Člani v soboto zaključili s sezono

Članska ekipa je v soboto v Športni dvorani v Slovenj Gradcu odigrala zadnjo tekmo letošnje četrto ligaške sezone. Na drugi tekmi četrtfinalnega obračuna so slavili košarkarji Gorenje vasi in si zagotovili mesto v polfinalu.

4. članska SKL, četrtfinale, 2. tekma, 7.3.2020, Slovenj Gradec
Dravograd Koroška – Gorenja vas 69 : 87
(23 : 29 14 : 15 11 : 21 21 : 22)
strelci tekme

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Žal se je naša članska sezona končala prej, kot smo si vsi želeli. Gorenja vas se je v dveh tekmah izkazala kot čvrsta ekipa in je zasluženo napredovala. Mi smo po zelo suverenem prvem delu tekmovanja v zadnjem času nekoliko padli v igri, kar se je poznalo tudi na tokratni tekmi, saj nikakor nismo uspeli povezati trdne obrambe s sproščenim in učinkovitim napadom. Kljub izpadu verjamem, da smo tudi v letošnji sezoni pokazali nekaj dobrih predstav in so tisti, ki so nas prihajali spodbujati na domače tekme lahko videli, da se v Dravogradu igra dobra košarka. Prav vsakemu izmed njih se zahvaljujem za podporo! Osebno si želim, da bi člansko ekipo v našem klubu tudi v prihodnjih sezonah sestavljali domači fantje in z borbenimi igrami tudi rezultatsko nadgradili nekaj zadnjih sezon.«