V Mariboru po borbi do zaslužene zmage

Kadetska A ekipa je v Mariboru sredi tedna vnaprej odigrala tekmo zadnjega, šestega kroga prvega dela tekmovanja. Po razburljivi in izenačeni tekmi so se zmage  veselili gostje.

Miha Čop, trener Dravograda Koroške:
»Za nami je zelo zahtevna tekma. Gostitelji so odigrali na veliko višjem nivoju kot na gostovanju v Dravogradu. Mi vse do 28. minute nismo uspeli zadeti z razdalje, kar so čvrsti domači košarkarji s pridom izkoriščali. V 26. minuti so tako, po seriji 12:0 povedli z visokih 38:24. V nadaljevanju smo vendarle uspeli zlomiti tekmeca in prevzeti pobudo, tudi na račun dveh zadetih trojk, predvsem pa po zaslugi dobre obrambe in hitrejšega gibanja v napad. Vesel sem, da so imeli fantje, prvič v sezoni, priložnost igrati zelo izenačeno srečanje. Čestitke obema ekipa za trud in prikazano.«