Koroški poletni kamp 2019
61 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Kadeti U17, 21.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Zlatorog
Pionirji U15A, 22.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Vojnik
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška B - Branik B
Pionirji U13, 28.9.2019, Dravograd, ob 11.00
KKD Koroška - Rogaška B
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Parklji
Pionirke U15, 29.9.2019, Domžale, ob ?
Ledita - KKD Koroška
Pionirji U15A, 29.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Podčetrtek
Mladinci U19, 29.9.2019, Dravograd, ob 19.00
KKD Koroška - Prebold
Kadeti U17, 5.10.2019, Ljubljana, ob ?
Slovan A - KKD Koroška
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Nazarje 66:46
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje
Nazarje - KKD Koroška 58:50
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Sani Bistrica 76:44
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ljutomer 8:8
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Šentjur m. 8:8
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - AKK Branik B 62:37
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Komenda 50:12
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
pionirke U15 - 2019/20
# igralec višina v cm letnik pozicija
Dravograd KKD Koroška Pionirji U15A, kvalifikacije 66 2156
Nazarje Nazarje Pionirji U15A, kvalifikacije 58 2155
Dravograd KKD Koroška Kadeti U17, kvalifikacije 76 2154
Dravograd KKD Koroška Mladinci U19, kvalifikacije 20 2149
Šentjanž KKD Koroška Pionirji U11 8 2152
Šentjanž KKD Koroška Pionirji U11 8 2152
Dravograd KKD Koroška Kadeti U17, kvalifikacije 62 2151
Dravograd KKD Koroška Pionirji U13, kvalifikacije 50 2150
Rogaška S. Rogaška Mladinci U19, kvalifikacije 76 2149
urnik treningov
sreda, 21.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
četrtek, 22.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
petek, 23.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 16.00 - 18.00 Špic D
Gama 16.00 - 18.00 Šentjanž
Beta 17.45 - 19.45 Špic D
Alfa 19.30 - 21.30 Špic D
ponedeljek, 26.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
torek, 27.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
pokrovitelji