Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    29. oktober 2018 ob 10:43
U15: Lovrenc slavil na derbiju skupine
Košarkarji Lovrenca so na derbiju pionirskega državnega prvenstva upravičili vlogo favorita in zasluženo slavili. Po odličnem začetku tekme (9:2 ) gostiteljev so bili v nadaljevanju tekme boljši Lovrenčani, ki so na koncu slavili z 51:39.

2. SKL pionirjev (U15), skupina A, 5. krog, 28.10., Dravograd
Dravograd Koroška A – Lovrenc 39 : 51
(11:13, 4:17, 10:14, 14:7)
strelci tekme

Luka Mozgan, košarkar Dravograda Koroške:
»Tekmo smo začeli še kar dobro, a smo proti koncu prve četrtine začeli delati napake.V drugi četrtini nam je nasprotnik ušel za nekaj točk. Nismo ga mogli ujeti, čeprav smo se zelo trudili in poskušali igrat najbolje. A nasprotnik je bil zasluženo zmagovalec.«

Miha Čop, trener Dravograda Koroške:
»Tokrat smo nastopili v spremenjeni sestavi, z zmanjšano rotacijo, predvsem pa s pomanjkanjem višine, žal nismo bili kos gostujoči ekipi. Čeprav metu na koš na treningih posvečamo veliko pozornosti, nam tokrat ni dobro služil, saj smo zgrešili veliko odprtih metov za tri točke. Fantom čestitke za borbeno predstavo in hvala številnim navijačem, ki so v dvorani poskrbeli za odlično vzdušje.«