arhiv novic
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15A, 27.1.2019, Dravograd, ob 16.30
KKD Koroška A - AKK Branik črni
Mladinci U19, 27.1.2019, Dravograd, ob 18.20
KKD Koroška - Elektra
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd
KKD Koroška A - Radenska Creativ 63:40
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018


Lenart v III. SKL VZHOD menja Bistrico - 18. september 2006
Danes je z naslova komisarja III. SKL prišlo obvestilo, da se naknadno v tekmovanje vključuje ekipa Lenarta, ki bo v vzhodni skupini zamenjala Bistrico. (več...)

Trening kadetov in mladincev v ponedeljek - 17. september 2006
Zaradi montaže tribun v telovadnici OŠ Šentjanž še ni jasno, kako bo ta ponedeljek, 18. septembra, potekal trening kadetov in mladincev. (več...)

Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 17. september 2006
Še enkrat opozarjamo: vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Razporedi tekem vseh selekcij - 16. september 2006
Objavljamo razporede tekem pionirske, kadetske, mladinske in članske ekipe. Le-te lahko sicer najdete tudi v rubrikah posameznih ekip. (več...)

Treningi v petek, 15. septembra - 15. september 2006
V petek, 15. septembra, bodo treningi pionirjev, kadetov, mladincev in članov potekali v telovadnici OŠ Šentjanž od 15.00 ure dalje. (več...)

Elektra še enkrat gostovala v Dravogradu - 14. september 2006
Tokrat so Dravograjčani proti mladincem Šoštanja igrali z zanimivo ekipo: enim pionirjem, štirimi kadeti, tremi mladinci in štiri članskimi igralci. (več...)

Treninga v torek, 12. septembra - 11. september 2006
V torek, 12. septembra, bodo kadeti, mladinci in člani KK Dravograd vadili v dveh skupinah, v telovadnici OŠ Dravograd, od 17.00 do 20.00 ure. (več...)

Treninga v ponedeljek, 11. septembra - 11. september 2006
V ponedeljek, 11. septembra, bosta treninga potekala od 17.00 do 18.30 (za kadete in del pionirske ekipe) ter od 18.30 do 20.00 ure (za mladince in člane). (več...)

Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 8. september 2006
Vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Elektra premočna za zdesetkane mladince - 7. september 2006
Brez kapetana Černovška, najvišjega v ekipi Lesnika (zaradi izpita oziroma poškodbe sta odigrala vsak po polčas) in Pogorevčnika so mladinci doma visoko klonili proti Šoštanjčanom. (več...)

Po rednem delu Dravograd, po 50 minutah Ruše - 7. september 2006
Dravograjčani so sinoči gostovali v Rušah, kjer so odigrali novo pripravljalno srečanje pred začetkom prvenstva v III. SKL VZHOD. Za uvod v III. SKL koroški derbi. (več...)

V torek pričnejo s treningi tudi pionirji - 3. september 2006
V torek, 5. septembra, bodo s treningi začeli tudi pionirji KK Dravograd. Objavljamo urnik treningov v prihodnjem tednu - za vse selekcije. (več...)

Člani pričeli s pripravljalnimi tekmami - 3. september 2006
Članska ekipa je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred sezono 2006/07. V nepopolni zasedbi so Dravograjčani v Šentjurju tesno zmagali. (več...)

Trening v soboto, 2. septembra - 1. september 2006
V soboto, 2. septembra, bo trening potekal od 9.50 do 12.00 ure v telovadnici OŠ Šentjanž. (več...)

Treninga v petek, 1. septembra - 1. september 2006
Danes, v petek, 1. septembra, bosta treninga potekala od 16.30 do 18.15 oziroma od 18.15 do 20.00 ure. (več...)

Spremenjen razpored treningov v četrtek, 31.8. - 30. avgust 2006
Jutri, v četrtek, 31. avgusta, bodo vadili kadeti in mladinci, člani so prosti. Zaradi tega je razpored treningov nekoliko spremenjen. (več...)

Nakup ogrevalnih majic, torb, dresov... - 29. avgust 2006
Tudi letos bomo košarkarjem KK Dravograd preko kluba omogočili nakup kvalitetne športne opreme za tekme in treninge. (več...)

Prvi ciklus priprav zaključen, Vravnik izgubil - 25. avgust 2006
Kadeti, mladinci in člani KK Dravograd so v Šentjanžu zaključili s prvim ciklusom priprav na novo sezono. Matija Vravnik v dresu reprezentance dosegel 5 točk. (več...)

Delegiranje pomožnih sodnikov za turnir - 23. avgust 2006
Objavljamo delegacije pomožnih sodnikov za mednarodni pionirski turnir, ki bo ta vikend v Slovenj Gradcu. (več...)

Razporeda tekem, mednarodni turnir v Sl. Gradcu - 23. avgust 2006
Objavljamo razporeda tekem mladincev in kadetov v prvem delu sezone, ter tekmovalni razpored mednarodnega pionirskega turnirja v Slovenj Gradcu. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86 87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  naprej >>
urnik treningov
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 23.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 18.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 24.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji