arhiv novic
    Koroški poletni kamp 2019
5 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U15B, 24.3.2019, Maribor, ob 10.00
Branik B - KKD Koroška B
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Rogaška B
Pionirji U15A, 27.3.2019, Šentjanž, ob 16.45
KKD Koroška - Sani MB
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Soperga
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 11.30
KKD Koroška - AKK Branik B
Kadeti U17, 30.3.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Drava
Člani, 30.3.2019, Koper, ob 18.00
Koš - KKD Koroška
Pionirji U11, 31.3.2019, Šentjur, ob ?
KKD Koroška - Rogaška B
    rezultati tekem
Člani, 23.3.2019, Cerknica
Cerknica - KKD Koroška 85:66
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
KKD Koroška - Janina 14:43
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
Maribor - KKD Koroška 22:32
Kadeti U17, 23.3.2019, Dravograd
KKD Koroška - Miklavž 60:80
Člani, 16.3.2019, I. Gorica
Ivančna - KKD Koroška 70:62
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Janina 32:28
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
KKD Koroška - B. Besedič 39:8
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
Soperga - KKD Koroška 20:43
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19


Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 17. september 2006
Še enkrat opozarjamo: vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Razporedi tekem vseh selekcij - 16. september 2006
Objavljamo razporede tekem pionirske, kadetske, mladinske in članske ekipe. Le-te lahko sicer najdete tudi v rubrikah posameznih ekip. (več...)

Treningi v petek, 15. septembra - 15. september 2006
V petek, 15. septembra, bodo treningi pionirjev, kadetov, mladincev in članov potekali v telovadnici OŠ Šentjanž od 15.00 ure dalje. (več...)

Elektra še enkrat gostovala v Dravogradu - 14. september 2006
Tokrat so Dravograjčani proti mladincem Šoštanja igrali z zanimivo ekipo: enim pionirjem, štirimi kadeti, tremi mladinci in štiri članskimi igralci. (več...)

Treninga v torek, 12. septembra - 11. september 2006
V torek, 12. septembra, bodo kadeti, mladinci in člani KK Dravograd vadili v dveh skupinah, v telovadnici OŠ Dravograd, od 17.00 do 20.00 ure. (več...)

Treninga v ponedeljek, 11. septembra - 11. september 2006
V ponedeljek, 11. septembra, bosta treninga potekala od 17.00 do 18.30 (za kadete in del pionirske ekipe) ter od 18.30 do 20.00 ure (za mladince in člane). (več...)

Kadeti, mladinci: Prijavni listi 2006/07 - 8. september 2006
Vsi igralci letnikov 1992, 1991, 1990, 1989 in 1988 si prijavne liste za sezono 2006/07 snamejo s spletne strani in jih izpolnjene vrnejo na treningu. (več...)

Elektra premočna za zdesetkane mladince - 7. september 2006
Brez kapetana Černovška, najvišjega v ekipi Lesnika (zaradi izpita oziroma poškodbe sta odigrala vsak po polčas) in Pogorevčnika so mladinci doma visoko klonili proti Šoštanjčanom. (več...)

Po rednem delu Dravograd, po 50 minutah Ruše - 7. september 2006
Dravograjčani so sinoči gostovali v Rušah, kjer so odigrali novo pripravljalno srečanje pred začetkom prvenstva v III. SKL VZHOD. Za uvod v III. SKL koroški derbi. (več...)

V torek pričnejo s treningi tudi pionirji - 3. september 2006
V torek, 5. septembra, bodo s treningi začeli tudi pionirji KK Dravograd. Objavljamo urnik treningov v prihodnjem tednu - za vse selekcije. (več...)

Člani pričeli s pripravljalnimi tekmami - 3. september 2006
Članska ekipa je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred sezono 2006/07. V nepopolni zasedbi so Dravograjčani v Šentjurju tesno zmagali. (več...)

Trening v soboto, 2. septembra - 1. september 2006
V soboto, 2. septembra, bo trening potekal od 9.50 do 12.00 ure v telovadnici OŠ Šentjanž. (več...)

Treninga v petek, 1. septembra - 1. september 2006
Danes, v petek, 1. septembra, bosta treninga potekala od 16.30 do 18.15 oziroma od 18.15 do 20.00 ure. (več...)

Spremenjen razpored treningov v četrtek, 31.8. - 30. avgust 2006
Jutri, v četrtek, 31. avgusta, bodo vadili kadeti in mladinci, člani so prosti. Zaradi tega je razpored treningov nekoliko spremenjen. (več...)

Nakup ogrevalnih majic, torb, dresov... - 29. avgust 2006
Tudi letos bomo košarkarjem KK Dravograd preko kluba omogočili nakup kvalitetne športne opreme za tekme in treninge. (več...)

Prvi ciklus priprav zaključen, Vravnik izgubil - 25. avgust 2006
Kadeti, mladinci in člani KK Dravograd so v Šentjanžu zaključili s prvim ciklusom priprav na novo sezono. Matija Vravnik v dresu reprezentance dosegel 5 točk. (več...)

Delegiranje pomožnih sodnikov za turnir - 23. avgust 2006
Objavljamo delegacije pomožnih sodnikov za mednarodni pionirski turnir, ki bo ta vikend v Slovenj Gradcu. (več...)

Razporeda tekem, mednarodni turnir v Sl. Gradcu - 23. avgust 2006
Objavljamo razporeda tekem mladincev in kadetov v prvem delu sezone, ter tekmovalni razpored mednarodnega pionirskega turnirja v Slovenj Gradcu. (več...)

Skupinski treningi se začnejo 22. avgusta - 8. avgust 2006
Kadeti, mladinci in člani KK Dravograd bodo s skupinskimi treningi za sezono 2006/07 pričeli v torek, 22. avgusta, v telovadnici OŠ Šentjanž. (več...)

Turnir ulične košarke v Dravogradu - 25. julij 2006
12. avgusta bo v »Lukni« v Dravogradu turnir ulične košarke. Startnine za igranje na turnirju ni, igra pa se po sistemu 3:3. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88 89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  naprej >>
urnik treningov
ponedeljek, 25.3.2019
U13D+F / /
U15B / /
U15A / /
U19 + U17 / /
torek, 26.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 27.3.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.30 - 18.15 Špic D
U19 + U17 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 28.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.05 DTK
U13D 16.15 - 17.45 TOŠ
U13F 17.15 - 18.45 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U17 16.15 - 18.00 Špic D
U19 17.30 - 20.00 Špic D
petek, 29.3.2019
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji