Koroški poletni kamp 2019
61 udeležencev kampa 2019
    napovednik tekem
Kadeti U17, 21.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Zlatorog
Pionirji U15A, 22.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Vojnik
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 09.00
KKD Koroška B - Branik B
Pionirji U13, 28.9.2019, Dravograd, ob 11.00
KKD Koroška - Rogaška B
Kadeti U17, 28.9.2019, Dravograd, ob 13.00
KKD Koroška - Parklji
Pionirke U15, 29.9.2019, Domžale, ob ?
Ledita - KKD Koroška
Pionirji U15A, 29.9.2019, Dravograd, ob 10.00
KKD Koroška - Podčetrtek
Mladinci U19, 29.9.2019, Dravograd, ob 19.00
KKD Koroška - Prebold
Kadeti U17, 5.10.2019, Ljubljana, ob ?
Slovan A - KKD Koroška
    rezultati tekem
Pionirji U15A, 16.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Nazarje 66:46
Pionirji U15A, 9.6.2019, Nazarje
Nazarje - KKD Koroška 58:50
Kadeti U17, 2.6.2019, Dravograd
KKD Koroška - Sani Bistrica 76:44
Mladinci U19, 26.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Ptuj 20:0
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Ljutomer 8:8
Pionirji U11, 26.5.2019, Šentjanž
KKD Koroška - Šentjur m. 8:8
Kadeti U17, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - AKK Branik B 62:37
Pionirji U13, 25.5.2019, Dravograd
KKD Koroška - Komenda 50:12
Mladinci U19, 19.5.2019, Rogaška S.
Rogaška - KKD Koroška 76:67
    Krožki košarke (OŠ)
urniki treningov 2018/19
    27. november 2018 ob 13:44
U13: šest tekem na treh turnirjih
Mlajše pionirke in pionirji Dravograda Koroške in Soperge so v soboto in v nedeljo nastopili na treh turnirjih državnega prvenstva v kategoriji U13. Tudi tokrat so bili zelo uspešni, zbrali so štiri zmage in dva poraza.

2. SKL mlajših pionirjev (U13), skupina B, 3. turnir, 24.11., Dravograd
Dravograd Koroška – Miklavž 25 : 43
(8:7, 6:16, 5:12, 6:8)
Dravograd Koroška – Ptuj 20 : 0
(ekipa Ptuja ni pripotovala na tekmo, zato so vsi člani Dravograda Koroške odigrali še medsebojno tekmo)
Za Dravograd Koroško so nastopali: Urban Polajner, Nik Geč, Tim Hanjže Hartman, Luka Karner, Anej Svenšek, Anej Lampret,Tadej Glasenčnik , Filip Otto, Jan Kotnik, Blaž Perger, Ožbi Pandev, Jaka Germ, Aljaž Polaner, Matej Petek.

Mitja Ban, trener Dravograda Koroške:
»Domačo tekmo proti Miklavžu smo odigrali izredno slabo, brez prave energije ter borbe. Fantje so po visokih zmagah na prejšnjih turnirjih na igrišče pristopili kot da so tekmo dobili že vnaprej. Košarkarji iz Miklavža so zasluženo z borbeno in pametno igro osvojili prvo mesto v skupini.«



2. SKL mlajših pionirjev (U13), skupina D, 3. turnir, 24.11., Slovenj Gradec
Soperga – - Hrastnik 43 : 17
(6:4, 14:1, 12:4, 11:8)
Soperga – Hopsi Polzela 21 : 39
(4:11, 3:13, 7:10, 7:5)

1. SKL mlajših pionirk (U13), skupina 2, 3. turnir, 25.11., Maribor
Maribor bele – Dravograd Koroška 13 : 59
(3:16, 4:12, 4:12, 2:19)
Dravograd Koroška – Cinkanrna Celje A 58 : 36
(20:4, 7:15, 15:7, 10:16)
Za Dravograd Koroško so nastopali: Urška Sekuti, Ajda Golob, Manca Arbeiter, Hana Roglšek, Julija Ivič, Tisa Krpač, Mojca Arbeiter, Maja Izak, Ula Krenk, Lena Nama, Leja Polaner.

Uroš Krevh, trener Dravograda Koroške:
»Odigrali smo dve dobri tekmi in zasluženo dvakrat prepričljivo slavili. Ob enem smo lahko v igri preizkusili nove ideje, ki nam bodo v nadaljevanju prvenstva zagotovo koristile. Pred nami je sedaj nekoliko daljši tekmovalni premor, ki ga moramo izkoristi za dober trening in napredek!«
 --> arhiv novic...
urnik treningov
sreda, 21.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
četrtek, 22.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
petek, 23.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 16.00 - 18.00 Špic D
Gama 16.00 - 18.00 Šentjanž
Beta 17.45 - 19.45 Špic D
Alfa 19.30 - 21.30 Špic D
ponedeljek, 26.8.2019
IND 09.00 - 10.30 Špic D
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.30 Šentjanž
Beta 16.30 - 18.15 Špic D
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
torek, 27.8.2019
Dekleta 15.00 - 16.45 Špic D
Gama 16.30 - 18.15 Špic D
Beta 16.00 - 17.45 Šentjanž
Alfa 18.00 - 20.00 Špic D
ČLA + U19 19.45 - 21.45 Špic D
pokrovitelji