Koroški poletni kamp 2019
5 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 09.00
KKD Koroška - Šentjur m.
Pionirji U15B, 24.3.2019, Maribor, ob 10.00
Branik B - KKD Koroška B
Pionirji U11, 24.3.2019, Šentjanž, ob 11.30
KKD Koroška - Rogaška B
Pionirji U15A, 27.3.2019, Šentjanž, ob 16.45
KKD Koroška - Sani MB
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška - Soperga
Pionirji U13, 30.3.2019, Dravograd, ob 11.30
KKD Koroška - AKK Branik B
Kadeti U17, 30.3.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Drava
Člani, 30.3.2019, Koper, ob 18.00
Koš - KKD Koroška
Pionirji U11, 31.3.2019, Šentjur, ob ?
KKD Koroška - Rogaška B
    rezultati tekem
Člani, 23.3.2019, Cerknica
Cerknica - KKD Koroška 85:66
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
KKD Koroška - Janina 14:43
Pionirke U13, 23.3.2019, Maribor
Maribor - KKD Koroška 22:32
Kadeti U17, 23.3.2019, Dravograd
KKD Koroška - Miklavž 60:80
Člani, 16.3.2019, I. Gorica
Ivančna - KKD Koroška 70:62
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Janina 32:28
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
KKD Koroška - B. Besedič 39:8
Pionirji U13, 16.3.2019, Sl. Gradec
Soperga - KKD Koroška 20:43
Pionirke U13, 16.3.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 40:41
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
vsi igralci KK Dravograd
# igralec višina v cm letnik pozicija
razvrsti igralce po: priimku | višini | starosti | igralnemu mestu
1 Arbeiter Manca 147 2006 branilec
2 Arbeiter Mojca 160 2006 organizator
3 Arl Lian 2003 krilo
4 Bačac Nino 185 1990 krilo
5 Bačnar Žiga 179 2000 branilec
6 Bajrami Leon 182 1990 branilec
7 Bajrami Mirsad 185 1985 branilec
8 Ban Matej 164 1996 krilo
T Ban Mitja pomočnik
10 Ban Mitja 192 1996 branilec, krilo
11 Bartelj Iztok 205 1973 center
12 Bastl Blaž 169 1995 krilo
13 Belaj Pavše Jaka 180 1991 branilec
14 Berložnik Jan 183 1993 branilec
15 Bevcl Jan Mak 196 1990 krilni center
16 Blaznik Neža 162 2002 krilo
17 Bogojevič Dragiša 190 2001 branilec, krilo
18 Borkovič Luka 168 1998 branilec
19 Borstner Tit 192 1984 branilec, krilo
20 Bošnjak Marko 172 1996 branilec
21 Brezovnik Bunderla Žiga 179 2004 krilo
22 Brezovnik Rok 178 1989 branilec
23 Brezovnik Žan 150 2003 krilo
24 Bricman Jaka 197 1995 center
25 Bricman Luka 184 1996 krilo
26 Budna Boštjan 160 1994 branilec
27 Buhvald Gašper 183 1998 krilo
T Burjak Matic pomočnik
29 Cafuta Miha 172 1995 branilec
30 Cerjak Tilen 193 2003 krilo
31 Ciganović Petar 185 1986 branilec
32 Cokan Lucijan 150 2001 branilec
33 Cokan Lucijan 147 2000 branilec, krilo
34 Cokan Lucijan 177 2001 branilec
35 Čas Miha 1997 branilec, krilo
36 Černovšek Juš 182 1988 organizator
37 Česnik Matija 148 2000 branilec
T Čevnik Aleš pomočnik
39 Čevnik Aleš 192 1979 krilo
40 Čivčić Dragan 183 1986 branilec
41 Čmer Janez 182 1980 organizator
T Čop Miha pomočnik
T Čop Miha pomočnik
44 Črešnik Martin 1999 branilec
45 Črešnik Nino 1996 branilec, krilo
46 Demiri Žan 177 1998 krilo
47 Dena Veljko 186 2003 krilo
48 Dihpol Herman 176 1997 krilo
49 Ditinger Aljaž 191 1998 center
50 Doberšek Jure 189 1995 branilec, krilo
51 Duler Grega 182 1985 branilec
52 Enci Jakob 176 2000 krilo
53 Englert Blaž 1997 krilo
54 Felkner Aleš 152 2004 branilec
55 Felkner Klemen 178 2002 branilec
56 Flajšar Nejc 195 2001 krilo
57 Gaber Denis 177 1993 branilec
58 Gabor Nal 187 2002 branilec, krilo
59 Gašper Jaka 169 2005 branilec
60 Gašper Luka 188 2002 branilec
61 Gašper Urška 160 2001 krilo
62 Geč Nik 158 2007 branilec
63 Gerdej Fras Žiga 136 2005 branilec
64 Germ Jaka 146 2009 branilec
65 Giorgiev Hristijan 172 2002 organizator
66 Glasenčnik Tadej 2007 branilec
67 Gnamuš Boštjan 189 1998 krilo
68 Golob Ajda 145 2007 branilec, krilo
69 Golob Neža 2009 branilec, krilo
70 Gologranc Jure 170 1997 krilo
71 Gorišek Andraž 1997 branilec, krilo
72 Goršek Jan 189 1989 krilni center
73 Goršek Miha 1992 branilec, krilo
74 Gostenčnik Žan 1996 branilec, krilo
75 Gošnak Gregor 190 1991 krilo
76 Gradišnik Matevž 1993 branilec, krilo
77 Grdadolnik Rene 192 1998 krilo
78 Grešovnik Matej 184 2002 branilec, krilo
79 Grilc Benjamin 1997 krilo
80 Grobelnik Rene 1996 branilec, krilo
81 Grudnik Darjan 159 1998 branilec
82 Haber Grega 180 1996 branilec
83 Hanže Jan 1996 branilec, krilo
84 Harnik Primož 182 1989 organizator
85 Hartman Hanjže Tim 151 2007 branilec
86 Hauptman Lovro 149 2008 branilec, krilo
87 Heber Aljaž 174 1997 krilo
88 Helbl Mitja 199 1993 center
89 Herman Andraž 190 2001 branilec
90 Hodnik Gašper 150 1995 branilec
91 Horvat Tomaž 178 1990 krilo
92 Horvatič David 2000 branilec
93 Hostnikar Beni 202 1989 krilni center
94 Hren Marcel 172 1999 krilo
95 Hribernik Matic 154 2003 krilo
96 Hrnčič Matej 182 1983 branilec
97 Hudovernik Teo 2006 branilec
98 Hvalec Denis 192 1985 branilec
99 Ilič Maksim Jakov 154 2004 branilec
100 Ilievski Damjan 176 1987 branilec
101 Ivič Julija 158 2006 branilec
102 Izak Maja 154 2006 branilec, krilo
103 Jakob Matej 187 1998 krilni center
104 Jamer Miha 159 2001 branilec
105 Jan Mitja 165 1997 branilec
106 Javornik Blaž 2003 krilo
107 Jehart Mihael 1998 krilo
108 Jehart Nace 2003 branilec
109 Jeraj Bor 181 2002 branilec
110 Jernejc Luka 185 1996 branilec, krilo
111 Jernejc Martin 188 1999 krilo
112 Jerše Matevž 170 1994 krilo
113 Jesenek Matej 196 1980 krilni center
114 Jeseničnik Matjaž 182 1990 branilec
115 Jevšnik Anže 170 1993 branilec
116 Jevšnik Žan 1997 branilec, krilo
117 Jordan Domen 181 1993 krilo
118 Jordan Matic 172 2002 branilec
119 Jordan Urban 145 2004 branilec
120 Jović David 175 1995 krilo
121 Jurhar Aleks 191 1998 krilni center
122 Jus Jaša 171 1999 branilec, krilo
123 Kac Žiga 1996 branilec, krilo
124 Kac Žiga 1997 branilec
125 Kadiš Matjaž 199 1983 krilni center
126 Kadiš Tine 197 1987 krilo
127 Kamnik Matevž 193 2001 branilec
128 kamp2015_Arbeiter Mojca 2006 organizator
129 kamp2015_Bernhard Jeremija 2002 krilo
130 kamp2015_Bernhard Lenart 2005 organizator
131 kamp2015_Bogojević Dragiša 2001 organizator
132 kamp2015_Brezočnik Nino 2004 organizator
133 kamp2015_Brezovnik Bunderla Ž. 2004 organizator
134 kamp2015_Dena Veljko 2003 organizator
135 kamp2015_Flajšar Nejc 2001 organizator
136 kamp2015_Gabor Nal 2002 organizator
137 kamp2015_Garmuš Jan 2005 organizator
138 kamp2015_Gašper Jaka 2005 organizator
139 kamp2015_Gašper Luka 2002 organizator
140 kamp2015_Gašper Urška 2001 organizator
141 kamp2015_Gerdej Fras Žiga 2005 organizator
142 kamp2015_Herman Andraž 2001 organizator
143 kamp2015_Hozjan Nik 2002 organizator
144 kamp2015_Ivenčnik Nejc* 1998 organizator
145 kamp2015_Ivič Julija 2006 organizator
146 kamp2015_Jeger Jan 2002 organizator
147 kamp2015_Jelen Šimen 2004 organizator
148 kamp2015_Kamnik Matevž 2001 organizator
149 kamp2015_Kavtičnik Tine 2004 organizator
150 kamp2015_Keček Gal* 2000 organizator
151 kamp2015_Krajnc Tim 2004 organizator
152 kamp2015_Kramer Marko 2002 organizator
153 kamp2015_Krenk Ula 2006 organizator
154 kamp2015_Lešnik Jon 2003 organizator
155 kamp2015_Ločičnik Lan 2007 organizator
156 kamp2015_Ločičnik Tim 2005 organizator
157 kamp2015_Maren Matic 2002 organizator
158 kamp2015_Maren Nejc 2002 organizator
159 kamp2015_Martinc Maruša 2002 organizator
160 kamp2015_Matajdl Hudopisk M. 2003 organizator
161 kamp2015_Matvos Vesna 2000 organizator
162 kamp2015_Merc Žiga 2004 organizator
163 kamp2015_Meršak Jaka 2004 organizator
164 kamp2015_Mihelič Urban 2003 organizator
165 kamp2015_Mojškerc Jaka 2000 organizator
166 kamp2015_Moličnik Anže 2004 organizator
167 kamp2015_Moškotevc Jakob 2002 organizator
168 kamp2015_Mozgan Luka 2004 organizator
169 kamp2015_Namar Lena 2006 organizator
170 kamp2015_Navodnik Nik 2003 organizator
171 kamp2015_Orož Miha 2003 organizator
172 kamp2015_Pantner Jan 2003 organizator
173 kamp2015_Perger Blaž 2006 organizator
174 kamp2015_Perger Vid 2004 organizator
