008 za fante letnika 1995 in mlajše. Ligi se je priključila še ekipa Šmartnega, tako da bo na vsakem od turnirjev počivala ena od ekip, tokrat moštvo Dravograd modri. (več...)

Toni Drevenšek v ponedeljek prestal operacijo nosu - 6. februar 2008
13 dni nazaj si je na treningu krilni košarkar članske ekipe Dravograda Toni Drevenšek zlomil nos. Poškodba je bila tako neugodna, da je moral 23-letni Dravograjčan v ponedeljek na operacijo, letošnja sezona pa je zanj že končana. (več...)

Mladinci drugi del sezone začeli z zmago proti Konjicam - 3. februar 2008
Mladinska ekipa Dravograda je v domači dvorani z zmago otvorila drugi del sezone. Dravograjčani so srečanje v svojo prid obrnili v tretji in v večjem delu zadnje četrtine, krizni trenutki v zadnji minuti pa na srečo niso bili usodni. (več...)

Člani po zmagi na Sladkem vrhu vse bližje željenemu cilju - 3. februar 2008
Po težki borbi proti Palomi, proti kateri zaradi zloma nosu ni igral Drevenšek, z bolečinami v trebuhu pa je nastopil kapetan Štruc, so člani na Sladkem vrhu v zadnji četrtini le strli odpor žilavih gostiteljev in še sedmič v sezoni slavili v gosteh. (več...)

Člani sinoči v Lenartu do zmage že v prvi četrtini - 27. januar 2008
Članska zasedba Dravograda si je, čeprav brez poškodovanega Drevenška, z odgovorno igro sinoči v Lenartu že v prvi četrtini zagotovila kar 26 točk naskoka (9:35), ki jih je rutinirano zadržala vse do konca srečanja. (več...)

Kadeti z le 15 osebnimi napakami daleč od zmage - 27. januar 2008
Kadeti so, po zmagi proti Krki prejšnjo soboto, včeraj ponovno odigrali pod svoji sposobnostmi in visoko izgubili v Šoštanju. Po slabem začetku (2:12) so se domačim v zadnjem delu približali na 51:57, a vseeno izgubili s kar 20 točkami razlike. (več...)

Mladinci prvi del sezone končali s porazom proti Rušam - 20. januar 2008
Nepopolna kadetska ekipa Dravograda, okrepljena z mladincem Šumnikom, se je po včerajšnji dobri partiji proti Krki ponovno predstavila v sila bledi luči in po podaljšku izgubila v Rušah. Kljub temu so Dravograjčani končali na drugem mestu. (več...)

ALTE Bistrica zadala članom prvi poraz v tej sezoni - 19. januar 2008
Bistričani so v Dravogradu z dobro igro in več razpoloženimi košarkarji - kar 6 jih je doseglo vsaj 9 točk - zasluženo premagali sicer vodilno ekipo skupine. Poraz za Dravograjčane na srečo ni tragičen, saj so v Bistrici slavili z razliko 12 točk. (več...)

Kadeti z dobro obrambo spravili Krko na kolena - 19. januar 2008
Po slabi predstavi v Laškem so kadeti v domači dvorani znova prikazali povsem drugačen obraz in z agresivno obrambo Novomeščane omejili na vsega 69 točk - na prejšnjih dveh so jih obakrat dobili po 92 - ter zasluženo zmagali. (več...)

V soboto v Dravogradu gostujeta Krka in Bistrica - 17. januar 2008
V soboto, 19. januarja, se v dvorani OŠ Dravograd obetata dve sila zanimivi tekmi. Kadeti bodo ob 13.00 uri gostili novomeško Krko, zvečer (ob 18.00 uri) pa se obeta še derbi 9. kroga članske III. SKL VZHOD med Dravogradom in ALTE Bistrico. (več...)

Mladinci v Lenartu zabeležili enajsto letošnjo zmago - 13. januar 2008
Pomlajena mladinska zasedba Dravograda se je iz Lenarta vrnila z novo zmago, ki pa, za razliko od srečanja v Dravogradu (121:45), ni bila lahko priborjena. Pri Dravograjčanih so tokrat veliko priložnosti dobili igralci, ki običajno igrajo manj. (več...)

Razdevšek in Žerjal med izbranci v regijski selekciji Drava - 12. januar 2008
Košarkarska zveza Slovenije bo v skladu s programom dela reprezentančnih selekcij in programom selekcioniranja za letnik 1994 in mlajši v Vranskem izvedla prvi turnir regijskih selekcij, na katerem bosta nastopila tudi dva člana Dravograda. (več...)

Kadeti po brezvoljni igri zasluženo izgubili v Laškem - 12. januar 2008
Kadeti Dravograda na gostovanjih, izjema sta obe tekmi v Mariboru, nadaljuje s slabimi predstavami. Davograjčani so v Laškem vzpodbudno začeli (2:6, 2. minuta), nato slabo nadaljevali (28:16, 10. minuta) in povsem popustili (73:43, 28. minuta). (več...)

Kadeti zmagali tudi na mladinski tekmi v Slovenski Bistrici - 8. januar 2008
Močno oslabljena se je "mladinska" zasedba Dravograda odpravila na zaostalo tekmo desetega kroga II. SKL VZHOD 1 v Slovensko Bistrico in v tekmi brez obramb premagala prav tako oslabljeno domačo vrsto ALTE Bistrica. (več...)

Mladinci proti Prevaljam do devete zmage v tej sezoni - 6. januar 2008
Mladinska zasedba Dravograda je v domači dvorani v Dravogradu v 12. krogu II. SKL gostila sosede s Prevalj in jih po izenačeni tekmi premagala s 83:78. Dravograjčane v torek čaka še preloženo srečanje 10. kroga v Slovenski Bistrici. (več...)

Prvi turnir Koroške lige U12 v Dravogradu je uspel - 6. januar 2008
To nedeljo so s tekmovanjem pričeli tudi najmlajši koroški košarkarji. V zanimivem nedeljskem druženju, ki so si ga ogledali številni starši in drugi gledalci, so bili sicer rezultati nadebudnih mladeničev v drugem planu. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71 72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>