Dober prvi polčas premalo za presenečenje

Zaradi poškodb dveh nosilcev igre oslabljena mladinska ekipa je v nedeljo gostovala v Miklavžu na Dravskem polju. Korošci so v prvem polčasu presenetili gostitelje in bili izenačen tekmec. Štiri minute do glavnega odmora je bilo tako izenačeno na 29:29, v igri za presenečenje pa so “modri” bili tudi še na začetku tretjega dela tekme. V nadaljevanju je igra gostov padla in domači so zasluženo slavili.

1.B SKL  mladincev U19, 3. krog, 1. del, 7.11.2021, Miklavž
Miklavž – Dravograd Koroška 71 : 47
(20:17, 18:14, 21:8, 12:8)
strelci tekme

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Tekmo smo odigrali v precej oslabljeni zasedbi, saj smo nastopili brez dveh nosilcev igre. Kljub temu smo v prvem polčasu pokazali dobro igro in bili rezultatsko poravnani z domačini. V nadaljevanju se nam je poznala skrajšana rotacija in posledična utrujenost. Čeprav smo tekmo izgubili so fantje ponovno pokazali primeren odnos. Do naslednje tekme upam, da se zdravstveno stanje znotraj ekipe stabilizira in bomo ponovno lahko igrali kompletni.«