175 kamp2015_Petrič Maj 2003 organizator
176 kamp2015_Plaznik Taja 2000 organizator
177 kamp2015_Pogorevc Vid 2005 organizator
178 kamp2015_Polaner Leja 2006 organizator
179 kamp2015_Polič Nejc 2003 organizator
180 kamp2015_Primožič Jaka 2004 organizator
181 kamp2015_Primožič Špela 2002 organizator
182 kamp2015_Prosenjak Antolič M. 2002 organizator
183 kamp2015_Pšeničnik Tejo 2004 branilec
184 kamp2015_Račel Urban 2003 organizator
185 kamp2015_Ravnikar Andraž* 1999 organizator
186 kamp2015_Ravnjak Vid 2002 organizator
187 kamp2015_Razdevšek Jan* 2000 organizator
188 kamp2015_Repnik Živa 2006 organizator
189 kamp2015_Rogelšek Žiga 2005 organizator
190 kamp2015_Rotovnik Tine 2005 organizator
191 kamp2015_Sekuti Urška 2006 organizator
192 kamp2015_Simaković Đorđe 2004 organizator
193 kamp2015_Stepišnik Luka 2005 organizator
194 kamp2015_Strel Jakob* 2000 organizator
195 kamp2015_Sušec Nik 2003 organizator
196 kamp2015_Tamše Timotej 2000 organizator
197 kamp2015_Tamše Vid 2003 organizator
198 kamp2015_Torej Vito* 2000 organizator
199 kamp2015_Veler Jaka 2005 organizator
200 kamp2015_Verdnik Jošt 2004 organizator
201 kamp2015_Vezonik Gašper 2002 organizator
202 kamp2015_Viher Tadej* 2000 organizator
203 kamp2015_Vogrinec Mario 2003 organizator
204 kamp2015_Vollmeier Anej 2005 organizator
205 kamp2015_Vrunč Emilija 2003 organizator
206 kamp2015_Vučetić Siniša 2002 organizator
207 kamp2015_Vučetić Uroš 2005 organizator
208 kamp2015_Zabev Lenart 2003 organizator
209 kamp2015_Žnidar Petelinšek R.* 1999 organizator
210 kamp2016_Arbeiter Manca 2008 organizator
211 kamp2016_Arbeiter Mojca 2006 organizator
212 kamp2016_Bernhard Jeremija 2002 organizator
213 kamp2016_Brezočnik Nino 2004 organizator
214 kamp2016_Brezovnik B. Žiga 2004 organizator
215 kamp2016_Cerjak Tilen 2003 organizator
216 kamp2016_Cesar Matic 2006 organizator
217 kamp2016_Černič Jan 2005 organizator
218 kamp2016_Dena Veljko 2003 organizator
219 kamp2016_Dobik Jakob 2007 organizator
220 kamp2016_Gabor Nal 2002 organizator
221 kamp2016_Garmuš Jan 2005 organizator
222 kamp2016_Garmuš Taja 2007 organizator
223 kamp2016_Gašper Jaka 2005 organizator
224 kamp2016_Gašper Luka 2002 organizator
225 kamp2016_Gašper Urška 2001 organizator
226 kamp2016_Geč Nik 2007 organizator
227 kamp2016_Golob Ajda 2007 organizator
228 kamp2016_Golob Neža 2009 organizator
229 kamp2016_Gorenšek Lucija 2004 organizator
230 kamp2016_Gorgiev Hristijan * 2002 organizator
231 kamp2016_Hrovat Vid 2002 organizator
232 kamp2016_Hudournik Rok 2004 organizator
233 kamp2016_Ilić Maksim Jakov 2004 organizator
234 kamp2016_Ivič Julija 2006 organizator
235 kamp2016_Javornik Aleks Maj 2008 organizator
236 kamp2016_Jeger Jan 2002 organizator
237 kamp2016_Jelen Simen 2004 organizator
238 kamp2016_Jeraj Bor * 2002 organizator
239 kamp2016_Karner Luka 2006 organizator
240 kamp2016_Karner Maks 2009 branilec
241 kamp2016_Kotnik Jan 2007 organizator
242 kamp2016_Krajnc Tim 2004 organizator
243 kamp2016_Kramer Marko * 2002 organizator
244 kamp2016_Krenk Ula 2006 organizator
245 kamp2016_Kurnik Urban 2004 organizator
246 kamp2016_Lampret Amadej 2007 organizator
247 kamp2016_Lampret Anej 2007 organizator
248 kamp2016_Lesjak Notersberg N. 2004 organizator
249 kamp2016_Lešnik Jon 2003 organizator
250 kamp2016_Ločičnik Tim 2005 organizator
251 kamp2016_Matajdl Hudopisk Mat. 2003 organizator
252 kamp2016_Merc Žiga 2004 organizator
253 kamp2016_Mihelič Urban * 2003 organizator
254 kamp2016_Mislovič Gabrijel 2006 organizator
255 kamp2016_Moličnik Anže 2004 organizator
256 kamp2016_Morn Jernej 2004 organizator
257 kamp2016_Mozgan Luka 2004 organizator
258 kamp2016_Namar Lena 2006 organizator
259 kamp2016_Navodnik Nik * 2003 organizator
260 kamp2016_Ocvirk Filip 2004 organizator
261 kamp2016_Orož Miha 2003 organizator
262 kamp2016_Pantner Jan * 2003 organizator
263 kamp2016_Perger Blaž 2006 organizator
