Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15A, 27.1.2019, Dravograd, ob 16.30
KKD Koroška A - AKK Branik črni
Mladinci U19, 27.1.2019, Dravograd, ob 18.20
KKD Koroška - Elektra
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd
KKD Koroška A - Radenska Creativ 63:40
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
člani 2018/19
# igralec višina v cm letnik pozicija
5 Tamše Timi 198 2000 krilo
5 Špalir Dušan 180 1991 branilec
5 Kamnik Matevž 193 2001 branilec
6 Herman Andraž 190 2001 branilec
6 Konečnik Žiga 191 1993 krilo
7 Popič Luka 184 1997 branilec, krilo
8 Lužnic Gašper /kapetan/ 192 1991 krilo
9 Torej Vito 194 2000 branilec
10 Bogojevič Dragiša 190 2001 branilec, krilo
10 Ban Mitja 192 1996 branilec, krilo
11 Lampret Nik 181 1997 organizator
12 Lačen Rok 194 1997 krilo
13 Mrdavšič Jošt 199 1997 krilo
16 Tamše Jan 200 1994 center
T Krevh Uroš trener
T Skledar Aljoša uradni predstavnik
povprečno igralci 191,3 cm 22,1 let
Skupinska fotografija članov 2017/18
urnik treningov
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 23.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 18.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 24.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji