Mladinci sezono pričeli z zmago

Mladinska ekipa je v prvem krogu prvenstva gostovala v Lovrencu na Pohorju in vknjižila prvo prvenstveno zmago v sezoni.

2. SKL  mladincev U19, 1. krog, 04.10.2020, Lovrenc na Pohorju
Lovrenc – Dravograd Koroška 49 : 66
(12:16, 10:20, 21:13, 6:17)
strelci tekme

Luka Mozgan, košarkar Dravograda Koroške:
»Tekmo smo začeli dobro in povedli. Prednost smo uspešno zadrževali do tretje četrtine, ko se je nasprotnik približal. Zbrali smo svoje moči in jih nadigrali in zasluženo zmagali.«

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Tekmo proti Lovrencu smo odlično odprli in si hitro priigrali dvomestno prednost. Žal smo po nekaj minutah dobre igre nato zapadli v serijo slabših odločitev, kar so motivirani domačini znali izkoristiti. S serijo 12:2 ob zaključku prvega polčasa smo nato ponovno prevzeli pobudo in v drugem polčasu dobro kontrolirali tekmo in zasluženo zmagali. Pred ekipo je v prvem delu tekmovanja še pet izzivov, saj nas zanima samo prvo mesto v skupini.«