Radenska Creativ - KKD Koroška A 49:40
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

V soboto kadeti doma končujejo letošnjo sezono - 7. marec 2008
Kadetska ekipa Dravograda bo v soboto dopoldne sklenila z nastopi v sezoni 2007/08. Dravograjčani bi z morebitno zmago proti Šoštanjčanom osvojili 19., v primeru poraza pa 21. mesto v državi, zato tekma s tekmovalnega vidika ni nepomembna. (več...)

Na tekmi dveh razpoloženih napadov slavili Laščani - 4. marec 2008
Kar 193 točk so videli gledalci danes popoldne na zaostalem srečanju prve kadetske lige med Dravogradom in Zlatorogom. V 28. minuti so domači vodili z 69:61, nato pa nespametno končali ta del igre, še slabše začeli zadnjega, in izgubili. (več...)

O uspehu članov tudi v drugih elektronskih medijih - 3. marec 2008
Sobotni uspeh članov, ki so se, po treh sezonah nastopanja v tretji slovenski košarkarki ligi, v zadnji uspeli uvrstiti nivo višje, je nekaj pozornosti doživel tudi na najbolj branih dveh slovenskih košarkarskih portalih: www.kzs.si in www.prostimet.com. (več...)

Mladinci doma nemočni proti Šoštanjčanom - 2. marec 2008
Po naporni soboti je mladincem danes popoldne sredi tretje četrtine - po izenačenju na 37 ter zaostanku z 42:45 - zmanjkalo moči, popustili so in na koncu izgubili s 16 točkami razlike (59:75). V torek kadeti doma gostijo "zlatoroge" iz Laškega. (več...)

Člani prvaki tretje SKL VZHOD in novinci v drugi SKL VZHOD - 1. marec 2008
Pred 150 navijači v dvorani OŠ Dravograd so člani danes zvečer naprej suvereno ugnali drugouvrščene goste iz Slovenj Gradca (98:84); nato pa se veselili naslova prvaka III. SKL VZHOD, še bolj pa neposredne uvrstitve v višji rang tekmovanja. (več...)

Novomeščani kadetom vrnili za poraz v Dravogradu - 1. marec 2008
Krka je v domači dvorani upravičila vlogo favorita in Dravograjčanom zadala nov prvenstveni poraz. Novomeščani so bili boljši v vseh elementih igre, vodili so že z 58:29, a so tokrat "modri" igrali nepopustljivo in v zadnji četrtini občutno znižali prednost. (več...)

Kadeti Dravograda tudi v Komendi visoko izgubili - 28. februar 2008
Čeprav so se Dravograjčani v Komendi, po slabem začetku in vodstvu domačih s 47:27, ob koncu prvega polčasa približali na 47:42, so v drugem ponovno povsem popustili in gostiteljem dovolili tudi nekaj eksibicije, predvsem pa visoko zmago. (več...)

Pionirji bodo kvalifikacije igrali na Sladkem vrhu - 28. februar 2008
Pionirska ekipa Dravograda si bo mesto med prvoligaši za sezono 2008 skušala izboriti na Sladkem vrhu, kjer bodo potekale kvalifikacije za uvrstitev v I. SKL. Na prvi tekmi se bodo varovanci Uroša Krevha pomerili z ekipo Slovenskih Konjic. (več...)

Člani v soboto za II. SKL, sila pestro tudi pri mlajših - 27. februar 2008
Koroška košarkarska javnost je v pričakovanju sobotnega članskega derbija med Dravogradom in Primafotom, medtem pa se ostale selekcije kluba pripravljajo na nadaljevanje kadetske in mladinske lige. Kot prvi bodo v četrtek na parket stopili kadeti. (več...)

O prvaku bo neposredno odločala zadnja tekma - 23. februar 2008
Šele v zadnjem, 14. krogu III. SKL VZHOD bomo dobili odgovor na vprašanje, katera ekipa bo napredovala v drugo ligo. Edina kandidata, Dravograd in Primafoto iz Slovenj Gradca, se bosta za prvo mesto pomerila v soboto, 1. marca. (več...)