264 kamp2016_Perger Vid 2004 organizator
265 kamp2016_Pešak Juš 2003 organizator
266 kamp2016_Petek Matej 2006 organizator
267 kamp2016_Petrič Maj 2003 organizator
268 kamp2016_Plaznik Taja 2000 organizator
269 kamp2016_Plesnik Rok 2004 organizator
270 kamp2016_Podlesnik Rok 2001 organizator
271 kamp2016_Pogorevc Vid 2005 organizator
272 kamp2016_Polaner Aljaž 2008 organizator
273 kamp2016_Polaner Leja 2006 organizator
274 kamp2016_Polič Nejc 2003 organizator
275 kamp2016_Praprotnik Boris 2006 organizator
276 kamp2016_Primožič Jaka 2004 organizator
277 kamp2016_Prosenjak A. Maja 2002 organizator
278 kamp2016_Pšeničnik Tejo 2004 organizator
279 kamp2016_Ramšak Luka 2005 organizator
280 kamp2016_Ravnikar Andraž * 1999 organizator
281 kamp2016_Repnik Živa 2006 organizator
282 kamp2016_Sekuti Urška 2006 organizator
283 kamp2016_Stepišnik Luka 2005 organizator
284 kamp2016_Svenšek Anej 2006 organizator
285 kamp2016_Štelcer Lara 2007 organizator
286 kamp2016_Tamše Vid 2003 organizator
287 kamp2016_Urlaub Matic 2000 organizator
288 kamp2016_Veler Jaka 2005 organizator
289 kamp2016_Verdnik Jošt 2004 organizator
290 kamp2016_Vodušek Jošt 2002 organizator
291 kamp2016_Vollmeier Anej 2005 organizator
292 kamp2016_Vrčkovnik Miha 2006 organizator
293 kamp2016_Vrunč Emilija 2003 krilo
294 kamp2016_Vučetić Uroš 2005 organizator
295 kamp2016_Zabev Lenart * 2003 organizator
296 kamp2016_Žavbi Maj 2004 organizator
297 kamp2016_Žaže Luka 2005 organizator
298 kamp2017_Arbeiter Manca 2008 organizator
299 kamp2017_Arbeiter Mojca 2006 organizator
300 kamp2017_Bernhard Jeremija 2002 organizator
301 kamp2017_Brezovnik B. Žiga 2004 organizator
302 kamp2017_Brezovnik Nik 2006 organizator
303 kamp2017_Cesar Matic 2006 organizator
304 kamp2017_Černič Jan 2005 organizator
305 kamp2017_Dena Veljko* 2003 branilec, krilo
306 kamp2017_Geč Nik 2007 organizator
307 kamp2017_Golob Ajda 2007 organizator
308 kamp2017_Golob Neža 2009 krilo
309 kamp2017_Gunčer Gregor 2008 organizator
310 kamp2017_Hartman Hanjže Tim 2007 organizator
311 kamp2017_Hauptman Lovro 2008 organizator
312 kamp2017_Herman Tajra 2006 organizator
313 kamp2017_Ivič Julija 2006 organizator
314 kamp2017_Izak Maja 2006 krilo
315 kamp2017_Jeger Jan 2002 organizator
316 kamp2017_Karner Luka 2006 organizator
317 kamp2017_Kavtičnik Tine 2004 organizator
318 kamp2017_Kotnik Jan 2007 organizator
319 kamp2017_Krajnc Tim 2004 organizator
320 kamp2017_Krenk Ula 2006 organizator
321 kamp2017_Krpač Tisa 2006 organizator
322 kamp2017_Lampret Amadej 2007 organizator
323 kamp2017_Lampret Anej 2007 organizator
324 kamp2017_Ločičnik Lan 2007 organizator
325 kamp2017_Ločičnik Tim 2005 organizator
326 kamp2017_Merc Žiga 2004 organizator
327 kamp2017_Mihelič Urban * 2003 krilni center
328 kamp2017_Miklavžina Žiga 2004 organizator
329 kamp2017_Mislovič Gabrijel 2006 organizator
330 kamp2017_Moličnik Anže 2004 organizator
331 kamp2017_Morn Jernej 2004 organizator
332 kamp2017_Mozgan Luka 2004 organizator
333 kamp2017_Namar Lena 2006 organizator
334 kamp2017_Otto Timotej 2005 organizator
335 kamp2017_Pečar Jaka 2010 organizator
336 kamp2017_Pečar Jure 2006 organizator
337 kamp2017_Perger Blaž 2006 organizator
338 kamp2017_Perger Vid 2004 organizator
339 kamp2017_Petek Matej 2006 organizator
340 kamp2017_Polaner Aljaž 2008 organizator
341 kamp2017_Polaner Leja 2006 krilo
342 kamp2017_Prosenjak A. Maja * 2002 organizator
343 kamp2017_Pšeničnik Tejo 2004 organizator
344 kamp2017_Radšel Tevž 2005 organizator
345 kamp2017_Razgoršek Ožbej 2006 organizator
346 kamp2017_Repnik Živa 2006 organizator
347 kamp2017_Rogelšek Žiga 2005 organizator
348 kamp2017_Roglšek Hana 2006 organizator
349 kamp2017_Rotovnik Kaja 2009 organizator
350 kamp2017_Sekuti Urška 2006 organizator
351 kamp2017_Simaković Đorđe 2004 organizator
352 kamp2017_Smakjoski Luka 2005 organizator
353 kamp2017_Stepišnik Luka 2005 organizator
354 kamp2017_Stepišnik Naja 2008 organizator
355 kamp2017_Svenšek Anej 2006 organizator
356 kamp2017_Tamše Vid 2003 organizator
357 kamp2017_Tušek Rebernik Nace 2003 organizator
358 kamp2017_Veler Jaka 2005 organizator
359 kamp2017_Vinšek Til 2007 organizator
360 kamp2017_Vollmeier Anej 2005 organizator
361 kamp2017_Vrčkovnik Miha 2006 organizator
362 kamp2017_Vučetić Uroš 2005 organizator
T kamp2018_Adam Žan pomočnik
364 kamp2018_Arbeiter Manca 2008 krilo
365 kamp2018_Arbeiter Mojca* 2006 center
366 kamp2018_Bernhard Jerca 2008 organizator
367 kamp2018_Bregeš Štern Žan 2010 krilni center
368 kamp2018_Brezovnik B. Žiga* 2004 organizator
369 kamp2018_Brezovnik Nik 2006 krilo
370 kamp2018_Cerjak Tilen 2003 organizator
371 kamp2018_Čevnik Nil 2011 organizator
372 kamp2018_Dena Veljko* 2003 krilo
373 kamp2018_Geč Nik* 2007 branilec
374 kamp2018_Germ Jaka 2009 center
375 kamp2018_Glasenčnik Tadej 2007 branilec, krilo
376 kamp2018_Golob Ajda 2007 organizator
377 kamp2018_Golob Neža 2009 organizator
378 kamp2018_Hauptman Lovro 2008 organizator
379 kamp2018_Hlapčič Laurena 2009 organizator
380 kamp2018_Ivič Julija 2006 organizator
381 kamp2018_Izak Maja 2006 branilec
382 kamp2018_Kadiš Lija 2010 organizator
383 kamp2018_Kajba Jakob 2004 organizator
384 kamp2018_Kajzer Taja 2009 organizator
385 kamp2018_Karner Luka* 2006 organizator
386 kamp2018_Kavtičnik Tine* 2004 krilo
387 kamp2018_Kos Lovro 2010 organizator
388 kamp2018_Kotnik Jan* 2007 organizator
389 kamp2018_Kotnik Matic 2009 krilni center
390 kamp2018_Kotnik Urban 2008 organizator
391 kamp2018_Kraner Lana 2009 organizator
392 kamp2018_Krpač Tisa 2006 organizator
393 kamp2018_Lačen Nik 2007 branilec
394 kamp2018_Lampret Amadej* 2007 organizator
395 kamp2018_Lampret Anej* 2007 krilo
396 kamp2018_Lipičar Nal 2006 organizator
397 kamp2018_Lipičar Tian 2005 organizator
398 kamp2018_Ločičnik Tim 2005 organizator
399 kamp2018_Merc Žiga 2004 krilo
400 kamp2018_Miklavc Anej* 2005 organizator
401 kamp2018_Miklavc Mai 2005 organizator
402 kamp2018_Moličnik Anže* 2004 organizator
403 kamp2018_Moličnik Mark 2008 organizator
404 kamp2018_Morn Jernej 2004 organizator
405 kamp2018_Mozgan Luka* 2004 organizator
406 kamp2018_Namar Lena 2006 branilec, krilo
407 kamp2018_Otto Filip 2007 organizator
408 kamp2018_Pečar Jaka 2010 organizator
409 kamp2018_Pečar Jure 2006 organizator
410 kamp2018_Perger Blaž* 2006 organizator
411 kamp2018_Perger Vid* 2004 organizator
412 kamp2018_Petek Matej 2006 organizator
413 kamp2018_Pogorevc Vid 2005 organizator
414 kamp2018_Polaner Aljaž 2008 organizator
415 kamp2018_Polaner Leja 2006 organizator
416 kamp2018_Potočnik Ana 2008 organizator
417 kamp2018_Pšeničnik Tejo 2004 branilec, krilo
418 kamp2018_Roglšek Hana 2006 krilni center
419 kamp2018_Rotovnik Kaja 2009 organizator
420 kamp2018_Sekuti Urška 2006 organizator
421 kamp2018_Senica Janik 2008 krilni center
422 kamp2018_Sgerm Tjaš 2008 krilo
423 kamp2018_Simaković Đorđe 2004 organizator
424 kamp2018_Stepišnik Luka 2005 center
425 kamp2018_Svenšek Anej* 2006 krilni center
426 kamp2018_Svenšek Tevž 2010 organizator
427 kamp2018_Vidrih Nik 2008 organizator
428 kamp2018_Vollmeier Anej 2005 krilni center
429 kamp2018_Vollmeier Taja 2009 branilec, krilo
430 kamp2018_Vrčkovnik Miha 2006 krilni center
431 kamp2018_Žvikart Aleks 2004 branilec, krilo
432 kamp2019_Čevnik Nil 2011 organizator
433 kamp2019_Čevnik Val 2013 organizator
434 kamp2019_Merc Žiga 2004 center
435 kamp2019_Stepišnik Luka 2005 organizator
436 kamp2019_Vidrih Nik 2008 organizator
437 Karner Luka 2006 branilec
438 Karner Maks 2009 branilec
439 Karpač Jure 185 1985 branilec
440 Kašnik Matic 188 1991 branilec
441 Kašnik Sašo 185 1987 branilec
442 Kavgić Adin 197 1987 krilni center
443 Kavtičnik Matevž 181 1998 branilec
444 Kavtičnik Tine 173 2004 branilec
445 Keček Gal 190 2000 krilo
446 Kenda Lucijan 180 1998 krilo
447 Kep Jaka 186 1990 krilo
448 Kep Jan 192 1990 krilo
449 Klančnik Tin 2002 branilec, krilo
450 Knez Anej 167 2004 krilo
451 Knez Luka 166 1999 organizator
452 Kogelnik Uroš 170 1993 branilec, krilo
453 Kolenič Aljoša 200 1987 krilni center
454 Komar Jaka 155 1998 organizator
455 Konečnik Janez 190 1984 krilo
456 Konečnik Žiga 191 1993 krilo
457 Konič Mitja 199 1993 krilo
458 Koprivnik Kristian 184 1982 branilec
459 Koren Žiga 1998 branilec
460 Kores Jure 198 1995 krilni center
461 Korošak Rok 154 1996 branilec
462 Kos Denis 177 1997 branilec
463 Košutnik Blaž 178 1993 branilec
464 Kotnik Jan 142 2007 branilec
465 Kotnik Nejc 189 1985 branilec
466 Kotnik Tine 201 2000 krilni center
467 Kotnik Tomaž 171 1995 krilo
468 Kotnik Urban 146 2008 branilec, krilo
469 Krajnc Grega 185 1992 organizator
470 Krajnc Tim 161 2004 branilec
471 Kramer Marko 182 2002 organizator
472 Kramer Nejc 2004 branilec
473 Kranjc Robert 197 1987 krilo
474 Kravs Nejc 1993 krilo
475 Kravs Simon 1994 krilo
476 Krebs Tevž 191 1998 krilo
477 Krecenbaher Jan 1998 branilec
478 Kremzer Jožek 174 1987 branilec
479 Krenk Ula 180 2006 krilo
480 Kresnik Jaka 165 1993 krilo
T Krevh Uroš pomočnik
482 Krevh Uroš 182 1989 branilec
483 Krivec Dejan 174 1993 organizator
484 Krivec Grega 189 1989 branilec
485 Krivec Rok 165 1993 branilec
486 Krivec Sandi 194 1991 krilo
487 Križan Rok 1996 branilec
488 Križanič Anže 191 1999 krilo
489 Krpač Tisa 169 2006 krilo
490 Krumpačnik Nejc 176 1989 branilec
491 Kržan Nejc 182 1986 branilec
492 Kumprej Lenart 182 1992 organizator
493 Kupčič Andrej 190 1988 krilo
494 Kupljen Jan 179 1997 branilec
495 Kušej Matej 164 2004 krilo
496 Kvas Žiga 191 1991 krilni center
497 Lačen Nik 2007 krilo
498 Lačen Rok 194 1997 krilo
499 Lampret Amadej 150 2007 branilec
500 Lampret Anej 146 2007 branilec
501 Lampret Domen 162 1996 branilec
502 Lampret Lana 166 2005 krilo
503 Lampret Nik 181 1997 organizator
504 Langus Kadiš Nik 174 1999 branilec
505 Lasnik V. Jure 182 1991 branilec
506 Laznik Jošt 186 1986 branilec
507 Laznik Žiga 168 1998 krilo
508 Lesjak Jure 178 1996 branilec, krilo
509 Lesjak Tin 153 2009 krilo
510 Lesnik Matic 200 1988 center
511 Lipej Jasmin 188 1998 krilni center
512 Ločičnik Tim 173 2005 krilo
513 Logar Peter 1990 branilec, krilo
514 Lorenci Amadej 180 1995 branilec, krilo
515 Lukavačkić Muhidin 192 1987 krilni center
516 Lužnic Gašper 192 1991 krilo
517 Lužnik Žiga 195 1993 krilni center
518 Maher Matic 166 1997 krilo
519 Makič Andraž 185 1998 branilec, krilo
520 Marguč Mitja 183 1983 organizator
521 Markon Tin 1997 krilo
522 Markota Vid 175 1991 branilec
523 Martinc Marcel 186 1998 branilec, krilo
524 Matajld Matej 2003 branilec
525 Matičko Boris 180 1990 krilo
526 Matves Jani 183 1997 krilo
527 Matvos Toni 209 1992 center
528 Meh Žiga 192 1989 krilo
529 Mendaš Žiga 167 2002 krilo
530 Merc Žiga 168 2004 branilec
531 Meršak Jaka 187 2004 krilo
532 Mihelič Urban 180 2003 branilec
533 Mihev Davo 165 1996 branilec
534 Miklavc Anej 169 2005 organizator
535 Miklavc Gal 2007 organizator
536 Miklavc Mai 156 2005 organizator
537 Miklavc Tomaž 180 1987 branilec
538 Mitnjek Tilen 165 1999 branilec
539 Mlačnik Jure 182 1991 branilec
540 Mlačnik Primož 182 1990 krilo
541 Mlinšek Jože 176 1992 branilec
542 Mojškerc Jaka 180 2000 branilec
543 Mojškerc JakaP 155 2000 organizator
544 Moličnik Anže 166 2004 branilec
545 Moličnik Luka 175 2000 branilec
546 Moličnik Mark 2008 branilec
547 Mori Jaka 182 1994 branilec
548 Mori Leon 181 1993 branilec, krilo
549 Morii Jaka 159 1993 branilec
550 Morn Jernej 177 2004 krilni center
551 Mozgan Luka 175 2004 branilec
552 Mrdavšič Jošt 199 1997 krilo
553 Nabernik Matjaž 185 1990 krilo
554 Naglič Filip 187 2001 krilo
555 Naglič Miha 182 1998 krilo
556 Naglič Rok 166 1996 branilec
557 Namar Lena 173 2006 krilni center
558 Naraločnik Nejc 1998 branilec
559 Navodnik Dejan 189 1997 branilec
560 Navodnik Nik 173 2003 organizator
561 Nedog Miha 129 2000 branilec
562 Nekrep Nino 164 1995 branilec
563 Novak Aleš 190 1987 branilec, krilo
564 Novak Katja 1993 krilo
565 Novak Tadej 197 1989 krilo
566 Oblak Domen 180 2000 branilec, krilo
567 Obrul Timotej 141 2003 branilec
568 Ocepek Jaka 2007 branilec, krilo
569 Oder Erik 170 1999 branilec
570 Ornik David 1997 branilec
571 Otto Filip 146 2007 branilec
572 Otto Timotej 160 2005 branilec, krilo
573 Ovnič Blaž 2004 krilo
574 Ozanič Vasja 1997 branilec
575 Pandev Ožbi 150 2006 branilec
576 Pantner Jan 181 2003 branilec, krilo
577 Panzi Matevž 172 1998 krilo
578 Paradiž Aljoša 178 2001 krilo
579 Paradiž Anže 145 2004 branilec
580 Paradiž Blaž 170 1993 branilec, krilo
581 Paradiž Matjaž 187 1991 branilec
582 Pažek Jaka 192 1998 krilni center
583 Pečnik Luka 161 1996 branilec
584 Pečnik Luka2 1997 branilec, krilo
585 Pečnik Martin 186 1986 branilec
586 Penšek Matjaž 186 1979 branilec
587 Perger Blaž 162 2006 branilec
588 Perger Vid 170 2004 branilec
589 Perovec Živa 172 2006 krilo
590 Pešić Mario 197 1988 krilo
591 Petek Matej 161 2006 krilo
592 Petrič Miha 178 1998 branilec
593 Plesec Rok 188 1985 branilec, krilo
594 Plesnik Rok 181 2004 krilo
595 Plimon Alen 183 1999 branilec
596 Plimon Lovro 190 1986 krilo
597 Ploč Jaka 2004 branilec
598 Plohl Žan 191 1995 krilo
599 Poberžnik Leon 166 1997 center
600 Poberžnik Matevž 178 1989 branilec
601 Poberžnik Matic 178 1989 branilec
602 Poderčnik Matic 1989 krilo
603 Pogorelčnik Jan 153 1999 branilec
604 Pogorevčnik Frenk 194 1990 krilni center
605 Polajner Gašper 172 1996 krilo
606 Polajner Urban 160 2007 krilo
607 Polaner Aljaž 144 2008 organizator
608 Polaner Leja 171 2006 krilo
609 Popič Luka 184 1997 branilec, krilo
610 Popič Rok 197 1985 krilo
611 Potočnik Gašper 183 1998 krilni center
612 Prapertnik Aleš 185 1991 branilec, krilo
613 Prater David 170 1993 krilo
614 Pridigar Ivan 200 1985 center
615 Pridigar Jurij 188 1991 krilo
616 Prikeržnik Maj 2002 branilec
617 Primožič Jaka 2004 branilec
618 Prosenjak Antolič Maja 142 2002 branilec
619 Prša Marko 188 1987 branilec, krilo
620 Pšeničnik Tejo 165 2004 organizator
621 Pušnik Grega 1997 branilec, krilo
622 Pušnik Jan 1998 branilec
623 Pušnik Jošt 2004 krilo
624 Pušnik Jošt 146 2004 branilec
625 Pušnik Tine 204 1984 krilo
626 Pušnik Žan 188 1991 krilo
627 Račel Matic 184 1999 krilni center
628 Račel Peter 194 1997 krilni center
629 Račel Urban 149 2003 krilo
630 Ramšak Vid 165 2002 krilo
631 Ravnjak Vid 2002 branilec
632 Razdevšek Jan 181 2000 organizator
633 Razdevšek Rok 178 1994 branilec
634 Razgoršek Nejc 182 1987 branilec
635 Rebernik Tušek Nace 175 2003 branilec, krilo
636 Rebernik Žan 190 2000 krilo
637 Rek Andraž 174 2000 branilec
638 Rek Andraž 2000 branilec
639 Rek Dejan 177 1994 branilec
640 Rek Domen 146 2000 branilec
641 Rek Domen 171 2000 branilec
642 Rek Matic 195 1993 krilo
643 Rek Mihael 183 1998 organizator
644 Rek Timotej 182 1995 branilec, krilo
645 Remic Matjaž 153 2003 branilec
646 Repas Klemen 184 1993 krilo
647 Repnik David 181 2002 branilec, krilo
648 Repnik Živa 2006 krilo
649 Resnik Rok 192 1985 branilec, krilo
650 Ribič Žan 182 1998 organizator
651 Rigelnik Boštjan 199 1977 center
652 Rihtarič Borčič Žiga 162 2000 krilni center
653 Ring Jure 185 1989 branilec, krilo
654 Robin Marcel 176 1996 krilo
655 Robin Tomaž 161 1997 branilec
656 Robin Vid 155 1999 branilec
657 Robnik Vito 2004 branilec, krilo
658 Rogelšek Žiga 161 2005 krilo
659 Roger Andraž 182 1994 branilec
660 Roger Anej 176 2001 krilo
661 Rogina Tian 184 1998 krilo
662 Roglšek Hana 161 2006 branilec, krilo
663 Rotovnik Kaja 149 2009 krilo
664 Sedar Tadej 162 1993 branilec, krilo
665 Sekuti Urška 148 2006 branilec, krilo
666 Senica Grega 196 1995 krilni center
667 Senica Janik 154 2008 branilec, krilo
668 Senica Niko 192 1998 krilo
669 Sevčnikar Peter 1998 branilec, krilo
670 Shabanaj Mirandi 174 1987 branilec
671 Simaković Đorđe 184 2004 krilo
672 Skaza Florjan 178 2002 organizator
T Skledar Aljoša uradni predstavnik
