Elektra Šoštanj - KKD Koroška 49:58
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Kadeti drugi del sezone pričeli s (pre)visokim porazom - 5. januar 2008
Kadetska ekipa Dravograda je drugi del sezone pričela v domači dvorani s tekmo proti Komendi. Dravograjčani so bili vse do 25. minute enakovreden tekmec, nato pa so si v naslednjih 9 minutah dovilili serijo 4:34 in izgubili s kar 23 točkami razlike. (več...)

Člani odigrali prvo letošnjo trening tekmo - 4. januar 2008
Na Vranskem se je članska zasedba Dravograda, še vedno brez poškodovanega prvega "playa" Juša Černovška, v trening tekmi pomerila z letos ustanovljeno zasedbo Vranov in pred nadaljevanjem prvenstva pokazala solidno igro. (več...)

Štirje Dravograjčani na Dnevu košarke v Novem mestu - 28. december 2007
Na uradnem slovenskem košarkarskem zaključku letošnjega koledarskega leta v Novem mestu so aktivno sodelovali tudi štirje člani KK Dravograd: kadeti Toni Matvos, Matija Vravnik in Mitja Konič, ter trener Miha Čop. (več...)

Božično-novoletna čestitka KK Dravograd - 24. december 2007
Bodite vso leto obdani s prijaznimi ljudmi, s prijaznimi besedami, z zdravjem, srečo in uspehom. Vesele božične praznike ter srečno in zdravo novo leto 2008 želimo vsem košarkarjem, staršem, prijateljem in ostalim bralcem te spletne strani! (več...)

Mladinci koledarsko leto zaključili z zmago - 23. december 2007
Na Ptuju so v 11. krogu II. SKL VZHOD1 mladinci sicer premagali oslabljeno moštvo Ptuja, a so s pristopom razočarali. Odpor gostiteljev so, po treh slabo odigranih četrtinah, strli na začetku zadnje, ko so v štirih minutah naredili delni izid 19:2. (več...)

Oglejte si zabeležene zanimive trenutke v obeh galerijah - 21. december 2007
V glavnem meniju interaktivno najdete video in fotogalerijo, v obeh rubrikah pa zanimive kratke filmčke oziroma fotografije s tekem KK Dravograd. Za posnetke s tekem skrbi neutrudni nekdanji košarkar kluba Marko Prša. (več...)

Mladinci na željo gostiteljev ostali doma - 17. december 2007
Zaradi težav z boleznimi in poškodbami Bistričanov mladinci Dravograda niso potovali na tekmo 10. kroga II. SKL VZHOD 1, ki bi morala biti v nedeljo, 16. decembra. Prihodnjo nedeljo čaka Dravograd na Ptuju srečanje za drugo mesto. (več...)

Člani bodo prezimili na prvem mestu III. SKL VZHOD - 16. december 2007
Ob odsotnosti prvega "playa" Černovška so se Dravograjčani v Šmarju predstavili z nekoliko mlajšo zasedbo - v ekipi so bili 4 kadeti in 2 mladinca - ter ob debiju 15-letnega Matvosa in prvi točki leto dni starejšega Špalirja brez težav zmagali. (več...)

Koroška košarkarska liga U12 2008 se začne 6. januarja - 14. december 2007
Z januarjem bodo s tekmovanjem pričeli tudi najmlajši člani KK Dravograd. Porazdeljeni v dve ekipi se bodo udeležili Koroške košarkarske lige U12 za košarkarje rojene leta 1995 in mlajše. Prvi turnir bo v nedeljo, 6. januarja. (več...)

Člani gostujejo v Šmarju, mladinci pa v Bistrici - 14. december 2007
V prihajajočem vikendu bosta aktivni dve najstarejši selekciji KK Dravograd. Članska vrsta se bo jutri ob 19.00 uri v Šmarju pomerila z zadnjeuvrščeno ekipo lige, mladinci pa bodo dan kasneje, v nedeljo, ob 18.00 uri gostovali v Slovenski Bistrici. (več...)