Tudi drugi turnir Koroške lige U12 je več kot uspel - 17. februar 2008
Najmlajši koroški košarkarji, fantje rojeni leta 1995 in mlajši, so danes dopoldne svoje znanje preizkušali na drugem turnirju Koroške lige U12, ki ga je organiziral KK Primafoto v telovadnici I. OŠ v Slovenj Gradcu. (več...)

Do enajste zmage člani lažje od pričakovanj - 16. februar 2008
Le sedem košarkarjev s Prevalj, od katerih sta zaradi poškodb igro že v prvem polčasu zapustila Karpač in Vidič, ni moglo slediti visokemu tempu Dravograjčanov, ki so v domači dvorani dosegli že svojo enajsto letošnjo zmago in ostajajo na vrhu lestvice. (več...)

Po tednu dni premora člani doma gostijo Prevaljčane - 15. februar 2008
Članska vrsta Dravograda se bo v 12. krogu III. SKL VZHOD doma merila s sosedi s Prevalj. Tudi tokrat brez poškodovanega Tonija Drevenška, zato pa bodo njegovo in ostala prosta mesta v moštvu zapolnili štirje kadeti, ki so ta vikend prosti. (več...)

Po zmagi nad Konjicami mladinci izgubili v Celju - 13. februar 2008
Včeraj so mladinci odigrali preloženo srečanje 16. kroga II. SKL v Celju. Dravograjčani so srečanje dobro otvorili in povedli s 23:12, nato pa nerazumljivo popustili, do polčasa izgubili ves naskok, v tretji četrtini (24:9 za gostitelje) pa še zmago. (več...)

V nedeljo drugi turnir Koroške lige U12 2008 - 12. februar 2008
V nedeljo bo v Slovenj Gradcu potekal drugi turnir Koroške lige U12 2008 za fante letnika 1995 in mlajše. Ligi se je priključila še ekipa Šmartnega, tako da bo na vsakem od turnirjev počivala ena od ekip, tokrat moštvo Dravograd modri. (več...)

Toni Drevenšek v ponedeljek prestal operacijo nosu - 6. februar 2008
13 dni nazaj si je na treningu krilni košarkar članske ekipe Dravograda Toni Drevenšek zlomil nos. Poškodba je bila tako neugodna, da je moral 23-letni Dravograjčan v ponedeljek na operacijo, letošnja sezona pa je zanj že končana. (več...)

Mladinci drugi del sezone začeli z zmago proti Konjicam - 3. februar 2008
Mladinska ekipa Dravograda je v domači dvorani z zmago otvorila drugi del sezone. Dravograjčani so srečanje v svojo prid obrnili v tretji in v večjem delu zadnje četrtine, krizni trenutki v zadnji minuti pa na srečo niso bili usodni. (več...)

Člani po zmagi na Sladkem vrhu vse bližje željenemu cilju - 3. februar 2008
Po težki borbi proti Palomi, proti kateri zaradi zloma nosu ni igral Drevenšek, z bolečinami v trebuhu pa je nastopil kapetan Štruc, so člani na Sladkem vrhu v zadnji četrtini le strli odpor žilavih gostiteljev in še sedmič v sezoni slavili v gosteh. (več...)

Člani sinoči v Lenartu do zmage že v prvi četrtini - 27. januar 2008
Članska zasedba Dravograda si je, čeprav brez poškodovanega Drevenška, z odgovorno igro sinoči v Lenartu že v prvi četrtini zagotovila kar 26 točk naskoka (9:35), ki jih je rutinirano zadržala vse do konca srečanja. (več...)

Kadeti z le 15 osebnimi napakami daleč od zmage - 27. januar 2008
Kadeti so, po zmagi proti Krki prejšnjo soboto, včeraj ponovno odigrali pod svoji sposobnostmi in visoko izgubili v Šoštanju. Po slabem začetku (2:12) so se domačim v zadnjem delu približali na 51:57, a vseeno izgubili s kar 20 točkami razlike. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74 75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>