Radenska Creativ - KKD Koroška A 49:40
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19

Rogaška je bila tudi v Dravogradu boljša - 18. marec 2007
Mladinci Dravograda, kljub dobri igri v prvem polčasu in vodstvu z 48:35, v domači dvorani v Dravogradu niso uspeli premagati košarkarjev Rogaške. Gostje so s cono v drugem delu domačim zaprli poti do koša. (več...)

Kadeti z zmago sezono končali na 30. mestu - 17. marec 2007
Kadeti Dravograda so danes dopoldne v Šentjanžu odigrali zadnjo tekmo sezone 2006/07, ter bili v izenačenem srečanju na koncu boljši (82:79). Dravograd je v tekmovalnem letu zbral 13 zmag in 3 poraze. (več...)

Pionirji z ligo pričnejo v nedeljo, 1. aprila - 14. marec 2007
Pričakovano so pionirji za tekmece v I. SKL VZHOD 1 dobili ekipe Maribor A, KŠ Mario Primorac, Konjice, Rogla in Radenska Creativ. S tekmovanjem v prvem delu bodo pričeli v nedeljo, 1. aprila. (več...)

Mladinci v Šoštanju brez možnosti za presenečenje - 11. marec 2007
Po solidnem prvem polčasu (43:39) se mladinska vrsta Dravograda v drugem delu ni znašla proti agresivni domači obrambi in je srečanje proti Elektri izgubila z visokimi 34 točkami razlike (98:64). (več...)

Pionirji Dravograda so se uvrstili v prvo ligo - 11. marec 2007
Kljub odsotnosti poškodovanega najboljšega strelca in skakalca moštva Matica Reka so se Dravograjčani, s košem najmlajšega člana ekipe Roka Razdevška sekundo pred koncem prve tekme, uvrstili med elito. (več...)

Na Polzeli kadeti suvereno do zmage - 10. marec 2007
Kadetska ekipa Dravograda je bila na Polzeli občutno boljši tekmec in je suvereno premagala Hopse. Dravograjčani so slavili z rezultatom 94:73, med strelce pa se je vpisal tudi najmlajši član moštva Matvos. (več...)

Ta vikend štiri tekme - štiri gostovanja - 9. marec 2007
Mladinci, kadeti in pionirji Dravograda bodo ta vikend gostovali. Kadeti se v soboto dopoldne podajajo na Polzelo, pionirje v nedeljo dopoldne čakajo kvalifikacije za I. SKL, mladince pa popoldne v Šoštanju Elektra. (več...)

Tečaj za nove košarkarske sodnike - 9. marec 2007
Društvo košarkarskih sodnikov Maribor organizira tečaj za nove košarkarske sodnike – pripravnike in mladinske sodnike. Aktivnosti bodo potekale od ponedeljka do srede prihodnjega tedna. (več...)

Kadeti še trinajstič v tej sezoni do zmage - 7. marec 2007
Kadeti v domači dvorani niso dopustili presenečenja in so si do 28. minute postopoma nabirali prednost (64:41). Padec v igri v zadnji četrtini (18:27) je bil pričakovan, a zmage v nobenem trenutku ni ogrozil. (več...)

Člani z zmago potrdili končno četrto mesto - 3. marec 2007
Članska zasedba Dravograda, če ji tako, glede na dejstvo, da so v Pragersko potovali štirje mladinci, trije kadeti in le trije člani, sploh lahko tako rečemo, se je z zmago poslovila od letošnje sezone. (več...)

Rezultata in strelci Dneva dravograjske košarke - 3. marec 2007
Pri mlajših so Črni Miloša Habra tesno ugnali Bele Uroša Krevha (32:28), pri starejših pa je bila razlika med Rdečimi (trener Bojan Štruc) in Belimi (trener Miha Čop) nekoliko višja (10 točk za Rdeče, 56:46). (več...)

Postavi za Dan dravograjske košarke - 2. marec 2007
V soboto bosta v telovadnici OŠ Dravograd od 10.00 ure dalje potekali tekmi vseh aktivnih klubskih selekcij, nato pa še redna letna skupščina Košarkarskega kluba Dravograd. Objavljamo postavi za tekmi. (več...)

V soboto dvakrat All-Stars, nato v Pragersko - 2. marec 2007
V soboto bosta v telovadnici OŠ Dravograd od 10.00 ure dalje potekali tekmi vseh aktivnih klubskih selekcij, nato pa še redna letna skupščina Košarkarskega kluba Dravograd. Člani popoldne v Pragersko. (več...)

Katastrofalna prva četrtina pokopala mladince - 1. marec 2007
Mladinci so prvo četrtino proti "vitezom" iz Celja izgubili za 20 točk, zato jim zelo dobro nadaljevanje srečanja (izid 58:43 v zadnjih treh četrtinah tekme) ni zadostovalo za zmago. (več...)

Pionirji bodo kvalifikacije igrali v Šoštanju - 28. februar 2007
Pionirska vrsta Dravograda se bo v kvalifikacijah za uvrstitev v I. SKL 11. marca pomerila z moštvoma Elektra Velenje in Elektra Šoštanj. Organizator turnirja je KK Elektra, turnir se bo igral v Šoštanju. (več...)

Mladinci v četrtek s Celjskim vitezom - 27. februar 2007
Mladinska ekipa Dravograda se bo v četrtek, 1. marca, v domači dvorani na zaostali tekmi 3. kroga drugega dela tekmovanja pomerila z gosti iz Celja. Tekma bo v 18.00 uri v telovadnici OŠ Dravograd. (več...)

V soboto dopoldne Dan dravograjske košarke - 26. februar 2007
V soboto, 3. marca, bodo v prostorih telovadnice OŠ Dravograd od 10.30 ure dalje potekali tekmi vseh aktivnih klubskih selekcij, nato pa še redna letna skupščina Košarkarskega kluba Dravograd. (več...)

Člani doma prekinili tri tekme dolg niz porazov - 24. februar 2007
Proti Ptuju je članska vrsta zabeležila enajsto letošnjo zmago (86:74). Ob porazu Pragerčanov in zmagi Slovenjgradčanov je krog pred koncem jasno, da bodo Dravograjčani ponovili uvrstitev iz lanske sezone. (več...)

Člani v soboto zadnjič pred domačo publiko - 21. februar 2007
Članska vrsta bo v soboto zvečer odigrala zadnjo domačo tekmo v sezoni 2006/07. Ob 18.00 uri se bodo Dravograjčani pomerili z mladim moštvom Ptuja. Priložnost za dokazovanje bodo iskali tudi kadeti. (več...)

Članski niz porazov je vse daljši - 18. februar 2007
Članska ekipa Dravograda je v Mariboru pričakovano izgubila, a bila do 28. minute (51:44) dostojen tekmec. Domači so upor rdečih dokončno strli na začetku zadnje četrtine, ko so s serijo 7:0 povedli s 66:48. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82 83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>