20:0 Rogaške odločilo srečanje

V četrtek so kadeti Dravograda Koroške odigrali srečanje 4. kroga tretjega dela prve kadetske lige proti Rogaški. Po izenačeni prvi četrtini so gostje na začetku druge naredili delni rezultat 20:0 in odločili tekmo.

1. SKL kadetov U17, 4. krog, 3. del, 05.03.2020, Dravograd
Dravograd Koroška – Rogaška 42 : 70
(16:17, 9:28, 9:13, 8:12)
strelci tekme

Lenart Zabev, košarkar Dravograda Koroške:
»Tekmo smo začeli dobro, po prvi četrtini je kazalo, da smo čisto enakovredni nasprotnik. V drugo četrtino pa smo vstopili slabše in nasprotnik je prevzel vodstvo. Kot se je pokazalo kasneje je bila njihova prednost previsoka, da bi lahko goste kasneje ujeli.«

Miha Čop, trener Dravograda Koroške:
»Čestitke gostom za zasluženo zmago. Kljub veliko vloženega truda smo težko konkurirali ekipi iz Rogaške Slatine. Tekmo je odločila serija gostov na začetku drugega dela, ko so povedli z razliko dvajsetih točk. Prihodnji vikend nas čaka tekma v Laškem. Fantom čestitke za borbo in vložen trud.«