Slaba druga četrtina odločila zmagovalca

B kadetska ekipa je v ponedeljek na domačem terenu gostila ekipo Radenske Creativ iz Murske Sobote. Korošci so se tokrat lahko enakovredno kosali z gosti, ki so srečanje dobili po zaslugi druge četrtine, ki so jo dobili z rezultatom 18:0.

2. SKL kadetov U17, 8. krog, 2. del, 23.12.2019, Dravograd
Dravograd Koroška B – Radenska Creativ 55 : 69
(16:16, 0:18, 22:22, 17:13)
strelci tekme

Jaka Gašper, košarkar Dravograda Koroške B:
»Tekmo smo začeli dobro, vendar smo v drugi četrtini popustili, slabo igrali in s tem dovolili, da so gostje prišli do prednosti 18. točk. Igro smo do konca igrali boljše, vendar ne dovolj za zmago. Čestitam vsem za borbo.«

Matic Burjak, trener Dravograda Koroške B:
»Po dolgem nizu gostovanj nas je za zaključek leta 2019 čakala domača tekma z ekipo Radenske iz Murske Sobote. V tekmo smo vstopili pogumno in odločno ter bili v prvi četrtini enakovreden nasprotnik favoriziranim gostom, v drugi četrtini pa smo povsem popustili in ostali brez dosežene točke. V drugem polčasu smo se zopet zbrali in bili enakovreden nasprotnik, a kaj več kot dostojnega poraza nam ni uspelo iztržiti. Čestitke fantom za borbeno predstavo.«