KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018

Mladinci po polovici rednega dela na drugem mestu - 18. november 2007
Mladinska zasedba Dravograda je tudi v 7. krogu II. SKL VZHOD 1 zmagala (83:60) - tokrat proti Rušam. Po razporedu bi sicer srečanje moralo biti v Rušah, a sta se ekipi, zaradi zasedene dvorane gostov, dogovorili za zamenjavo. (več...)

Pionirji sezono končali z zmago na 28. mestu - 18. november 2007
Pionirji so odigrali še zadnjo tekmo v letošnji sezoni in ponovno vknjižili zmago, tokrat proti ekipi iz Grosuplja. Nekateri igralci Dravograda so s to tekmo tudi zaključili z nastopanji v pionirskem dresu in bodo kariere nadaljevali kot kadeti. (več...)

Člani s četrto zmago obdržali vodilni položaj - 17. november 2007
Članska vrsta je v domači dvorani premagala neugodno ekipo s Sladkega vrha (87:62). Gostje so se dobro upirali in se, po zaostanku z 22 točkami razlike (47:25) v 19. minuti ob koncu tretje četrtine vrnili v igro (59:48, 28. minuta). (več...)

Kadetom ostaja boj za tretje mesto - 17. november 2007
Kadeti so v domači dvorani, po borbeni in izenačeni tekmi, v kateri so v 28. minuti vodili s 46:39, na koncu izgubili z Mariborčani z rezultatom 74:58. Tako je dva kroga pred koncem prvega dela jasno, da Dravograjčanov ne bo v "top 8". (več...)

Prva tekma najmlajših košarkarjev - 16. november 2007
Včeraj popoldne so se prvič, od kar so oktobra pričeli s treningi, na trening tekmi v Dravogradu med seboj pomerili osnovnošolci Dravograda in Šentjanža. Srečanje je bilo razburljivo tudi s tekmovalnega vidika, saj se je končalo pri rezultatu 40:38. (več...)

Ta vikend kar štiri domače tekme - 15. november 2007
Vse štiri tekmovalne selekcije KK Dravograd bodo v prihajajočem vikendu igrale na domačih tleh. Najprej kadeti sredi sobote z Mariborom, zvečer člani s Palomo. Nedeljski spored bodo začeli pionirji (Grosuplje), končali pa ga bodo mladinci (Ruše). (več...)

Korošci v tej sezoni uspešni, kot že dolgo ne - 12. november 2007
Minuli vikend so se zmag veselile vse tri članske koroške ekipe, Dravograjčani in moštvo Primafota pa skupaj kraljujejo na vrhu III. SKL VZHOD. Hkrati je, ob vse večjih uspehih mlajših selekcij, očitno, da je koroška košarka v vzponu. (več...)

Mladinci tokrat brez težav do pete letošnje zmage - 11. november 2007
Mladinci so v šestem krogu II. SKL VZHOD 1 doma gostili borbeno, a tehnično-taktično slabšo pripravljeno moštvo Lenarta, in slavili s kar 76 točkami naskoka. Med strelce se je vpisala vsa dvanajsterica domačih košarkarjev. (več...)

Pionirji ponovno zmagali, tokrat v Šentjurju - 11. november 2007
Pionirji so v 9. krogu v gosteh premagali ekipo Šentjurja. Na obeh straneh so lahko maloštevilčni gledalci videli igro z veliko nepotrebnimi napakami in malo koši, saj sta ekipi do polčasa skupaj dosegli le 29 točk, semafor pa se je ustavil pri 42:50. (več...)

Člani v domači dvorani niso dovolili presenečenja - 10. november 2007
Članska vrsta se je v soboto zvečer v 3. krogu III. SKL VZHOD doma pomerila z Lenartom in slavila z 99:61. Dravograjčani so tako zadržali vodilno pozicijo v skupini, žal pa sta se poškodovala mladinca Šumnik (prst) in Skledar (peta). (več...)

Kadeti v Murski Soboti razočarali - 10. november 2007
Kadetska ekipa je v sedmem krogu I. SKL VZHOD 1 gostovala v Murski Soboti in nepričakovano visoko izgubila. Dravograjčani so si tako močno poslabšali možnosti za preboj med najboljših osem moštev lige. (več...)

Pred nami je sila pester tekmovalni vikend - 7. november 2007
Otvorili ga bodo kadeti, ki se bodo na martinovo soboto v Murski Soboti pomerili z Radensko Creativ. Pionirji bodo dan kasneje igrali v Šentjurju, mladinci pa popoldne doma z Lenartom. S slednjim v soboto igrajo tudi člani. (več...)

Člani obdržali vodilno pozicijo tudi po derbiju - 4. november 2007
Članska vrsta se je iz Slovenske Bistrice, kjer so v soboto pozno zvečer igrali derbi III. SKL VZHOD, vrnila neporažena. Dravograjčani so z dobro igro v drugem polčasu prišli do zmage z 12 točkami naskoka (81:69). (več...)

Kadeti počitnice izkoristili za trening tekmo - 2. november 2007
Ker ta vikend v mlajših kategorijah ni rednega kroga so kadeti Dravograda petkov termin izkoristili za trening tekmo. V Šentjanžu so "beli" moči merili z drugoligašem Lovrencem in po 43. minutah igre zmagali s 122:65. (več...)

Spletno stran dobili tudi košarkarji Primafota - 31. oktober 2007
Sosednji košarkarski kolektiv iz Slovenj Gradca - Primafoto - je dobil novo spletno predstavitev, ki si jo lahko ogledate na spletnem naslovu www.kkprimafoto.com-h.com. V prenovi tudi naše strani - zato prosimo za razumevanje. (več...)

Pionirji ponovno zmagali, tokrat proti Elektri - 28. oktober 2007
V osmem krogu drugega dela prvenstva so pionirji še četrtič zmagali. Tokrat so bili Dravograjčani boljši od vrstnikov iz Šoštanja. Kljub odsotnosti kapetana Matica Reka so slavili zmago s 19 točkami razlike (98:79). (več...)

Člani III. SKL VZHOD začeli z visoko zmago - 27. oktober 2007
Uvodna tekma letošnje članske sezone, ki so jo Dravograjčani že z nestrpnostjo pričakovali, je minila v povsem neizenačenem boju, po katerem so "beli" na koncu slavili s kar 83 točkami razlike (132:49). (več...)

Kadeti v Mariboru blizu zmage proti Primorcu - 27. oktober 2007
Oslabljena kadetska vrsta, poleg manjka obolelih M. Reka in Lasnika, se je najbolj poznala odsotnost nosilca Lužnica, je v Mariboru po izenačenem srečanju izgubila s KŠ Maria Primorca. Končni izid je bil 78:73. (več...)

Mladinci zmagali še v koroškem derbiju - 22. oktober 2007
Mladinci Dravograda so nocoj v vnaprej odigranem srečanju 5. kroga II. SKL VZHOD 1 gostovali na Prevaljah in v ne preveč kvalitetnem srečanju zasluženo premagali Koroško z 71:59. (več...)

Mladincem po 4:19 - v 6. minuti - uspel preobrat - 21. oktober 2007
Mladinska ekipa Dravograda je proti Ptujčanom katastrofalno slabo začela tekmo, in v 6. minuti zaostajala že za 15 točk (4:19), nato pa so "beli" z agresivno obrambo naredili serijo 30:13 in povedli za 12 točk (44:32). (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75 76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  naprej >>