arhiv novic
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Člani, 17.11.2018, Dravograd, ob 20.00
KKD Koroška - Brežice
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
Maribor bele - KKD Koroška
Pionirke U13, 24.11.2018, Maribor, ob ?
KKD Koroška - Cinkarna CE A
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Miklavž
Pionirji U13, 24.11.2018, Dravograd, ob 11.40
KKD Koroška - Ptuj
Kadeti U17, 24.11.2018, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Sani Bistrica
Člani, 24.11.2018, Dravograd, ob 20.00
KKD Koroška - Petrol Olimpija ml.
Mladinci U19, 25.11.2018, Šoštanj, ob ?
Elektra Šoštanj - KKD Koroška
Kadeti U17, 1.12.2018, Ljubljana, ob ?
Ilirija - KKD Koroška
    rezultati tekem
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Pionirji U13, 17.11.2018, Lovrenc
Lovrenc - KKD Koroška 27:64
Pionirji U15A, 15.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Elektra 37:55
Mladinci U19, 11.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Celje 71:91
Pionirji U15B, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška B - Ruše 73:43
Pionirji U15A, 11.11.2018, Šentjanž
KKD Koroška A - Ptuj 103:22
Člani, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Prebold VP 80:78
Pionirji U13, 10.11.2018, Celje
Keleja - KKD Koroška 10:38
Kadeti U17, 10.11.2018, Dravograd
KKD Koroška - Keleja 96:60
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018


Kadeti v Zrečah prepričljivo do zmage - 30. september 2006
Kadetska ekipa Dravograda na gostovanju v Zrečah ni imela težkega dela z mlado vrsto Rogle. Dravograjčani so brez obolelega Matije Vravnika zmagali s 95:45. (več...)

V petek izpiti za pomožne sodnike, delegacije - 26. september 2006
V petek bo na OŠ Dravograd potekalo preverjanje znanja za aktivne pomožne sodnike. Hkrati opozarjamo pomožne sodnike na delagacije za prihajajoči teden. (več...)

Ta vikend prve ligaške tekme Dravograjčanov - 25. september 2006
Prvi del ligaškega dela sezone 2006/07 bodo v soboto, 30. septembra, otvorili kadeti; dan kasneje tekmi čakata še pionirje in mladince. (več...)

Razpored treningov v ponedeljek , 25.9. - 23. september 2006
Objavljamo razpored treningov za ponedeljek. Hkrati prilagamo spisek košarkarjev, ki do roka niso oddali prijavnega lista za sezono 2006/07. (več...)

Trening v četrtek, 21. septembra - 20. september 2006
V četrtek, 21. septembra, bodo v telovadnici OŠ Dravograd od 17.00 do 18.45 ure trenirali mladinci in kadeti KK Dravograd. (več...)

Treninga v torek, 19. septembra - 18. september 2006
V torek, 19. septembra, bosta treninga kadetov ter mladincev in članov potekala od 17.00 do 20.00 ure v telovadnici OŠ Dravograd. (več...)

Trening kadetov in mladincev v ponedeljek - 18. september 2006
Danes, v ponedeljek, 18. septembra, bo trening kadetov in mladincev potekal od 17.00 do 19.00 ure v telovadnici OŠ Šentjanž. (več...)

Lenart v III. SKL VZHOD menja Bistrico - 18. september 2006
Danes je z naslova komisarja III. SKL prišlo obvestilo, da se naknadno v tekmovanje vključuje ekipa Lenarta, ki bo v vzhodni skupini zamenjala Bistrico. (več...)

Trening kadetov in mladincev v ponedeljek - 17. september 2006
Zaradi montaže tribun v telovadnici OŠ Šentjanž še ni jasno, kako bo ta ponedeljek, 18. septembra, potekal trening kadetov in mladincev. (več...)

Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 17. september 2006
Še enkrat opozarjamo: vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Razporedi tekem vseh selekcij - 16. september 2006
Objavljamo razporede tekem pionirske, kadetske, mladinske in članske ekipe. Le-te lahko sicer najdete tudi v rubrikah posameznih ekip. (več...)

Treningi v petek, 15. septembra - 15. september 2006
V petek, 15. septembra, bodo treningi pionirjev, kadetov, mladincev in članov potekali v telovadnici OŠ Šentjanž od 15.00 ure dalje. (več...)

Elektra še enkrat gostovala v Dravogradu - 14. september 2006
Tokrat so Dravograjčani proti mladincem Šoštanja igrali z zanimivo ekipo: enim pionirjem, štirimi kadeti, tremi mladinci in štiri članskimi igralci. (več...)

Treninga v torek, 12. septembra - 11. september 2006
V torek, 12. septembra, bodo kadeti, mladinci in člani KK Dravograd vadili v dveh skupinah, v telovadnici OŠ Dravograd, od 17.00 do 20.00 ure. (več...)

Treninga v ponedeljek, 11. septembra - 11. september 2006
V ponedeljek, 11. septembra, bosta treninga potekala od 17.00 do 18.30 (za kadete in del pionirske ekipe) ter od 18.30 do 20.00 ure (za mladince in člane). (več...)

Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 8. september 2006
Vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Elektra premočna za zdesetkane mladince - 7. september 2006
Brez kapetana Černovška, najvišjega v ekipi Lesnika (zaradi izpita oziroma poškodbe sta odigrala vsak po polčas) in Pogorevčnika so mladinci doma visoko klonili proti Šoštanjčanom. (več...)

Po rednem delu Dravograd, po 50 minutah Ruše - 7. september 2006
Dravograjčani so sinoči gostovali v Rušah, kjer so odigrali novo pripravljalno srečanje pred začetkom prvenstva v III. SKL VZHOD. Za uvod v III. SKL koroški derbi. (več...)

V torek pričnejo s treningi tudi pionirji - 3. september 2006
V torek, 5. septembra, bodo s treningi začeli tudi pionirji KK Dravograd. Objavljamo urnik treningov v prihodnjem tednu - za vse selekcije. (več...)

Člani pričeli s pripravljalnimi tekmami - 3. september 2006
Članska ekipa je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred sezono 2006/07. V nepopolni zasedbi so Dravograjčani v Šentjurju tesno zmagali. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84 85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  naprej >>
urnik treningov
ponedeljek, 19.11.2018
U13D+F 18.00 - 19.30 Špic D
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 20.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 21.11.2018
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 22.11.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.45 Špic D
U19 + U17 17.45 - 19.30 Špic D
petek, 23.11.2018
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji