Člani innodulerja klonili tudi v Bistrici

Po domačem porazu proti Calcitu iz Kamnika, so člani žal klonili tudi v Slovenski Bistrici in na lestvici tretje lige vzhod zdrsnili na deveto mesto. Sezona je seveda še dolga, izenačenost ekip od petega do devetega mesta pa velika, saj imajo kar štiri moštva po odigranih osmih krogih po tri zmage in pet porazov. Peti Hrastnik (4-4) beži Korošcem le za eno točko, tretje Konjice in Vojnik G7 pa za dve. Tudi v Slovenski Bistrici smo spremljali izenačeno prvo četrtino in nato pobeg domačinov sredi drugega dela, ko so si do 19. minute nabrali 12 točk naskoka (40:28). Tudi po glavnem odmoru so gostitelji obdržali pobudo. V 25. minuti je bilo že 52:37, minuto kasneje 57:43, slabi dve minuti pred koncem tega dela pa 68:52. Bistričani so v zadnjem delu srečanja odigrali zbrano in zasluženo slavili. Jan Zapečnik je za domače zabeležil 26 točk, Dejan Navodnik jih je vpisal 25 za goste. V naslednjem, devetem krogu, innoduler Dravograd Koroška igra z Branikom.

3. članska SKL vzhod, 8. krog, 1. del, 25.11.2023, Slovenska Bistrica
Bistrica Kety Emmi – Dravograd Koroška 82 : 69
(20:19, 26:15, 22:21, 14:14)
strelci tekme

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»V Slovenski Bistrici smo odigrali najslabšo tekmo sezone in nismo bili na željenem nivoju. Upam, da se bomo dvignili in v prihodnjih tekmah odigrali boljše. Prepričan sem, da smo to sposobni!«