Matija Vravnik za Slovenijo v španskem Iscarju - 9. december 2007
Kadet Dravograda Matija Vravnik je tudi član slovenske kadetske reprezentance, s katero se je udeležil turnija v Španiji. Matija je nastopil na treh tekmah in bil proti Špancem prvi strelec slovenske izbrane vrste, ki bo igrala za tretje mesto. (več...)

Koroška je dočakala svoj košarkarski praznik - 8. december 2007
V izrednem ambientu - tekmo si je ogledalo kar 300 ljudi - ter odlični organizaciji KK Primafoto se je v Slovenj Gradcu danes popoldne odvil koroški derbi vodilnih ekip III. SKL VZHOD. Zmage so se zasluženo veselili Dravograjčani, ki so zmagali z 82:54. (več...)

V soboto v Slovenj Gradcu derbi dveh neporaženih ekip - 3. december 2007
Po šestih krogih III. SKL VZHOD je jasno, da se bosta v sedmem krogu v Slovenj Gradcu - tekma bo v soboto, 8. decembra, ob 16.00 uri v Hali - ob pravem prazniku koroške košarke pomerili še neporaženi ekipi Primafota in Dravograda. (več...)

Mladinci v Šentjanžu presenetili Sobočane in zmagali - 2. december 2007
Sedmega oktobra letos so mladinci v Murski Soboti proti Radenski Creativ s plašno in neprepoznavno igro izgubili z 98:57, danes pa so v šentjanski telovadnici goste presenetili in jih s srčno ter agresivno igro v sami končnici ugnali s 84:75. (več...)

Člani rutinirano do šeste letošnje zmage - 1. december 2007
Članska ekipa si je v Poljčanah že po 14 minutah igre zagotovila 24 točk prednosti (44:20), nato pa nadaljevala s povprečno igro, ki ji je na koncu zagotovila zmago z rezultatom 82:65. Prihodnjo soboto Dravograjčani gostujejo v Slovenj Gradcu. (več...)

Dobra igra kadetov ni bila dovolj za presenečenje - 1. december 2007
Proti vodilni ekipi skupine Šentjurju so kadeti odigrali dobro. Po treh četrtinah je bil rezultat izenačen, v 36. minuti pa so bili ob zaostanku s 74:79 še vedno v igri za zmago. Ob izpadu treh košarkarjev s petimi osebnimi so na koncu (pre)visoko izgubili. (več...)

Člani v Poljčane, kadeti in mladinci igrajo doma - 30. november 2007
Članska ekipa Dravograda bo v soboto zvečer v šestem krogu III. SKL VZHOD gostovala v Poljčanah, kadeti bodo v soboto dopoldne v Šentjanžu gostili vodilno moštvo skupine, mladince pa takšna naloga čaka v nedeljo popoldan. (več...)

Koroška košarkarska liga U12 2008 je pred vrati - 26. november 2007
Zaključuje se zbiranje prijav za Koroško košarkarsko ligo U12 2008, podaljšani rok za prijavo je namreč torek, 27. november 2007. Trenutno so se prijavile štiri ekipe in sicer: Dravograd, Slovenj Gradec, Šentjanž, Ravne na Koroškem. (več...)

Mladinci drugič v sezoni izgubili - tokrat pri Palomi - 25. november 2007
Zdesetkana mladinska ekipa se je s Sladkega vrha vrnila z drugim letošnjim porazom. Utrujene Dravograjčane - šesterica, ki je igrala večji del tekme, je imela za seboj vsaj eno težko sobotno tekmo - so domači zlomili v zadnji četrtini srečanja. (več...)

Člani na Prevaljah do pričakovane pete zmage - 24. november 2007
Članska vrsta je bila uspešna tudi v petem krogu III. SKL VZHOD in na Prevaljah s 103:64 premagala borbeno domačo ekipo Koroške. Dravograjčani so bili boljši skozi celotno srečanje, najvišjo razliko pa so si ustvarili v tretji četrtini (35:15). (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72 73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>