Člani nadaljujejo serijo, zmagali šestič

Tudi tekma sedmega kroga je minila v premoči domačega moštva. Varovanci trenerja Stojana Finka so proti Globusu zaigrali poletno in že v prvih desetih minutah dosegli 32 točk. Tudi v nadaljevanju polčasa je bila prednost na strani gostiteljev, ki so na glavni odmor odšli z zalogo 18. točk naskoka (57:39). Druga polovica tekme je bila bolj formalnost, saj Ljubljančani niso zmogli resneje ogroziti prednosti domačih. Pri Korošcih se je celotna dvanajsterica vpisala med strelce, dvomestno številko pa so vpisali Dejan Navodnik (24), Vito Torej (23) in Luka Gašper (14 točk). Pri gostih je bil z naskokom najbolj razpoložen Urban Trstenjak (38 točk).

4. SKL  članov, 7. krog, 1. del, 12.12.2021, Dravograd
Dravograd Koroška – Globus 102 : 86
(32:22, 25:17, 19:23, 26:24)
strelci tekme

Stojan Fink, trener Dravograda Koroške:
»Končno smo odigrali tekmo z več energije, tako da si celotna ekipa zasluži pohvalo za prikazano igro.«

Dejan Navodnik, košarkar Dravograda Koroške:
»Težja tekma, ki pa smo jo vseeno z lepo prednostjo pripeljali do konca. Doma ostajamo neporaženi, kar me zelo veseli. V naslednje tekme stopamo z optimizmom. Čestitke nasprotnikom za borbo in zahvala navijačem za podporo!«