674 Slemenik Maks 175 2000 krilo
675 Slemnik Luka 188 2001 krilo
676 Smakjoski Luka 166 2005 branilec, krilo
677 Smolar Klemen 178 1998 branilec, krilo
678 Stefančič Nik 165 1999 branilec
679 Stemelak Matjaž 188 1988 krilo
680 Stepišnik Luka 187 2005 krilo
681 Stokanovič Stefan 1995 branilec, krilo
682 Stopar Filip Aljaž 189 2001 branilec, krilo
683 Strašek Jaroš 2004 branilec
684 Stražišnik Žiga 1998 branilec, krilo
685 Strel Jaka 196 2000 branilec, krilo
686 Strel Luka 190 2001 krilo
687 Strmčnik Jan 187 1998 branilec
688 Sučec Blaž 180 1987 branilec
689 Sušec Aljaž 188 1997 krilo
690 Svenšek Anej 151 2006 branilec
691 Šinigoj Tomaž 152 2000 branilec
692 Širnik Žan 2004 branilec
693 Šisernik David 189 1985 branilec
694 Šlebnik David 160 2004 branilec
695 Špalir Dušan 180 1991 branilec
696 Štafunko Matic 178 1993 branilec
697 Štaleker Klemen 180 1988 branilec
698 Štraser Aljaž 178 1989 branilec
699 Štruc Jure 195 1987 branilec, krilo
700 Štumberger Miha 177 2002 branilec, krilo
701 Štumpfl Alen 1998 branilec
702 Šumnik Lan 187 1998 krilo
703 Šumnik Marcel 191 1990 branilec
704 Švara Anže 185 1991 organizator
705 Švara Vid 189 1991 branilec
706 Tacer Monika 172 1993 branilec
707 Tajlz Blaž 146 2003 branilec
708 Tamše Jan 200 1994 center
709 Tamše Timi 198 2000 krilo
710 Tamše Vid 177 2003 branilec
711 Tertinek Marcel 192 1986 krilo
712 Tešanović Goran 201 1986 krilo
713 Tomaž Peter 1998 branilec
714 Tomaž Žiga 183 2000 branilec
715 Tomažič Matej 181 1996 branilec
716 Topler Davor 183 1991 organizator
717 Torej Vito 194 2000 branilec
718 Tratnik Aljaž 160 2001 branilec
719 Trobej Anže 191 1994 krilo
720 Trup Jaka 173 2004 krilo
721 Trup Nejc 156 2004 branilec
722 Ulbl Ožbej 172 1991 branilec
723 Uršič Vid 195 1993 krilo
724 Vajs Tilen 186 1998 krilo
725 Vaukman Ožbej 1998 branilec
726 Veler Jaka 2005 branilec
727 Verčko Rok 185 1997 branilec
728 Verčnik Mark 176 2003 branilec, krilo
729 Verdnik Jurij 2007 organizator
730 Verdnik Sašo 177 2002 branilec
731 Verhnjak Blaž 174 1992 branilec
732 Verhnjak Martin 163 2004 krilo
733 Verhovnik Nejc 167 1997 branilec
734 Vertačnik Jaka Vid 2004 krilo
735 Vezonik Gašper 180 2002 krilo
736 Vezonik Uroš 198 1997 krilo
737 Viher Tadej 182 2000 branilec
738 Vinšek Til 149 2007 krilo
739 Vitko Jaka 165 1999 krilo
740 Vogrinec Mario 2003 branilec
741 Vožič Matic 1997 krilo
742 Vravnik Matija 202 1992 krilo
743 Vravnik Tine 190 1996 organizator
744 Vučetić Siniša 165 2002 krilo
745 Vučetić Uroš 155 2005 branilec
746 Vučko Jani 186 1999 krilni center
747 Zabev Lenart 187 2003 krilo
748 Zabev Miha 2008 branilec
749 Zajamšek Drago 1994 krilo
750 Zajc Teja 1993 krilo
751 Založnik Nejc 171 1993 krilo
752 Založnik Tine 183 2003 branilec, krilo
753 Završnik Marko 187 1997 krilni center
754 Zorman Rok 1998 branilec, krilo
755 Želj Matjaž 197 1976 krilni center
756 Žerjal Žiga 193 1994 krilo
757 Žvikart Aleks 164 2004 branilec, krilo
razvrsti igralce po: priimku | višini | starosti | igralnemu mestu
... nazaj | pionirji | kadeti | mladinci | člani | vsi igralci | vse tekme
urnik treningov
ponedeljek, 25.3.2019
U13D+F / /
U15B / /
U15A / /
U19 + U17 / /
torek, 26.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Špic D
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 27.3.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U11F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 16.00 - 17.30 Šentjanž
U15A 16.30 - 18.15 Špic D
U19 + U17 18.15 - 20.00 Špic D
četrtek, 28.3.2019
U19 + U17 07.00 - 08.05 DTK
U13D 16.15 - 17.45 TOŠ
U13F 17.15 - 18.45 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.15 - 18.00 Špic D
U17 16.15 - 18.00 Špic D
U19 17.30 - 20.00 Špic D
petek, 29.3.2019
U11F 15.30 - 17.00 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 16.00 - 17.30 Špic D
U15A 18.30 - 20.00 Šentjanž
U17 17.00 - 18.30 Šentjanž
ČLA + U19 20.00 - 21.30 Šentjanž
N* - izbirni trening
pokrovitelji