arhiv novic
    Koroški poletni kamp 2019
5 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U15B, 24.3.2019, Maribor, ob 10.00
Branik B - KKD Koroška B
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Rogaška B
Pionirji U15A, 27.3.2019, Šentjanž, ob 16.45
KKD Koroška - Sani MB
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Soperga
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 11.30
KKD Koroška - AKK Branik B
Kadeti U17, 30.3.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Drava
Člani, 30.3.2019, Koper, ob 18.00
Koš - KKD Koroška
Pionirji U11, 31.3.2019, Šentjur, ob ?
KKD Koroška - Rogaška B
    rezultati tekem
Člani, 23.3.2019, Cerknica
Cerknica - KKD Koroška 85:66
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
KKD Koroška - Janina 14:43
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
Maribor - KKD Koroška 22:32
Kadeti U17, 23.3.2019, Dravograd
KKD Koroška - Miklavž 60:80
Člani, 16.3.2019, I. Gorica
Ivančna - KKD Koroška 70:62
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Janina 32:28
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
KKD Koroška - B. Besedič 39:8
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
Soperga - KKD Koroška 20:43
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19


Druga zmaga kadetske ekipe - 21. oktober 2006
Kadeti Dravograda so v četrtem krogu II. SKL VZHOD2 gostovali na Prevaljah in čeprav so nastopili brez Kašnika in Krivca, prepričljivo slavili s 100:72. (več...)

Delegacije pomožnih sodnikov za prihodnji vikend - 16. oktober 2006
Objavljamo delegacije pomožnih sodnikov za člansko tekmo v soboto, 21.10., ter pionirsko in mladinsko tekmo, ki bosta dan kasneje, v nedeljo, 22.10. (več...)

Ta vikend do zmage le mladinska ekipa Dravograda - 15. oktober 2006
Mladinci Dravograda so v domači dvorani v Dravogradu gostili Banex Safcol iz Slovenskih Konjic in ga premagali z 84:70. (več...)

Pionirji klonili še v Laškem - 15. oktober 2006
Po porazu v Nazarjah prejšnjo nedeljo je pionirska ekipa klonila tudi na gostovanju v Laškem pri B ekipi Zlatoroga. Izid tekme je bil 50:46. (več...)

Člani sezono začeli s porazom v Slovenj Gradcu - 14. oktober 2006
Članska ekipa KK Dravograd v Slovenj Gradcu niso bili kos razigrani domači vrsti Primafota, ki je slavila z 89:74. Zaradi poškodbe Tine Pušnik ni igral. (več...)

Kadeti v Konjicah klonili po podaljšku - 14. oktober 2006
Oslabljena kadetske ekipa - manjkali so Kašnik, Krivec in V. Švara - je v Slovenskih Konjicah proti Banexu izgubila po dodatnih petih minutah igre. (več...)

Športni semafor tudi v Šentjanžu - 12. oktober 2006
Na pobudo KK Dravograd - investitor projekta je Občina Dravograd - bo telovadnica OŠ Šentjanž od danes naprej bogatejša za športni semafor. (več...)

V Murski Soboti mladinci brez možnosti za zmago - 8. oktober 2006
Na najtežjem gostovanju v prvem delu II. mladinske SKL so Dravograjčani v Murski Soboti izgubili z Radensko Creativ s 103:65. (več...)

Vsaka serija se mora enkrat končati - 8. oktober 2006
Pionirska ekipa Dravograda je v osmi letošnji uradni tekmi vendarle okusila prvi poraz. V Nazarjah je bila s 50:38 boljša B ekipa KK Nazarje. (več...)

Uspešen vikend so zaključili mladinci - 1. oktober 2006
S težko priborjeno zmago proti Palomi (72:56) so uspešen vikend dravograjških klubskih selekcij zaključili mladinci. (več...)

Nedeljo so z zmago začeli pionirji - 1. oktober 2006
Pionirska ekipa je zmagala tudi na prvi tekmi drugega dela tekmovanja in v sezoni 2006 še ni okusila poraza. Pivovarna Laško/Zlatorog B je klonil z 69:75. (več...)

Kadeti v Zrečah prepričljivo do zmage - 30. september 2006
Kadetska ekipa Dravograda na gostovanju v Zrečah ni imela težkega dela z mlado vrsto Rogle. Dravograjčani so brez obolelega Matije Vravnika zmagali s 95:45. (več...)

V petek izpiti za pomožne sodnike, delegacije - 26. september 2006
V petek bo na OŠ Dravograd potekalo preverjanje znanja za aktivne pomožne sodnike. Hkrati opozarjamo pomožne sodnike na delagacije za prihajajoči teden. (več...)

Ta vikend prve ligaške tekme Dravograjčanov - 25. september 2006
Prvi del ligaškega dela sezone 2006/07 bodo v soboto, 30. septembra, otvorili kadeti; dan kasneje tekmi čakata še pionirje in mladince. (več...)

Razpored treningov v ponedeljek , 25.9. - 23. september 2006
Objavljamo razpored treningov za ponedeljek. Hkrati prilagamo spisek košarkarjev, ki do roka niso oddali prijavnega lista za sezono 2006/07. (več...)

Trening v četrtek, 21. septembra - 20. september 2006
V četrtek, 21. septembra, bodo v telovadnici OŠ Dravograd od 17.00 do 18.45 ure trenirali mladinci in kadeti KK Dravograd. (več...)

Treninga v torek, 19. septembra - 18. september 2006
V torek, 19. septembra, bosta treninga kadetov ter mladincev in članov potekala od 17.00 do 20.00 ure v telovadnici OŠ Dravograd. (več...)

Trening kadetov in mladincev v ponedeljek - 18. september 2006
Danes, v ponedeljek, 18. septembra, bo trening kadetov in mladincev potekal od 17.00 do 19.00 ure v telovadnici OŠ Šentjanž. (več...)

Lenart v III. SKL VZHOD menja Bistrico - 18. september 2006
Danes je z naslova komisarja III. SKL prišlo obvestilo, da se naknadno v tekmovanje vključuje ekipa Lenarta, ki bo v vzhodni skupini zamenjala Bistrico. (več...)

Trening kadetov in mladincev v ponedeljek - 17. september 2006
Zaradi montaže tribun v telovadnici OŠ Šentjanž še ni jasno, kako bo ta ponedeljek, 18. septembra, potekal trening kadetov in mladincev. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87 88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>
urnik treningov
ponedeljek, 25.3.2019
U13D+F / /
U15B / /
U15A / /
U19 + U17 / /
torek, 26.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 27.3.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.30 - 18.15 Špic D
U19 + U17 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 28.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.05 DTK
U13D 16.15 - 17.45 TOŠ
U13F 17.15 - 18.45 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U17 16.15 - 18.00 Špic D
U19 17.30 - 20.00 Špic D
petek, 29.3.2019
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji