arhiv novic
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15A, 27.1.2019, Dravograd, ob 16.30
KKD Koroška A - AKK Branik črni
Mladinci U19, 27.1.2019, Dravograd, ob 18.20
KKD Koroška - Elektra
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd
KKD Koroška A - Radenska Creativ 63:40
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018


Celjani brez milosti proti mladincem - 24. april 2006
Mladinci KK Dravograd so se v nedeljo popoldne podali v Celje, kjer so odigrali pripravljano srečanje in visoko izgubili. (več...)

Pionirji sezono otvorili z zmago - 23. april 2006
Pionirji KK Dravograd so dopoldne v domači dvorani v Šentjanžu z 72:63 premagali vrstnike iz Maribora. (več...)

Mladinci tesno zmagali v Rušah - 21. april 2006
Mladinska ekipa je v Rušah odigrala drugo pripravljalno tekmo v okviru priprav na bližajoče se kvalifikacije in zmagala. (več...)

Dve trening tekmi mladincev konec tedna - 18. april 2006
V petek, 21., in v nedeljo, 22. aprila, bodo mladinci odigrali dve trening tekmi. Prvo v Rušah, drugo pa v Celju. (več...)

V ponedeljek treninga odpadeta - 16. april 2006
Zaradi praznika v ponedeljek, 17. aprila, ne bo treningov. Z vadbo ekipe nadaljujejo v torek. (več...)

Petkove in sobotne aktivnosti - 13. april 2006
Objavljamo razpored petkovih treningov (14. april) in sobotne (15. april) aktivnosti mladinske ekipe. (več...)

Spisek prijavljenih ekip za kvalifikacije - 12. april 2006
Objavljamo spiske ekip v tekmovalni sezoni 2006/07, ki so se v roku prijavile v tekmovanje v kategorijah kadetov in mladincev. (več...)

Kadeti končali na 10. mestu TS lige - 8. april 2006
S porazom proti Rudarju iz Trbovelj in zmagi proti Vojniku so kadeti Dravograda letošnjo TS ligo končali na 10. mestu med 16 udeleženimi ekipami. (več...)

V petek le pionirji, kadeti v Vojnik - 6. april 2006
V petek bo trenirala le pionirska ekipa pod vodstvom Uroša Krevha. Kadeti v soboto, 8. aprila, ob 8.30 uri odhajajo v Vojnik. (več...)

Petkov razpored treningov - 29. marec 2006
V petek, 31. marca, bodo zaradi plesnih vaj osmošolcev treningi potekali po razporedu od 16.00 ure naprej. (več...)

Znani termini kvalifikacij, kadeti v Vojnik - 28. marec 2006
Letošnje kadetske in mladinske kvalifikacije za I. SKL bodo v maju 2006. TS ligo kadeti 8. aprila nadaljujejo v Vojniku. (več...)

Kadeti neporaženi v domači dvorani - 25. marec 2006
Kadeti Dravograda so na drugem turnirju TS lige v domači dvorani v Dravogradu zabeležili dve prepričljivi zmagi. (več...)

Petkov razpored treningov - 22. marec 2006
V petek, 24. marca, bodo zaradi plesnih vaj osmošolcev treningi potekali po razporedu od 16.00 ure naprej. (več...)

Kadeti spet aktivni, začenjajo tudi mladinci - 21. marec 2006
V soboto bodo kadeti v okviru pomladanske TS lige doma gostili turnir skupine C. V četrtek, 30. marca, čaka pripravljalno srečanje tudi mladince. (več...)

V torek v Dravogradu odpade trening - 20. marec 2006
Zaradi zasedenosti telovadnice OŠ Dravograd bo v torek, 21. marca, odpadel trening kadetsko-mladinske ekipe. (več...)

Vravnik v regijski državni reprezentanci - 19. marec 2006
Že drugo sezono zapored si je mesto v državni regijski reprezentanci VZHOD II - Drava zagotovil tudi član KK Dravograd Matija Vravnik. (več...)

Za igralce: sobotni dopoldanski trening - 17. marec 2006
Kadeti, mladinci: lažji sobotni trening igralci kadetske in mladinske ekipe opravite v soboto, 18. marca, zjutraj po zajtrku. (več...)

Danes kadeti 91' z Laščani, petkov razpored - 16. marec 2006
Danes ob 16.50 uri se bo del kadetske ekipe KK Dravograd na trening tekmi pomeril s pionirsko vrsto KK Pivovarna Laško. (več...)

Kadeti gostijo naslednji turnir TS lige - 15. marec 2006
V soboto, 25. marca, bo v telovadnici OŠ Dravograd potekal naslednji turnir kadetske TS lige v organizaciji KK Dravograd. (več...)

Kadeti Dravograda tretji v Rušah - 12. marec 2006
Nova kadetska ekipa, sestavljena večinoma iz igralcev letnika 1991, je na prvem turnirju letošnje TS lige osvojila tretje mesto. (več...)

Stran:  << nazaj  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89 90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  naprej >>
urnik treningov
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 23.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 18.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 24.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji