Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Kadeti U17, 19.1.2019, Ljubljana, ob 09.00
Olimpija B - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 10.30
Konjice - KKD Koroška
Pionirke U13, 19.1.2019, Šmarje, ob 12.00
J. Šmarje - KKD Koroška
Člani, 19.1.2019, Prebold, ob 18.00
Prebold VP - KKD Koroška
Mladinci U19, 20.1.2019, Sl. Konjice, ob 17.00
Konjice - KKD Koroška
Kadeti U17, 26.1.2019, Dravograd, ob 13.45
KKD Koroška - Calcit B.
Člani, 26.1.2019, Brežice, ob 18.00
Brežice - KKD Koroška
Pionirji U15A, 27.1.2019, Dravograd, ob 16.30
KKD Koroška A - AKK Branik črni
Mladinci U19, 27.1.2019, Dravograd, ob 18.20
KKD Koroška - Elektra
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 17.1.2019, Dravograd
KKD Koroška A - Radenska Creativ 63:40
Mladinci U19, 13.1.2019, Šentjur
Šentjur - KKD Koroška 56:68
Pionirji U15B, 13.1.2019, Ptuj
Ptuj - KKD Koroška B 25:50
Člani, 12.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Šentvid Lj 92:72
Pionirji U13, 12.1.2019, Laško
Zlatorog - KKD Koroška 47:39
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - J. Šmarje 50:21
Pionirke U13, 12.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ježica A 25:60
Kadeti U17, 10.1.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ilirija 67:102
Pionirji U15B, 9.1.2019, Šentjanž
KKD Koroška B - Hopsi Polzela 39:56
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
    13. oktober 2018 ob 20:50
U13: dekleta tudi na drugem turnirju brez poraza
Dekliška ekipa mlajših pionirk Dravograda Koroške je gostila drugi turnir državnega prvenstva skupine 2. Tudi tokrat so Korošice moči merile z ekipama Cinkarne Celje A in Mariborom belimi. Brez rezultatskega gostoljubja, saj so domače dvakrat slavile.

1. SKL mlajših pionirk (U13), skupina 2, 2. turnir, 13.10., Dravograd
Dravograd Koroška – Cinkarna Celje A 36 : 27
(18:5, 8:4, 0:8, 10:10)
Dravograd Koroška – Maribor Bele 52 : 18
(13:4, 17:6, 10:4, 12:4)
Za Dravograd Koroško so nastopali: Urška Sekuti, Ajda Golob, Manca Arbeiter, Hana Roglšek, Julija Ivič, Tisa Krpač, Mojca Arbeiter, Maja Izak, Kaja Rotovnik, Ula Krenk, Lena Namar.

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Na domačem turnirju smo vlogo favorita vzeli skrajno resno in na uvodu obeh tekem odigrali odlično košarko. Dekleta si za prikazano zalužijo pohvale, ob enem pa verjamem da so zadosti samokritična, da v bodoče popravimo napake, ki so se nam tokrat pripetile. Priložnost za to imamo že v soboto na pokalni tekmi v Rogaški Slatini. «
 --> arhiv novic...
urnik treningov
petek, 18.1.2019
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 21.1.2019
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 22.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 23.1.2019
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 18.30 Šentjanž
U15B 19.00 - 20.30 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
četrtek, 24.1.2019
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji