Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    napovednik tekem
Kadeti U17, 15.12.2018, Kamnik, ob 10.00
Calcit B. - KKD Koroška
Pionirji U13, 15.12.2018, Šentjanž, ob 10.00
KKD Koroška - Zlatorog
Člani, 15.12.2018, Dravograd, ob 20.00
KKD Koroška - Krško
Pionirji U15A, 16.12.2018, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška A - Ajdas Lenart
Pionirji U15B, 16.12.2018, Celje, ob 10.00
Keleja - KKD Koroška B
Mladinci U19, 16.12.2018, Dravograd, ob 17.00
KKD Koroška - Sani Bistrica
Kadeti U17, 20.12.2018, Dravograd, ob 18.20
KKD Koroška - HPG Brežice
Člani, 5.1.2019, Vransko, ob ?
Vrani Vransko - KKD Koroška
Pionirji U13, 5.1.2019, Dravograd, ob ?
KKD Koroška - Input Nazarje
    rezultati tekem
Mladinci U19, 9.12.2018, Podčetrtek
Podčetrtek - KKD Koroška 37:71
Pionirji U15A, 9.12.2018, Maribor
AKK Branik črni - KKD Koroška A 34:74
Pionirji U13, 8.12.2018, Nazarje
KKD Koroška - Soperga 60:26
Pionirji U13, 8.12.2018, Nazarje
Input Nazarje - KKD Koroška 22:79
Kadeti U17, 8.12.2018, Dravograd
KKD Koroška - Olimpija B 53:64
Kadeti U17, 6.12.2018, Dravograd
KKD Koroška - Sani Bistrica 82:43
Pionirji U15B, 2.12.2018, Šentjanž
KKD Koroška B - Celje B 64:27
Kadeti U17, 1.12.2018, Ljubljana
Ilirija - KKD Koroška 76:68
Pionirji U13, 1.12.2018, Šentjanž
KKD Koroška - Keleja 64:23
    Koroški poletni kamp 2018
74 udeležencev kampa 2018
    17. november 2018 ob 18:08
U13: ponovno zmagovita sobota = štiri zmage
Mlajši pionirji (U13) obeh koroških ekip so bili minulo soboto več kot uspešni na gostovanjih na Lovrencu na Pohorju in v Vojniku. Košarkarji Dravograda Koroške so premagali Lovrenc in Ptuj, Slovenjgradčani pa Vojnik B in Hrastnik.

2. SKL mlajših pionirjev (U13), skupina B, 2. turnir, 17.11., Lovrenc
Lovrenc – Dravograd Koroška 27 : 64
(4:21, 4:17, 9:11, 10:15)
Dravograd Koroška – Ptuj 68 : 19
(25:6, 4:8, 23:1, 16:4)
Za Dravograd Koroško so nastopali: Urban Polajner, Nik Geč, Tim Hanjže Hartman, Luka Karner, Anej Svenšek, Anej Lampret, Amadej Lampret, Filip Otto, Jan Kotnik, Blaž Perger, Ožbi Pandev, Jaka Germ, Matej Petek.

Mitja Ban, trener Dravograda Koroške:
»Naredili smo še korak naprej k našemu cilju, in to je v drugem delu igranje v prvi ligi. Čestitke fantom.«



2. SKL mlajših pionirjev (U13), skupina D, 2. turnir, 17.11., Vojnik
Soperga – Hrastnik 42 : 29
(8:8, 16:5, 12:8, 4:10)
Vojnik Gradbena trgovina G7 B - Soperga 21 : 37
(10:6, 2:12, 5:10, 4:9)
 --> arhiv novic...
urnik treningov
četrtek, 13.12.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D 16.00 - 17.30 TOŠ
U13F 17.00 - 18.30 TOŠ
U15B 16.00 - 18.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 18.00 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
petek, 14.12.2018
U11F 15.30 - 16.45 Šentjanž
U13D+F 17.30 - 19.00 Špic D
U15B 19.15 - 20.30 Šentjanž
U15A 18.00 - 19.15 Šentjanž
U17 16.45 - 18.00 Šentjanž
ČLA + U19 20.30 - 22.00 Šentjanž
ponedeljek, 17.12.2018
U13D+F 19.00 - 20.30 TOŠ
U15B 16.30 - 18.00 Špic D
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 17.30 - 19.00 Šentjanž
torek, 18.12.2018
U19 + U17 07.00 - 08.30 DTK
U13D+F 17.00 - 18.30 Šentjanž
U15B 15.45 - 17.10 TOŠ
U15A 15.45 - 17.10 TOŠ
U19 + U17 17.30 - 19.00 Špic D
sreda, 19.12.2018
U13D 15.00 - 16.30 TOŠ
U13F 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15B 17.30 - 19.00 Šentjanž
U15A 16.00 - 17.30 Šentjanž
U19 + U17 18.00 - 20.00 Špic D
N* - izbirni trening
pokrovitelji