Še ena dobra predstava B ekipe

Navkljub porazu je B kadetska ekipa ponovno odigrala zelo dobro in bila proti C ekipi Slovana vse do zadnjih minut v igri za zmago.

2. SKL  kadetov U17, 2. krog, 03.10.2020, Dravograd
Dravograd Koroška B – Slovan C 73 : 93
(20:15, 13:26, 18:21, 22:31)
strelci tekme

Žiga Merc, košarkar Dravograda Koroške:
»Začeli smo tekmo z željo po zmagi. V igro smo vstopili samozavestno in prvo četrtino povedli, vendar se nam na koncu žal ni izšlo. Igrali smo dobro košarko z nekaj pomanjkljivostmi, ki jih bomo v nadaljnje popravili.«

Miha Čop, trener Dravograda Koroške:
»Končni rezultat tokrat ni pravi pokazatelj razmerja moči na tekmi, saj smo bili vse do zadnjih minut v igri za zmago. V 36. minuti smo tako za Ljubljančani zaostajali le z 71:73. Začeli smo odločno in hrabro ter se zelo dobro zoperstavili ekipi Slovana. Vesel sem, da so fantje v celoti sprejeli način dela in lahko naučeno na treningih v veliki meri prenašamo na tekme. Čestitke vsem za prikazano.«