Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    31. oktober 2018 ob 10:10
U19: naporen ritem tekem mladinske ekipe
Mladinci so v torek popoldne gostovali v Slovenskih Konjicah, kjer so odigrali preloženo srečanje 4. kroga prve B lige. Korošci so bili tudi tokrat v podrejeni vlogi, saj so gostitelji skozi celotno srečanje vodili in slavili s 96:70.

1. B SKL mladincev (U19), 4. krog, 30.10., Slovenske Konjice
Konjice – Dravograd Koroška 96 : 70
(27:16, 30:12, 19:18, 20:24)
strelci tekme

Žiga Bačnar, košarkar Dravograda Koroške:
»Na obračun proti Konjicam smo bili pripravljeni, saj smo poznali nasprotnika,a to ni bilo dovolj, da bi nam prineslo zmago. V prvem polčasu smo s slabo komunikacijo prejeli preveč košev, zato se je nasprotnik razigral in si pridobil veliko prednost. Drugi polčas smo začeli bolje, saj smo bili v obrambi močnejši in iz dobre obrambe je nastal tudi dober napad. Na žalost smo zaradi prevelike prednosti nasprotnikov tekmo izgubili.«

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Miklavška zgodba se je ponovila še v Konjicah, saj smo hitro prešli v visok zaostanek, problematična pa je bila predvsem igra v obrambi. Domačini so točke dosegali po neštetih napadalnih skokih. V drugem polčasu smo uspeli vzpostaviti ravnotežje v skoku in poslednično lažje razvijali tudi napad. Domačini so sicer vse čas varno ohranjali visoko prednost, mi pa smo za razliko od prvega polčasa bili v nadaljevanju bolj enakovreden nasprotnik.«