KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Člani na Prevaljah do pričakovane pete zmage - 24. november 2007
Članska vrsta je bila uspešna tudi v petem krogu III. SKL VZHOD in na Prevaljah s 103:64 premagala borbeno domačo ekipo Koroške. Dravograjčani so bili boljši skozi celotno srečanje, najvišjo razliko pa so si ustvarili v tretji četrtini (35:15). (več...)

Kadeti prekinili štiri tekme dolg niz porazov - 24. november 2007
Po štirih zaporednih porazih (Šentjur, KŠ M. Primorac, Radenska, Maribor) so kadeti dosegli še zgodovinsko prvo gostujočo zmago v tej sezoni. Krog pred koncem tako Dravograjčani še naprej ostajajo v boju za tretje mesto v skupini. (več...)

Mladi košarkarji na članskih tekmah Dravograda - 23. november 2007
V KK Dravograd opažamo, da vse premalo mladih prihaja na domače članske tekme kluba. Med drugim je za razvoj mladega športnika, bodočega košarkarja, pomembno, da se že v mladosti začenja seznanjati s člansko košarko. (več...)

Ta vikend tri gostovanja Dravograjčanov - 21. november 2007
Prvi bodo v soboto igrali kadeti, ki jih opoldne čaka srečanje 9. kroga I. SKL v Slovenskih Konjicah. Člani bodo zvečer gostovali na Prevaljah (5. krog III. SKL VZHOD), mladinci pa dan kasneje v 8. krogu II. SKL na Sladkem vrhu. (več...)

Na občinskem prvenstvu slavili Šentjančani - 21. november 2007
Letošnje občinsko prvenstvo v košarki, za osnovnošolce rojene leta 1993 in mlajše, je potekalo v Šentjanžu. Med 24 nastopajočimi igralci v obeh ekipah je bilo kar 16 zdajšnjih ali bivših članov KK Dravograd, zmage pa so se veselili domači. (več...)

Podpora mladim košarkarjem KK Dravograd - 20. november 2007
Košarkarski klub Dravograd poziva vse ljubitelje športa, še prav posebej pa košarke, da namenijo del dohodnine za košarkarje mladinskega pogona v KK Dravograd. Več informacij/navodil je v nadaljevanju novice. (več...)

Videogalerija KK Dravograd na YouTube - 20. november 2007
Na najbolj obiskani svetovni spletni strani s kratkimi filmi in ostalimi posnetki www.youtube.com lahko najdete tudi videogalerijo KK Dravograd. Objavljenih je že nekaj posnetkov z različnih tekem, ki si jih lahko ogledate z le nekaj kliki. (več...)

Mladinci po polovici rednega dela na drugem mestu - 18. november 2007
Mladinska zasedba Dravograda je tudi v 7. krogu II. SKL VZHOD 1 zmagala (83:60) - tokrat proti Rušam. Po razporedu bi sicer srečanje moralo biti v Rušah, a sta se ekipi, zaradi zasedene dvorane gostov, dogovorili za zamenjavo. (več...)

Pionirji sezono končali z zmago na 28. mestu - 18. november 2007
Pionirji so odigrali še zadnjo tekmo v letošnji sezoni in ponovno vknjižili zmago, tokrat proti ekipi iz Grosuplja. Nekateri igralci Dravograda so s to tekmo tudi zaključili z nastopanji v pionirskem dresu in bodo kariere nadaljevali kot kadeti. (več...)

Člani s četrto zmago obdržali vodilni položaj - 17. november 2007
Članska vrsta je v domači dvorani premagala neugodno ekipo s Sladkega vrha (87:62). Gostje so se dobro upirali in se, po zaostanku z 22 točkami razlike (47:25) v 19. minuti ob koncu tretje četrtine vrnili v igro (59:48, 28. minuta). (več...)

Kadetom ostaja boj za tretje mesto - 17. november 2007
Kadeti so v domači dvorani, po borbeni in izenačeni tekmi, v kateri so v 28. minuti vodili s 46:39, na koncu izgubili z Mariborčani z rezultatom 74:58. Tako je dva kroga pred koncem prvega dela jasno, da Dravograjčanov ne bo v "top 8". (več...)

Prva tekma najmlajših košarkarjev - 16. november 2007
Včeraj popoldne so se prvič, od kar so oktobra pričeli s treningi, na trening tekmi v Dravogradu med seboj pomerili osnovnošolci Dravograda in Šentjanža. Srečanje je bilo razburljivo tudi s tekmovalnega vidika, saj se je končalo pri rezultatu 40:38. (več...)

Ta vikend kar štiri domače tekme - 15. november 2007
Vse štiri tekmovalne selekcije KK Dravograd bodo v prihajajočem vikendu igrale na domačih tleh. Najprej kadeti sredi sobote z Mariborom, zvečer člani s Palomo. Nedeljski spored bodo začeli pionirji (Grosuplje), končali pa ga bodo mladinci (Ruše). (več...)

Korošci v tej sezoni uspešni, kot že dolgo ne - 12. november 2007
Minuli vikend so se zmag veselile vse tri članske koroške ekipe, Dravograjčani in moštvo Primafota pa skupaj kraljujejo na vrhu III. SKL VZHOD. Hkrati je, ob vse večjih uspehih mlajših selekcij, očitno, da je koroška košarka v vzponu. (več...)

Mladinci tokrat brez težav do pete letošnje zmage - 11. november 2007
Mladinci so v šestem krogu II. SKL VZHOD 1 doma gostili borbeno, a tehnično-taktično slabšo pripravljeno moštvo Lenarta, in slavili s kar 76 točkami naskoka. Med strelce se je vpisala vsa dvanajsterica domačih košarkarjev. (več...)

Pionirji ponovno zmagali, tokrat v Šentjurju - 11. november 2007
Pionirji so v 9. krogu v gosteh premagali ekipo Šentjurja. Na obeh straneh so lahko maloštevilčni gledalci videli igro z veliko nepotrebnimi napakami in malo koši, saj sta ekipi do polčasa skupaj dosegli le 29 točk, semafor pa se je ustavil pri 42:50. (več...)

Člani v domači dvorani niso dovolili presenečenja - 10. november 2007
Članska vrsta se je v soboto zvečer v 3. krogu III. SKL VZHOD doma pomerila z Lenartom in slavila z 99:61. Dravograjčani so tako zadržali vodilno pozicijo v skupini, žal pa sta se poškodovala mladinca Šumnik (prst) in Skledar (peta). (več...)

Kadeti v Murski Soboti razočarali - 10. november 2007
Kadetska ekipa je v sedmem krogu I. SKL VZHOD 1 gostovala v Murski Soboti in nepričakovano visoko izgubila. Dravograjčani so si tako močno poslabšali možnosti za preboj med najboljših osem moštev lige. (več...)

Pred nami je sila pester tekmovalni vikend - 7. november 2007
Otvorili ga bodo kadeti, ki se bodo na martinovo soboto v Murski Soboti pomerili z Radensko Creativ. Pionirji bodo dan kasneje igrali v Šentjurju, mladinci pa popoldne doma z Lenartom. S slednjim v soboto igrajo tudi člani. (več...)

Člani obdržali vodilno pozicijo tudi po derbiju - 4. november 2007
Članska vrsta se je iz Slovenske Bistrice, kjer so v soboto pozno zvečer igrali derbi III. SKL VZHOD, vrnila neporažena. Dravograjčani so z dobro igro v drugem polčasu prišli do zmage z 12 točkami naskoka (81:69). (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73 74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>